Şimdi Ara

İETT Körüklü Araclarindaki Garip Gaz Kokusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar Son 1 aydir iett nin sari koruklu mercedes marka araclarinda klimadan yada orta koruk kismindan iceri garip bir gaz kokusu veriliyor.ikitelli bolgesinde oldugum icin ikitelli garaj arabalarini kullaniyorum kullandiklarim genelde 79B 79K 79G 79Y bu hatlarin koruklulerinde bu gaz kokusu malesef var.beyaz masayada defalarca bu sorunu ilettim ancak bir cozum bulamadim.sanki kasten bu gaz kokusuna benzer koku iceri veriliyor.istanbulda oturan bu sorunun farkinda olanlar varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omfarcan -- 3 Temmuz 2019; 20:2:8 >

• hocam kitle imha silahı olabilir o koku
  • mrnick M kullanıcısına yanıt
    Canim kardesim biz burda ciddi bir konuda bilgi istiyoruz.
  • Benzin kokusu olabilir arada banada geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Benzin kokusu olabilir arada banada geliyor
    Pek benzin degil hocam koku klimadan geliyor.klimanin ufledigi yerlerde ozellikle koruk kismindaki klima kanallarindan bu koku daha belirgin hissediliyor.butun mercedes koruklulerde bu var.
  • http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=105043

Cng'li yani dogalgazli otobis.
  • omfarcan kullanıcısına yanıt
    Yukardaki arkadaş demiş doğalgazlı otobüsler olabilir egzostan çıkan yanmamış doğalgazı klima geri çekiyor olabilir.
  • Plastik topu kesersinde icini koklayinca garip bir plastik kokusu olurya ayni oyle bir koku.
  • O kokuyu sehirlerarasi yolculugumda arac Dudullu'dan cikip 3. kopru yolune girince hep duyuyorum bende.İstisnasiz her marka/model otobuste ayni koku oluyor.Bilen biri vardir elbet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.