Şimdi Ara

IGN Türkiye sitesi açıldı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
5.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte bu güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde oriiinal Ign sitesinden Türkçe'ye çevirip Copy-Paste yapmışlar incelemeleri.
  • çok iyi bir haber çok sevindim umarım editör veya muhabir alırlar ileride çok iyi olur.
  • Vay be youtubeda ıgnin COD top 10 killde 3. olmuşluğum vardı hala da takip ederim videolarını

• Guzel gelisme. IGN adi yeter.

Bakalim Turkiye'den de bir Jessica Chobot veya Naomi Kyle cikacak mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 16 Kasım 2013; 11:32:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Guzel bsc son reklam olayından sonra gözümden düşmüştü iyi bi alternatif olacak

Merak ettim o reklam ne acaba ?

Bu arada BSC yi direk gomdunuz alttaki yorumlara bakinca ben nankörlük seziyorum kusura bakmayın.

BSC trolleri disinda (Komikleride var Xbox One favorim :D)

kaliteli bir site Ersin Talha ve Gökhan Abi nin emeklerine saglik hepside samimi sicak kanli insanlar eksik olmasinlar. BSC yi beta halinden beri takip ediyorum Türkiye gibi bir ulkede boyle bir site olmasi cok iyi gercekten fuarlara bile gidip tanıtım yapiyorlar. Sahsen Merlin leadergamer gibi siteler bana samimi gelmiyor hic ugramiyorum bile.

Öncelikle bsc yi hala takip ediyorum mobilden fakat o reklam olayında reklam tamamen sayfayı kapatıp o sekilde kalıyordu yani siteyi kullanamiyordum buradan da yazmıştım fakat değişen bisey olmadı 5-6 gun girmedim reklam kalkınca düzeldi tamam reklam alicaksin ama bu tur hataları da hemen gidermen lazım bu yuzden gicik olmuştum

BSC de birsuru hata var malesef uye girişi yapamiyorum veya okadar sey yazılta karsimda hatayi gorunce deliriyordum.

Beni yanlis ama 2. Paragrafdaki yazdiklarimi genele yazdim alttaki yorumlardan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Fatz kullanıcısına yanıt

IGN'in adı yeter be

Zamanla site daha da gelişecektir,kendi oyun incelemeri+yabancı incelemelere Türkçe altyazı ya da günlük yayınlanan IGN'deki Daily Fix'lere vs. Türkçe altyazı yapsalar,wuuuuuuhu
  • Bsc = Bir Sulu Cacık olmaz . Çok amatör bir kadro, isterlerse ceza versinler.Çok yetersiz haberleri var, güncellik az,donanımhaber oyun bölümü forumu olmasa hepten batar.

• Iyi oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Orayada mı yönetici olacaksın platin kollu altın yumruk?
    />

Benim pek güvenmediğim (
    />
    ) medyalardan ama hayırlı olsun.
    />
    Belki güzel katkıları olur Anadolu
    />
    oyuncularına.

Üşenmeyip o gifleri bulup tam yerine koyduğun için

• BSC: Challenge accepted
  • İnşallah murat abi ve onur'u dahil ederler
  • Naomi Kyle da bizi görecek mi?
  • aynen
  • Tek takip ettiğim oyun sitesi.
    Umarım sadece Türkçe çeviri ve altyazı yaparlar. IGN'i sevme nedenim editörleridir. Canlı yayınlara da simultane yaparlarsa tadından yenmez.
  • Çok değil ama azda olsa saçma sapan yorumlar görüyorum. Hiç takip etmeyecek olsak bile bu durumun Türk oyun sektörü için ne kadar büyük bir adım olduğunu görmek ve destek vermek gerekiyor........
  • ulan ne çok ıgn bilen var mış ben ilk defa duydum bsc akar nabıyım gevur sitesinde b*k mu var
  • Bsc denen çöp yuvasının yerine ilaç gibi gelicek

• Güzel haber

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.