Yüzbaşı
28 Şubat 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 2-3 gündür bu modeli araştırıyorum. Kliksada şu an 650 lira puanla birlikte 625 lira gibi bir fiyata gelecek. G2 kullanıcısı olarak LG'den şaşmak istemiyorum bu telefonuda babama alacağız. Ama kafama takılan sorular var. En önemlisi Türkiye için üretilmemiş olması bu herhangi bir sıkıntı yaratır mı ? Donanım olarak orta seviye için yeterli gibi geliyor. 2015 yılının telefonu olmasının getirdiği artıları da var. (64bit-lolipop-g4 kasa-kavisli ekran v.s) Youtube'da birçok inceleme videosu var, çoğunu izledim genel olarak iyi gibi.

Bu telefonu kullanan veya yakından incelemiş olan varsa eğer yardımcı olursa sevinirim.

http://www.kliksa.com/urun/lg-h440n-optimus-spirit-8-gb-black-titan-akilli-telefon/980007440
Merhaba arkadaşlar..

2006 model 1.3 multijet doblo sahibiyim. İlginçtir araba yağmurlu havalarda çalışmıyor 3-4 marştan sonra ancak alıyor. Daha sonra gün içinde bir problem yaratmıyor. Yagmur yağmadıgında herhangi bir sıkıntı yok. İzmir'de bugün baya yağmur yağdı biraz önce özellikle indim, dördüncü marşta ancak çalıştı sonra 6-7 sefer daha stop ettim çalıştırdım hemen çalıştı. Kafayı yemek üzereyim İnternette baya bi araştırdım aynı sıkıntıları yaşayan var ama çözüm yazan yok.

Bu arada araba sıfır alındı ve şu an 90.000 kmde.

Konuyla alakalı bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
Arkadaşlar öncelikle böyle konu açmak hiç huyum değildir mecbur kaldım. Yarına arkadaşıma(kız) hediye kitap almam gerekiyor. Bir türlü karar veremedim. Okumamış olması için 2013 basımı olursa iyi olur konusu aşk, sevgi olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler
arkadaslar arabam tipo, arkada 2 tane oval pioneer var anfiden (premier ) bağlı ve yeterince tiz alamıyorum haliyle, düzgün bir tweeter alıp ön tarafa baglamak istiyorum ne önerirsiniz? ben biraz nette bakındım pioneer ts-s20 ler iyi galiba ama biraz pahalı uygun bişi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim..bu arada teyp pioneer DEH-2920
Arkadaslar Büro Yönetimi ve Sekreterlik bölümünden mezun oldum. AÖF den 3 4 yapacağım hangisini secmeliyim, gercekten cok kararsızım lütfenn yardımm
arkadaslar öncelikle bu konuyu laf olsun diye acmıyorum gercekten yardıma ihtiyacım var.. 2006 doblo'm var gecen sene far, sis bertone yani cin malı xenon taktrdım aydınlatma acısından gercekten bi sorun yasamadım (yagmurlu havalarda dahil) ancak gecenlerde sag farın beyni bozuldu allahtan cin malı fln ama garantisi var birebir değistirdiler.. bnm simdiki isteğim kısalardaki xenonu uzunlara takmak ve kısalara gercekten kaliteli düzgün bişi almak bu yüzden hangi markaları önerirsiniz bütcem 350 400 civarıdır... ben bakındım brz nette gözüme Philips Photon Xendrive takıldı bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaslar düsüncelerini paylasırsa sevinirim bunun fiyatı 320-340 civarında..

Simdiden tesekkürler..
telefonu bir türlü tanıtamadım pc ye ne yapmalıyım arkadaslar??
Arkadaslar emektar arcelik bi müzik setim var tiz olarak bi sorun yok ama bass konusunda sıkıntım var.. bi tanıdıgımdan gecici olarak asağıdaki sony i aldım kendimede düsünüyorum bi tane.. böyle bişi aliim mi? ya da buna yakın baska markada olabilir.. fiyat ne kadar düsük olursa iyi simdiden saolun

imzamdaki pc yi saolsunlar burdaki arkadasların yardımıyla aldım. ancak kafamda hala bi soru var ekran kartı Sapphıre HD5850 olcaktı ama izmirde bulamadım internettnde almak istemiodum o yüzden ekran kartı ASUS EAH5850 oldu. Tabi brz dha pahalı oldu bnm ögrenmek istediğim brz gec olcak ama asus ii mi oldu yoksa bosuna 80 90 tl dha kazık mı yedik
HD4890 Vapor-X GDDR5 2GB 256Bit ATI DX10.1 Ekran Kartı
Intel Core i5 661 Soket 1156 3.33GHz 4MB Cache 32nm İşlemci
4GB (2*2GB) KIT Hyperx DDR3 1333MHz CL9 XMP Ram Kıngston
1TB 32MB SATA2 7200 RPM HARDDİSK Samsung
P7P55-M Intel P55 Soket 1156 DDR3 1600MHz ASUS Anakart

arkadaslar bu sistemin nakit fiyatı 1300tl 6 taksitli fiyatı ise 1369tl sizce nasıl bi sistem ve de fiyat nasıl?? ayrıca buna uygun fiyatı da uygun bi kasa önerebilirmisiniz..
simdiden tesekkürlerr
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
TV
LG
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Basketbol
Galatasaray
İşlemci
Intel
Anakart
Gigabyte
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Kombi
ECA
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 845
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 412.557 (Bu ay: 264)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 128 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.