Şimdi Ara

IGN Türkiye sitesi açıldı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
5.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Verdiği puanlar , yaptığı incelemeler tartışılır fakat IGN sonuçta oyun basınında en önde gelen kuruluşlardan biri hal böyle olunca eğer Türkiye sitesi IGN.com'un yaptığı bölümleri ve gittiği özel etkinlikleri altyazı ile yayınlarsa ülkemizde ki diğer basın kuruluşlarının hali yaman olur.Adamlar zaten IGN olarak her yere giriş yapabiliyor.
  • Şaşırdım ve sevindim. Umarım sağlam içerikler görürüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgün birşey olmaz orjinal ign den incelemeleri,haberleri çevirip türkçe olarak sunarlar.Zaten yeteri kadar kaynak var.
    Belki çekecekleri videolar işe yarar olabilir.Zaman geçince belli olur
  • Güncel türkçe haberler için çok iyi oldu.
    Çok sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Guzel bsc son reklam olayından sonra gözümden düşmüştü iyi bi alternatif olacak

Merak ettim o reklam ne acaba ?

Bu arada BSC yi direk gomdunuz alttaki yorumlara bakinca ben nankörlük seziyorum kusura bakmayın.

BSC trolleri disinda (Komikleride var Xbox One favorim :D)

kaliteli bir site Ersin Talha ve Gökhan Abi nin emeklerine saglik hepside samimi sicak kanli insanlar eksik olmasinlar. BSC yi beta halinden beri takip ediyorum Türkiye gibi bir ulkede boyle bir site olmasi cok iyi gercekten fuarlara bile gidip tanıtım yapiyorlar. Sahsen Merlin leadergamer gibi siteler bana samimi gelmiyor hic ugramiyorum bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Habere ulaşmak açısından çok iyi. BSC nin ana ekibi video vs uğraşırken haber giren ekip de anca VG247 Kotaku Eurogamer Neogaf gibi sitelerin haberlerini çeviri olarak sunuyorlardı kendilerine doğrudan haber gelmediği için. IGN ise doğrudan haber kaynağına sahip olduğu için BSC den hem nitelik hem de nicelik anlamında geniş içeriğe sahip olacaktır.

• C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Tek birtane bile yapici yorumunuz yok grafiker bey neden boyle yapiyorsunuz

• Bir çok türk medya - oyun - kuruluşu var.Onuda takip ederiz ancak önce Türkler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Tek birtane bile yapici yorumunuz yok grafiker bey neden boyle yapiyorsunuz

Truth hurts.

• hayırlı olsun ne diyelim
  • Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 16 Eylül 2014; 22:59:40 >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Pardon fransizca bilmiyorum

• Ya güzelde video izlemesi problem catching up diyip kalıyor başlamıyor bir türlü...
  • Hayirli olsun.

• Güzel bi gelişme daha hayırlı olsun.
  • Bir kere IGN'in adını taşımak bırak 1-0'ı, 5-0 önde başlatır adamları. Ulaşacakları kaynaklar ve imkanları bir düşünüyorum da, güzel kullanıldığında BSC dahil hiçbir gudik Türk medyasında iş kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka maka baya baya IGN . Gerçekten ismi yeter derler ya işte buda öyle. Ama içeriklerin kalitesi nasıl olacak ilerleyen günlerde göreceğiz.
  • Simdi diger oyun siteleri dusunsun

• Bir şey değişeceğini sanmıyorum. Bir zaman geçsin de bakalım hemen böle pat diye habersiz sedasız açılmaz.Siteye talep olcak mı merak ettim :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.