Şimdi Ara

iki pc arası dosya aktarımı int.den

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar iki pc arasından veri aktarımı yapmak istiyorum internetten.
    pc nin birinde (dosyanın bulunduğu pc) 4096/1024 ötekisinde ise (dosyayı indireceğim pc) 1024/256 bağlantı var
    uzakmasaustunde denedim 10 kb civarı aktarıyor
    radminden denedim oda 13-14 kb civarı aktarıyor
    acaba daha hızlı bir dosya aktarımı yapabileceğim program varmı acaba

yardımlarınız için teşekkürler

NOT: modemlerde port acma sorunu yok her türlü portu açabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfa -- 8 Eylül 2007; 16:05:18 >

• logmein diye bir site var o siteden çok hızlı veri transferi yapabilirsin programla ilgili ayrıntılara forumda arama yaparak ulaşabilirsin
  • evet logmain var bende ama daha kurmadım üye olmakta gerekiyor galiba
    foruma bakayım bi öğreniriz nasılsa

Teşekkür ederim ilgine
  • soulseek diye dosya paylaşım programı var mantığı çok farklı. Araşır istersen nette. sadece ikiniz birbirinizi görecek şekilde ayarlarsınız son süra aktarm yapar. alternatif dosya paylaşım programıdır emule gibi siz istemeden başkası göremez. kesin araştır bu programı.
  • hıımm onuda deneyeyim bakalım sanki daha iyi olcak gibi
    sağol
  • evet. kurulumu ve kullanımı kolay. ikiniz de aynı odaya girin. biriniz diğerini eklesin. sonra sağ tıklayp izin versin tamamdır. ayarlardan bakarsınız sadece arkadaş olarak eklediğinize upload izini var diye, tamamdır. gerisi soulseek işi zaten oldukça hızlı ve kaldığı yerden devam ettirmek gibi özellikleri var yıllardır geliştirilip kullanılan bir program. son stabil versiyonu 156c
    Ha istediğin klasörleri paylaşıma açmayı unutma. karşındaki kişi isterse bir klasörü komple bile indirebilir. mesela bir klasörde bi albüm var onu komple klasörü indir diye çekebilir illa winrar ile sıkştırıp tek dosya haline getirmen gerekmez. programı bilen biliyo çok sağlam. ne emule ne torrent varsa yoksa soulseek diyenler var:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunman233 -- 8 Eylül 2007; 17:51:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.