Şimdi Ara

İkinci El Piyasası Kasım Ayından Aralığa Fark

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Geçen ay 23 ve 24 bin lira istenen 13-17 yaşlarında üstelik bazıları ağır hasar kayıtlı otomatik lpg li araçlara 17-19 arası fiyatlar teklif etmiştim.
  Birçoğu halen satılamamış ve üstelik teklif ettiğim fiyatlara çekmişler.
  Bazıları da geçmiş mesajlarına bakıp "Gel al" diye 1 ay sonra yazıyorlar. • Baz 1.6 hitler golf 5'lere 43 bin lira istenen bir piyasa reel olabilir mi? Malum site olduğu ve insanlardaki keyfe kederclik olduğu sürece bu yüksek fiyat gerilimi sürekli yaşanacak. Birisi bir keriz bulursam satayım diye ilan açıyor, diğeri de bu buna bu kadar istiyorsa ben neden 3 fazla istemeyim diyor böyle gidiyor. Satamayan adam da bir süre sonra gerçeğin acı yüzüyle tanışıyor. Gerçek piyasa sanal piyasadan çok farklı. Oto pazarlarına bakma şansınız yoksa gezen adam'ın facebook sayfasına bakın.
 • Baz 1.6 hitler golf 5'lere 43 bin lira istenen bir piyasa reel olabilir mi? Malum site olduğu ve insanlardaki keyfe kederclik olduğu sürece bu yüksek fiyat gerilimi sürekli yaşanacak. Birisi bir keriz bulursam satayım diye ilan açıyor, diğeri de bu buna bu kadar istiyorsa ben neden 3 fazla istemeyim diyor böyle gidiyor. Satamayan adam da bir süre sonra gerçeğin acı yüzüyle tanışıyor. Gerçek piyasa sanal piyasadan çok farklı. Oto pazarlarına bakma şansınız yoksa gezen adam'ın facebook sayfasına bakın.
 • Takip ettiğim bir araç var. Aynı özellikte aynı model piyasada 50 bin lira ama bu şahıs 33.000' den başladı. Ben 29 teklif ettim vermedi.
  1 hafta sonra gel 30' a al yoksa geleriye vereceğim dedi kabul etmedim ve 28 teklif ettim.
  Hala cevap vermedi ama 28' e verirse kaçırmamaya çalışırım.
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.