Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
52
Favori
96.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sen nasıl kara listeye ekledin bu oyunları? Id lerini nereden buldun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Hocam sen nasıl kara listeye ekledin bu oyunları? Id lerini nereden buldun ?

https://steamdb.info 'da oyunu aratıp App ID 'sini bulabilirsiniz. Ya da en kolay yolu oyun ekranı gelince 'şu an ki oyunu kara listeye al' deyin daha basit olur.
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam,birde hangi oyunlarda vac yenebiliyor onu nerden öğrenebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IronyOfFate

Eyv hocam,birde hangi oyunlarda vac yenebiliyor onu nerden öğrenebilirim ?

http://store.steampowered.com/search/#sort_by=_ASC&tags=-1&category2=8&page=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 11 Ocak 2016; 17:42:30 >
    Eyv kardeşim
  • Beyler şu anda kullanıyorum İnşallah bir şey olmaz. Ban filan yemem İnşallah.Yersem PC'yi dağıtırım herhalde
  • Bir sürü oyunu 8 saat oynamış olarak göstermiş ama sadece batman'den 3kart düşürmüş ?
  • valla ben anlatıldığı gibi yaptım 25 tane kart düştü ama kartlar bi işe yaramıyor satamıyorum.
  • Herhangi bir vac ban olasılığına karşı ana hesabımda değil de başka bir hesapta çalıştırsam sonra kartları ana hesabıma atsam sıkıntı olur mu?
  • 40 küsür kart düştü bu yöntemle toplamda 8,50 TL kazandım. Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musa_unsal2005 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi oyunlardan düşürdünüz ? Ve giveaway oyunlar mıydı yoksa satın mı aldınız ?
  • giveaway de vardı satın aldıklarımda vardı.

among the heavens
    Afterfall InSanity Extended Edition
    red orchestra 2
    two worlds epic edition
    spacechem
    racer 8
    payday: the heist
    Knights and Merchants
    Gun Monkeys
    Deadbreed
    Dino D-Day
    BioShock Infinite
  • musa_unsal2005 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • idiling complate yazma sebebi nedir ?
  • Bişey değil.

quote:

Orijinalden alıntı: mapheluiT

idiling complate yazma sebebi nedir ?

Oyunlarda düşürülecek kart kalmadı diyor. Kart düşürülen yeni oyun eklenene kadar kart düşmez artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musa_unsal2005 -- 17 Ocak 2016; 21:13:43 >
  • dota 2, tf2 gibi f2p oyunlarda kart dusurmek ıcın bırsey yapmak gerekıyor mu bu programla ? ornegın dota 2 kart dusurmek ıcın kutuphaneye ekledım fakat ındırmeyı baslatmadım rozet sayfasındada kart kısmı belırmıyor dota ıcın f2p oynlarda yuklemek sart mı acaba? baska steam hesabımda satın aldıgım kucuk oyunlarda kart dusurme oluyor yoksa ındırmeden olsa bıle ? yanı demek ıstedıgım su f2p oyunları yuklemeye gerek var mı cunku rozetler sayfasında kartlar gorunmuyor
  • Exec031 E kullanıcısına yanıt
    Çoğu f2p oyunları idle master görmüyor. Bir de dota gibi valve koruması olanlarda açılmasa daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 27 Ocak 2016; 15:09:21 >
    tesekkur ederım o halde kart dusurulen dusuk fıyatlı oyunlardan baslamakta fayda var sanırım
  • Ben yükledim kartlı oyunda var ama daha hiç kart kazanmadan Idling Comlete yazıyor. Lütfen yardımcı olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagri59

Ben yükledim kartlı oyunda var ama daha hiç kart kazanmadan Idling Comlete yazıyor. Lütfen yardımcı olun.

aynı sorun bendede var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.