Şimdi Ara

İKCO SAMAND'I YANLIŞ TANIMAYIN TÜM ÖZELLİKLERİ BURDA (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
138.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coskunserce

İsterse som altından olsun, ben bu Türk ve İslam düşmanı İran mollarının aracına beş kuruş vermem. Lütfen birazcık dünya gündemini takip ederek hareket edelim.

Evet haklısın. Avatar resminin altındaki Ford ambeminin kurulduğu ülke zaten asırlardır en büyük dostumuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: full_speed_89

quote:

İsterse som altından olsun, ben bu Türk ve İslam düşmanı İran mollarının aracına beş kuruş vermem. Lütfen birazcık dünya gündemini takip ederek hareket edelim.

Evet haklısın. Avatar resminin altındaki Ford ambeminin kurulduğu ülke zaten asırlardır en büyük dostumuz.

Bu yorumun geleceğini biliyordum cevabım hazır
    1. Ford uluslararası bir firma birçok ülkede yatırımı ve ortakları var, gelir bölüşülüyor sadece ABD'ye gitmiyor.
    2. Türkiye'ye de yatırım yapmış. Koç ile ortak Otosan fabrikası var, Türkiye'de sattığı araçtan çok daha fazlasını yurt dışına ihraç ediyor ülkeye çok büyük döviz getirisi var.
    Yaralı parmağa işemeyen iranlılarla karıştırmayalım. İlişkilerimizin iyi olduğu dönemde Tav ve Turkcel şirketlerimiz İran'da ihale aldılar. Adamların bize bakış açısı bu, lütfen okuyun:
    http://www.haberturk.com/yazarlar/yavuz-semerci/730888-iranla-is-yapmak
    Bunun üzerine gelip burda arabalarını övüyorsunuz. Birde domalalım bari tam olsun.

• quote:

quote:

quote:

1. Ford uluslararası bir firma birçok ülkede yatırımı ve ortakları var, gelir bölüşülüyor sadece ABD'ye gitmiyor.
    2. Türkiye'ye de yatırım yapmış. Koç ile ortak Otosan fabrikası var, Türkiye'de sattığı araçtan çok daha fazlasını yurt dışına ihraç ediyor ülkeye çok büyük döviz getirisi var.
    Yaralı parmağa işemeyen iranlılarla karıştırmayalım. İlişkilerimizin iyi olduğu dönemde Tav ve Turkcel şirketlerimiz İran'da ihale aldılar. Adamların bize bakış açısı bu, lütfen okuyun:
    Bunun üzerine gelip burda arabalarını övüyorsunuz. Birde domalalım bari tam olsun.

Şöyle düşün eşin hamile çocuğunu gittin Almanya'da doğurdun ama o çocuk yine de Türk öyle değil mi? Sonuçta istediği ülkeye yatırım yapsın istediği ülkeye fabrika açsın sonuçta o bir Amerikan bu değişmez :) Gelir geliyor da gelen gelirin kaç katını Amerika kazanıyor. Buraya babasının hayrına mı fabrika kuruyor? İran da o araçlarını getirmek için Türkiye'ye ödeme yapmıyor mu ? Aynı hesap. Burada elin İranını savunmuyorum. Sadece bana göre dediğiniz çok saçma ve böyle bakarsak hepsi aynı. Fransayla aramız iyi mi? Ermeni soykırımını kabul eden ülke. Reno Citroen Pejo almayalım. Amerikadan Chevrolet Dodge Ford almayalım. Almanya gizli pkk destektisi MW Merco Audi almayalım. Eee ne alıcaz biz? Bence tartışmayalım hirbir anlamı yok. Hepsi birbirinden beter. Türkün Türkten başka dostu yoktur. Türkün de arabası mı var.

• Aynen yerli markamız olsun tercih edelim. Ben bu konulara dikkat ederim, yerli üretim her zaman önceliğimdir. Ama İran'lılara ekonomi konusunda özel olarak gıcığım.
  • amcamda vardı 6 ay felan bindi beş para etmez peugeot'un 2. sınıfı gibi duruyor
  • Bu Dacia Tata hatta Lada gibi araçların kafamdaki görüntüsü tamponu düşmüş kaputu boya yanığı olmuş kalkarken gıyııııır diye ses çıkaran arabalar olarak kaldı.
  • Yanlış değil, hiç tanıyamadım. Arabanın ismini şu an ilk kez duyuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • coskunserce kullanıcısına yanıt
    Akıldan yoksun arkadaşım. İslama en büyük düşmalığı yapan fransız arabalarına biniyorsun ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

Akıldan yoksun arkadaşım. İslama en büyük düşmalığı yapan fransız arabalarına biniyorsun ama.

Ya birakin bu din uzerinden ekonomi iliskilerini...
    Fransiz islam dusmani anladikta iran bugune kadar islam icin ne yapti...

Ekonomi al gulum ver gülüm dür.. hangisi ulke icin yararliysa o secilir.

Dostumuz dedigimiz İRAN dogalgaz-petrol fiyatlari dustugunde fiyatlarda indirime gitmedi( rusya bile indirmesine ragmen-hristiyan degil ama) ...

• Distrübörtürü,devleti arkasinda olan Marka'lari tercih edin

Zaten khodronun dis pazarda basarili olma bir niyetide yok zaten
  • aliofage A kullanıcısına yanıt
    Evet Oyak Renault üretimi Megane 1. Bursa'da fabrikası var. Binlerce işçi çalışıyor, vergi veriyor. Ne olmuş.
    İran Türkiye'de yaralı parmağa işemiş mi acaba şimdiye kadar. Üstelik ülkesinde iş yapmak işteyen Türk firmalarına da yapmadığını bırakmamış. Ben bu adamların Türkiye'de otomobil satabiliyor olmasına bile karşıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coskunserce -- 30 Aralık 2016; 16:2:39 >
  • İran bize tüm avrupa ülkelerinden daha iyi niyetlidir. Sizin bu düşüncede olmanızı yine avrupa sağlamıştır ama farkında değilsiniz. İyi uyumalar. Her bilgiyi medyadan öğrenen sizin gibi insanlar yüzünden ortadoğu bu halde

• quote:

İran bize tüm avrupa ülkelerinden daha iyi niyetlidir. Sizin bu düşüncede olmanızı yine avrupa sağlamıştır ama farkında değilsiniz. İyi uyumalar. Her bilgiyi medyadan öğrenen sizin gibi insanlar yüzünden ortadoğu bu halde

ya neresi iyi niyetli alın okuyon biraz...

bırakın şu ülkeleri parti tutar gibi savunmayı... hangisi ülkemiz için yararlıysa onla işbirliği yapılır.

• ABD'nin yeni projesi Ortadoğu'da sünni-şii iç savaşı çıkarıp, milleti birbirine düşürmek. İran'da bu projenin üzerine benzin döküyor. İran'ın izlediği politikanın bizim de iç barışımıza zararı var. Bir kaç yıl önce Iğdır'da karışıklık çıkarmaya çalışan İran ajanları yakalandı. İran fitne fesat yuvası çok kötü bir komşudur. Düşman olalım demiyorum ama İran'dan bize fayda gelmez.
    http://www.hurriyet.com.tr/igdir-da-iranli-ajan-operasyonu-21328036
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Bu Dacia Tata hatta Lada gibi araçların kafamdaki görüntüsü tamponu düşmüş kaputu boya yanığı olmuş kalkarken gıyııııır diye ses çıkaran arabalar olarak kaldı.

aynen öyle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah ah ben herşeyi medyadan duyup inanmayın diyorum siz bana yine basından haber gösteriyorsunuz. Ne diyeyim ki
    Tuzak büyük düşmemek zor ama yine de herkes savunduğu fikrin hesabını verecek. Allah sonumuzu hayır etsin.

• quote:

Ah ah ben herşeyi medyadan duyup inanmayın diyorum siz bana yine basından haber gösteriyorsunuz. Ne diyeyim ki
    Tuzak büyük düşmemek zor ama yine de herkes savunduğu fikrin hesabını verecek. Allah sonumuzu hayır etsin.

haklısın sizin gibi HAVUZ un haberlerini okuyup tek tip olmak lazım değil mi?

HERKES BİZİ KISKANIYOR... HAYAL DÜNYASINDA YAŞAMAYA DEVAM ET BAKALIM
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şöyle düşün eşin hamile çocuğunu gittin Almanya'da doğurdun ama o çocuk yine de Türk öyle değil mi? Sonuçta istediği ülkeye yatırım yapsın istediği ülkeye fabrika açsın sonuçta o bir Amerikan bu değişmez :) Gelir geliyor da gelen gelirin kaç katını Amerika kazanıyor. Buraya babasının hayrına mı fabrika kuruyor? İran da o araçlarını getirmek için Türkiye'ye ödeme yapmıyor mu ? Aynı hesap. Burada elin İranını savunmuyorum. Sadece bana göre dediğiniz çok saçma ve böyle bakarsak hepsi aynı. Fransayla aramız iyi mi? Ermeni soykırımını kabul eden ülke. Reno Citroen Pejo almayalım. Amerikadan Chevrolet Dodge Ford almayalım. Almanya gizli pkk destektisi MW Merco Audi almayalım. Eee ne alıcaz biz? Bence tartışmayalım hirbir anlamı yok. Hepsi birbirinden beter. Türkün Türkten başka dostu yoktur. Türkün de arabası mı var.

Birak hocam bunlarin kafasi marketten kola alip yere dokup israili protesto edenlerle ayni iranli mollada sana bayiliyor allah askina gel al arabami diyor evinde kullandigin hersey zaten dost ulkelerden geliyor yada turk yapimi sende haklisin

• quote:

Ah ah ben herşeyi medyadan duyup inanmayın diyorum siz bana yine basından haber gösteriyorsunuz. Ne diyeyim ki

• hocam araba duruyor mu? merak ettim :)
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.