Şimdi Ara

İKİNCİ EL BMW YARDIMM!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
2
Favori
9.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi yinede siz bilirsiniz ama Elantra iyi olabilir hocam bir gidip inceleyin isterseniz. Araç aldığınızda bilgilendirirseniz sevinirim merak ederim. İyi akşamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizin ilaciniz bmw 1.20i hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabii aldığım zaman haber ederim hocam. Teşekkür ederim. İyi akşamlar.
  • 1 kisi de dememis ki hocam 2013-2014 f30 318 diye bi araba yok

herkesin atip tuttugu nasil da belli oluyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cseyfe -- 7 Ekim 2018; 21:50:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birdolarınpiramidi

Sizin öneriniz nedir hocam ?
    valla kardesim klise cevaplar vermeye gerek yok ben derimki 93 model bmw de 2014 bmw de kullanilir bmw bmwdir net.. hatta eski bmwlerin ruhu bir baskadir yeterki senden onceki sahibi iyi bakmis olsun arabasina.yakiti fazla dusunme aslan besleyen yemini dusunmez bu tarz arabalarda keyif almaya bakacaksin basarsan yer basmazsan az yer basit mantik. bir tavsiyemde bmw audi mercedes gibi markalara bakiyorsan o markalara ait forumlara git buralarda cevap arama bosuna. 3 kasami 1 kasami 5 kasami orada daha rahat karar verirsin

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    1 serisini de düşündüm. Fakat model düşürdüğüm takdirde aracın öncelikle dizel olması (Yakıt tasarrufu büyük bir avantaj olacaktır.)
    ve m paket olması gerek diye düşünüyorum. Sedan bir otomobil istediğimden ve özellikle f30 kasası dikkatimi çektiğinden dolayı 3 serisine yöneldim. Ama yine de bakıyorum 1 serisine.
  • Hangi forumu önerirsiniz özellikle BMW için hocam ?
  • Bende senle aşağı yukarı aynı durumda bir öğrenci olarak leon fr kullanıyorum f30 lar benim de dikkatimi çekiyor ancak söylediğin bütçede alacağın bir f30 seni kolay kolay tatmin edemez çıkarıcağı masraflar vs.Ben onun yerine ikinci el daha güncel c premiumlara yönelmeni tavsiye ederim ancak sedan değil de hatchback daha mantıklı olur diye düşünüyorum a3 1 serisi a serisi ve volvo v40 seçeneklerinden birini tercih etmen daha mantıklı olur

• 1.20i m paket zaten hocam. Bmw’de sportline’dan asagisini zaten tavsiye etmiyorum. Hemde yasiniz gencse performansi fazlasiyla tatmin eder.

• Ben olsam yerinizde mazda 3 power sense dizel alırdım.

• o masraf çıkarır dedikleri bmwler düşük model, hor kullanılmış, hırpalanmış bmwlerdir, modeli yüksek ve temiz kullanlmış araç neden sorun çıkarsın ki?
    2013-2014 model 318i diye bir araç yok, benzili ise ya 316i dir ya da 320i dir, alacaksanız 320i lere bakın 316i ye göre daha güçlü ve performanslıdır.
    Hocam şimdi baktım. 1.20i mplus için sadece 4 ilan var. 2 si bütçemin epey üstünde. 1 i cabrio. Sonuncusunun fiyatı ise 137.000 yazmış ilan sahibi. 177 hp 71.000 km de. Bu şartlarda bu fiyata m paket olmasa bile hatasız bodykitli f30 bulabiliyorum. Bu açıdan pek mantıklı gelmedi doğrusu.

• Yanlış yazmışım hocam kusura bakmayın. 3.16i olacaktı. 3.20 ler yine bütçemi aşıyor genel olarak. 3.16 nın da performans olarak tatmin edeceğini düşünüyorum. Hakeza gazdan ayağını çekmeyen yanlama meraklısı biri de değilim. Günlük olarak karşılasın yeter.

• malkolingesas M kullanıcısına yanıt
    Evet o aracı biliyorum. Bütçemin aralığında fakat ilgimi çeken bir model değil. Başka bir tavsiyenin var mıydı hocam ?

• Bana nedense 2. el Bmw’ler riskli geliyor. Bunun önceki sahibi her yerde yanlamıştır algısı olmuş ben de.

Ben sizin yerinizde olsam 2014-2015 model düşük km, kazasız, boyasız ve mümkünse yetkili servisin sattığı c180’lere bakardım.

• nightmareee kullanıcısına yanıt
    Onlara da baktım hocam. Hoşuma giden bir araç ancak en az 160-165.000 i gözden çıkarmam gerekiyor. O da boş paketleri için tabi.

• Bizim buralarda bir söz vardır. Eski eskidir yeni de yeni. Her zaman eski bir üst model alacağıma yeni bir daha basit araba alırım. Öğrenci adamsın al bir İbiza keyfine bak. Az yakar kafan rahat olur . Mercedes filan alacaksan a 180 amg paket kaç lira oldu bilmiyorum ama bence gayet güzel araba. BMW ikinci el alıyorsan arabadan harbiden iyi anlaman lazım. Hangi tayfa kullanıyor biliyorsun. Nerede at hırsızı var bu araba altında. Sağda solda gazlar patinaj atar drift yapar mutlaka ama mutlaka da bir yerinden ufakta olsa vurmuştur.

• M paketteki olay body kit degilki sadece. Direksiyon ve ozellikle koltuk. Bmw’nin normal koltuklari basarisiz. Yinede siz bilirsiniz tabi hocam:)

Doğru tabi hocam. Ama klasik deri koltukları işimi görecek gibi. Aldığım araç bodykitli olup standart direksiyon + deri koltuk olursa da 3000 lira gibi fiyata 3 kollu m direksiyon almayı düşünüyorum. Gerçekten çok başarılı çünkü.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.