Şimdi Ara

IGN in üçkağıdını ortaya çıkaran neogaf üyesi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, neogaf üyelerinden biri IGN'deki GT 5 incelemesini yazan Martin Robinson isimli editörün maskesini düşürmüş.

IGN in üçkağıdını ortaya çıkaran neogaf üyesi :)

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=24558686&postcount=9043

Böyle birinden de ancak bu kadar objektif(!) bir inceleme yazması beklenirdi.
    adam xbox fanboyu çıktı

YORUMSUZ

• Herif full XBOX360'a bağlamış ayarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Herif full XBOX360'a bağlamış ayarı.
    Zuahaha liste daha devam etse forza morza diye gidecek demek ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Queen Hentai

Herif full XBOX360'a bağlamış ayarı.
    komedi yaww:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarrChief

komedi yaww:D

Alıntıları Göster
    owww headshott
  • quote:

Orijinalden alıntı: LilxE07

owww headshott

Alıntıları Göster
    halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo,
  • quote:

Orijinalden alıntı: GwynBlade

halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo, halo,

Alıntıları Göster
    IGN gibi bir sitenin böylesine taraflı bir inceleme yapmış olması olsa olsa kendi büyüklüğüne gölge düşürür. Yakında puan için revizyon gelirse şaşırmam, ps3 fanı incelemesin oyunu tamam da , 360 fanı olan birine bu incelemeyi teslim etmek, kediye ciğer teslim etmek gibi bir şey. Zaten oyuncular aldıkları oyunlarla IGN'ye cevaplarını verecektir...

Bu arada uzun bir süre en üstte MS reklamlarını döndüren Gamespot'tan da buna benzer bir puan bekliyorum. Tavsiyem bu tip incelemeler yerine oyunu alana arkadaşlarınızın fikirlerini araştırmanız. 3-5 kişiyi dinledikten sonra oyunu alıp almamak arasında sağlık bir tercih yapabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

IGN gibi bir sitenin böylesine taraflı bir inceleme yapmış olması olsa olsa kendi büyüklüğüne gölge düşürür. Yakında puan için revizyon gelirse şaşırmam, ps3 fanı incelemesin oyunu tamam da , 360 fanı olan birine bu incelemeyi teslim etmek, kediye ciğer teslim etmek gibi bir şey. Zaten oyuncular aldıkları oyunlarla IGN'ye cevaplarını verecektir...

Bu arada uzun bir süre en üstte MS reklamlarını döndüren Gamespot'tan da buna benzer bir puan bekliyorum. Tavsiyem bu tip incelemeler yerine oyunu alana arkadaşlarınızın fikirlerini araştırmanız. 3-5 kişiyi dinledikten sonra oyunu alıp almamak arasında sağlık bir tercih yapabilirsiniz...

Japon sitelerinden gelir en iyi inceleme, Gamespot ve Ign xbox sempatizanıdır. Kaldı ki Bill Gates o sitelere iyi para yediriyordur.

• zaten başka türlü başedemezler ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myresistance

quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Japon sitelerinden gelir en iyi inceleme, Gamespot ve Ign xbox sempatizanıdır. Kaldı ki Bill Gates o sitelere iyi para yediriyordur.

Alıntıları Göster
    Vay be.
    Ayrıca dünyada bu ayarda kaç tane oyun var ?

• quote:

Orijinalden alıntı: M0nkey D. Luffy

Vay be.
    Ayrıca dünyada bu ayarda kaç tane oyun var ?

Alıntıları Göster
    biraz bu işi bilen (çok birşeyden anlamasına gerek yok)ign den ve incelemelerinden zaten uzak durur..öğlen diğer başlıkta ign yi dikkate almayın diye yazmıştık zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: iSafari

biraz bu işi bilen (çok birşeyden anlamasına gerek yok)ign den ve incelemelerinden zaten uzak durur..öğlen diğer başlıkta ign yi dikkate almayın diye yazmıştık zaten...

Alıntıları Göster
    ya oldum olası söylüyorum

orada inceleme yapan senin benim gibi adamın biri

keyfine kalmış puan veren elemandan başkası değil

öyle puanla satışla anlaşılmaz bu işler

rakamla iş yapacaksak hepimiz ya birer tane wii almalı veya sadece the sims oynamalıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

ya oldum olası söylüyorum

orada inceleme yapan senin benim gibi adamın biri

keyfine kalmış puan veren elemandan başkası değil

öyle puanla satışla anlaşılmaz bu işler

rakamla iş yapacaksak hepimiz ya birer tane wii almalı veya sadece the sims oynamalıyız

Alıntıları Göster
    herif FAIL olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

herif FAIL olmuş

Hemde EPIC FAIL
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:SyLaR:.

quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

herif FAIL olmuş

Hemde EPIC FAIL

Alıntıları Göster
    Yav zaten bu zırtolara bakıpta herhanigi bir oyunu almaktan vazgeçen varsa yazıklar olsun yani adamlar ciddi şekilde kimden para yiyiyorlarsa yada hangi firmaya hayran iseler onların ürünlerini göge çıkartıyorlar geri kalanlar yerin dibine gametrailerda öyle halo 3 ün hikayesi ve genel notu mgs4 ten daha yüksek puan aldı yani bir halo fanına bile sorsan hangi ounun hikayesi daha derin daha kurgusal tabiki mgs der ama gel görki halo daha yüksek not alıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Yav zaten bu zırtolara bakıpta herhanigi bir oyunu almaktan vazgeçen varsa yazıklar olsun yani adamlar ciddi şekilde kimden para yiyiyorlarsa yada hangi firmaya hayran iseler onların ürünlerini göge çıkartıyorlar geri kalanlar yerin dibine gametrailerda öyle halo 3 ün hikayesi ve genel notu mgs4 ten daha yüksek puan aldı yani bir halo fanına bile sorsan hangi ounun hikayesi daha derin daha kurgusal tabiki mgs der ama gel görki halo daha yüksek not alıyor

Alıntıları Göster
    birde bazı kendini cool sanan insanlar var yok ben bu sitelere güvenirim başkasına güvenmem diyen.şimdi onlara bu haberi okutsak adamların hayalleri yıkılır gidip köşede sessizce ağlarlar.asıl bu oyuna 10 üzerinden 10 vermeleri lazım.başka hangi yapıma bu kadar özenle çalışıldıki?en fazla 2-3 tane yapım özenle yapıldı buda onlardan biri.ben olsam sırf emeğe 10 puan veririm birde oyunun güzelliğine 10 puan veririm eder 20 puan.üstünede 20 daha ekle mhp nin 40.yıldönümü

• quote:

Orijinalden alıntı: CaSsErDoDo

birde bazı kendini cool sanan insanlar var yok ben bu sitelere güvenirim başkasına güvenmem diyen.şimdi onlara bu haberi okutsak adamların hayalleri yıkılır gidip köşede sessizce ağlarlar.asıl bu oyuna 10 üzerinden 10 vermeleri lazım.başka hangi yapıma bu kadar özenle çalışıldıki?en fazla 2-3 tane yapım özenle yapıldı buda onlardan biri.ben olsam sırf emeğe 10 puan veririm birde oyunun güzelliğine 10 puan veririm eder 20 puan.üstünede 20 daha ekle mhp nin 40.yıldönümü

Alıntıları Göster
    Gt5'e 8.5 veriyorsan Forzaya nfsye ve bilimum yarış oyunlarına 5'den fazla puan vermemelisin,tabi objektifsen...

• quote:

Orijinalden alıntı: ygultekin82

Gt5'e 8.5 veriyorsan Forzaya nfsye ve bilimum yarış oyunlarına 5'den fazla puan vermemelisin,tabi objektifsen...

Alıntıları Göster
    SİTE PUANLARINA ADETA TAPANLARA GELSİN !
  • Belki bunun gibi onlarcası var incelemeleri dikkate almamak gerek demekki pek
  • Forza 3'ün puanı 9.5, GT5'in puanı 8.5

IGN tamamen gözümden düşmüştür.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.