Yüzbaşı
27 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Bu gün itibariyle DH de 10. yılım dolmuştur.

Nice onyıllara....
kendimin d2 vardı ekranını kırdım malesef yeni sony walkman nwz-s765 aldım ama malesf d2 nin yerini tutmuyor. 4 yıldır kullanıyordum tık demedi satmak isteyen varsa mesajını bekliyorum
Arkadaslar iki pc arasından veri aktarımı yapmak istiyorum internetten.
pc nin birinde (dosyanın bulunduğu pc) 4096/1024 ötekisinde ise (dosyayı indireceğim pc) 1024/256 bağlantı var
uzakmasaustunde denedim 10 kb civarı aktarıyor
radminden denedim oda 13-14 kb civarı aktarıyor
acaba daha hızlı bir dosya aktarımı yapabileceğim program varmı acaba

yardımlarınız için teşekkürler

NOT: modemlerde port acma sorunu yok her türlü portu açabilirim
satellite sa50-109 model notebook var driverlerını indirmen lazım ama toshibada hangi modele denk geliyor bulamadım

arama yaptırıyorum bulamıyor

acaba toshibanın sitesinde hangi modele denk geliyor acaba?

şimdiden teşekkürler
PCMCIA MPEG4 TV KARTI CARDBUS pardusta tv programlarında aver olarak var birşeyler ama beceremedim zaten kart takılı ama ışığıda yanmıyor

Yardımlarınız için teşekkürler
Selam arkadaşlar. ben de iki adet asus marka notebooka pardus kurdum biri eski modelde sorunsuz çalışıyor.yeni olanda ise (A6JC Core duo işlemcili) biostan usb portlarını iptal etmessem açılmıyor. Grub geliyor pardusu seçiyorum bir iki satır birşeyler yazıyor pardus ekranında bekliyor. alt+f1 yapıp konsola düşüyorum login geliyor sonra siyah ekranı düşüyor.konsola düşüp komut satırındada birşey yapamıyorum(gerçi ne yapılabileceğini bilmiyorum ama :))Diğer donanımla bir problemim yok. güzel çalışyor

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Hakketten var. Ama hangisi vallahi karıştırdım. Bilen varsa söylesin
Merhaba
3 katlı bir binada kablosuz network kurmak istiyorum. Kat sorunu ve duvar sorunu yaşatmayacak yani tek bir access pointe bu işi nasıl halledebilirim. yada tek bir access pointe bu iş olmaz araya tekrarlıyıcı koyman gerekiyorsa ne tavsiye edersiniz.
Teşekkürler
Merhaba Arkadaslar

Hatırlarsanız bir süre önce Linux'ün üç boyutlu masaüstü gösterimi olmuştu. Bu 3b masaüstüne sahip sürüm varmı acaba download yapabilirmiyiz.

Teşekkürler
Merhaba arkadaslar

Ben bu paylasım programlarını engellenek istiyorum sistemim internet linux server var buradan portları yada direkt isimlerini girerek nasıl ağdaki bilgisayarların bu programları kullanmasını engelleyebilirim?

adsl modemdende kapatabilirmiyim?

Tesekkürler
Hakkında
Meslek: Bilgisayar teknik elemanı
Forum İmzası:
Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirilmeye çalışıldı ama beceremedi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 356
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 4.241 (Bu ay: 30)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 213 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.