Şimdi Ara

DH - Türkiye Siyah Kurdele Harekatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
26.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerueger -- 13 Ekim 2018; 12:46:18 >

• Up.

Konunun yukarıda kalması için elimizden geleni yapalım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nerueger

Up.

Konunun yukarıda kalması için elimizden geleni yapalım arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Alıntıları Göster
    Daha önce de aynısı her olay sonrası defalarca yapılmıştı, peki sonuç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tanura

Alıntıları Göster
    Böyle bi şerefsizlik olamaz,ilk bomba patlıyor ve insanlar yaralılara yardım etmek için seferber olurken ikinci bomba patlıyor ve insanlarımız güzelliğinden,saflığından,yufka yürekliliğinden,samimiliğinden yaralanıyor...Gerçi onlar öyle sanıyor...Bu saydıklarım bizde naylondan değil çelikten!Ve bu çelik ne kurşun geçirir ne bombadan etkilenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: G-dOG

Böyle bi şerefsizlik olamaz,ilk bomba patlıyor ve insanlar yaralılara yardım etmek için seferber olurken ikinci bomba patlıyor ve insanlarımız güzelliğinden,saflığından,yufka yürekliliğinden,samimiliğinden yaralanıyor...Gerçi onlar öyle sanıyor...Bu saydıklarım bizde naylondan değil çelikten!Ve bu çelik ne kurşun geçirir ne bombadan etkilenir.

Alıntıları Göster
    Benim istediğim sadece tepkimi göstermek ve tepkiyi gösterirken de arkamda birilerinin olması.O yüzden böyle bir topic açma gereksinimi duydum.İstemeyen koymasın ben kimseyi zorlamıyorum ama benim damarlarımda Türk kanı akıyor ve bu şerefsizliğe tepkisiz kalmak istemiyorum.

• Up

Konu düşmesin.
  • quote:

Benim istediğim sadece tepkimi göstermek ve tepkiyi gösterirken de arkamda birilerinin olması.O yüzden böyle bir topic açma gereksinimi duydum.İstemeyen koymasın ben kimseyi zorlamıyorum ama benim damarlarımda Türk kanı akıyor ve bu şerefsizliğe tepkisiz kalmak istemiyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Shinigami_L

Benim de akıyor ve koymak istemediğimi söylemedim. Bir insanın millî duygularını temsilî sanal sembollerle ölçemezsin.

Sadece düşüncemi söyledim. Her olay sonrasında bunları yapıyoruz ama faydası yok, buna üzülüyorum. Tepkilerimiz sınırlı ve çok duygusal. Çözüm lazım artık. Elimize silah alıp koşa koşa savaşalım da demiyorum da...

• quote:

Öncelikle herkese selamlar.

27 Temmuz akşamı İstanbul'da yaşanan patlamalar sonucunda bu kampanyayı başlatma gereği duydum.Hedefimiz ulaşabileceğimiz kadar insana ulaşmak ve herkesin bu kampanyaya katılıp Türkler'in zorluklara karşı nasıl göğüs gerdiğini ve nasıl ayakta durabildiğini kanıtlamak.Bu günden itibaren bu kampanyayı başlatıyorum ve tanıdığım her insana ulaşıp aşağıdaki kurdeleyi koydurdum.Sizden de aynı desteği bekliyorum.

Senin de kanında Türk kanı akıyorsa ve sende terörü lanetliyorsan tek istediğim Msn avatarına, forum imzana-avatarına vb. dikkat çekebilecek bölümlere kurdeleyi koyman.

Kurdele için tıkla.

Senin imzanda niye yok.

• quote:

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Báistídhubh

quote:

Öncelikle herkese selamlar.

27 Temmuz akşamı İstanbul'da yaşanan patlamalar sonucunda bu kampanyayı başlatma gereği duydum.Hedefimiz ulaşabileceğimiz kadar insana ulaşmak ve herkesin bu kampanyaya katılıp Türkler'in zorluklara karşı nasıl göğüs gerdiğini ve nasıl ayakta durabildiğini kanıtlamak.Bu günden itibaren bu kampanyayı başlatıyorum ve tanıdığım her insana ulaşıp aşağıdaki kurdeleyi koydurdum.Sizden de aynı desteği bekliyorum.

Senin de kanında Türk kanı akıyorsa ve sende terörü lanetliyorsan tek istediğim Msn avatarına, forum imzana-avatarına vb. dikkat çekebilecek bölümlere kurdeleyi koyman.

Kurdele için tıkla.

Senin imzanda niye yok.
    Msn avatarımda kullanıyorum şu anda forum için de koymak üzereyim.

• quote:

Msn avatarımda kullanıyorum şu anda forum için de koymak üzereyim.

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer

İmza eklenmiştir
  • Up

Konu düşüyor arkadaşlar yapmayın
  • quote:

Up

Konu düşüyor arkadaşlar yapmayın
    msnımde vardı zaten ımza yapamamıstım sagol kardesım yaptım sımdı
  • quote:

• quote:

imzamda.
  • quote:

İmza eklenmiştir

Alıntıları Göster
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lewis Carroll

Alıntıları Göster
    Önemli değil desteğiniz için ben teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.