Şimdi Ara

İkinci defa Vodafone kazığı yedim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan 5-6 sene önce 30tl ücretli faturalı bir tarifeye geçtim, 3 ay sırayla 60-70-80 tl geldi. Tövbe edip bir daha Vodafone kullanmadım, malum çocuk var okula gidiyor ödev falan hanımın interneti yetmiyordu. Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim.Faturalı esnek aile maksi paket 6gb 1000dk 1000sms sözde 25tl, bana giren yağlı kazık 45tl. Bahaneleri hazır kampanya süresince geçişiniz yapılmadı, ee bana ne madem geçiş olmuyorsa neden işlem yapıyorsunuz? koca koca afiş asıyorsunuz? Kampanyası biten tarifeyi bana sattılar, hakettimmi sonuna kadar hakettim. Ne hakem heyeti nede başka bişey paşa paşa ödeyeceğim, ödeyeceğimki bana ceza olsun. Aman dostlar ben ettim siz etmeyin, Vodafone bayisinin önünden bile geçmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• General. kullanıcısına yanıt
    Tamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde geçtik çok mutluyuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiyorum abi o ne öyle kırmızı bayi biz boğa mıyız♉? Bence hayvan olduğumuzu mu belirtiyor bilmiyorum. Turkcell ve avea mavi ne güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kendi adıma memnunum, 2012'den beri vodafone kullanıyorum, tarifeyi geçmediğim sorun yaşamadım..
  • Zamaninda banada yagli yagli sohmuştu 7 sene kullanmadim amma gene vf ye gectim tabii faturasiza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.