Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
654
Cevap
52
Favori
96.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 saatte 2 kart mı ne düştü.Bende iptal ettim herhalde 1 haftada anca 10 tane filan indirecek
  • c-ronaldo42 kullanıcısına yanıt
    Steam'de oyunlar 2 saatten sonra kart vermeye başlıyor. Haliyle bu programda öyle. Her oyunu önce 2 saat oynanmış gösterip sonrasında kartları topluyor.
  • Bende steam güncellemesinden sonra açılmadı program Genel bir sorun mu acaba?
  • arkadaşlar önceden kullandım bir sıkıntı olmadı VAC olan oyunlarda siz ne olur ne olmaz kullanmayın o oyunları manuel olarak açık bırakın öyle düşürün kartları kart hakkı kalmayan oyunları program açmıyor zaten
    programında güncel sürümünü kontrol edin her zaman en güncelini kullanın
  • Bende çalışıyor ama complete diyor fakat hiç kart düşmedi
  • bütün kartları düşürdükten sonra ne olucak?
    düşen kartları sattım yeniden kart bulmuyor idle complete diyor
    ne yapmak lazım?
  • kendiliğinden mi düzeldi bende yaşıyorum aynı sorunu
  • Bende direkt bu hatayı veriyor her defasında :(
    Bu mesaja eklenen görseller:

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
  • VAC yememek için bütün oyunları aynı anda açmamak mı lazım.?

yani teker teker mi kartları düşürmek lazım ban yememek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 21 Haziran 2016; 2:17:22 >
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Programı sadece steam üzerinden oyun oynamadığınız zaman açık tutun.

Steamde ki binlerce oyunda steam anti hile sistemi mevcut değil yani birçok oyunu oynarken de programı açabilirsiniz ama kart düşme süresi kesinlikle çok fazla uzayacaktır.

Diğer yandan program bütün oyunları bir anda oynamaya başlasa da bir sorun olmayacaktır.
  • Dün denedim her oyun için yaklaşık 3,5 saat oynamış gözüküyor.Ama bir tane kart bile düşmedi.Programın en güncel versiyonu ile denedim.Olmadı sinir oldum biraz
  • 3 er kart düşürüyor bütün oyunları tek tek geçiyor ve Idling complete diyor. İnmesi gereken o kadar kart varken birde 10 tane kart eksik oyunum var şu an ama Idling complete diyor anlamadım ben bu programı.
  • En sağlıklı ayar hangisi ? Uzun süre geçmesine rağmen kart düşmediği bile oluyor.
  • Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

-Arkadaşlar hangi ayarı kullanıyosunuz alttaki 3 seçenekten?
    -Birde programın dosyalarını oyunun içinemi atcaz? yeni versiyonda setup felan yok. Biri cevaplarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flakel -- 8 Temmuz 2016; 14:43:55 >
  • Flakel kullanıcısına yanıt
    her oyunu ayrı ayrı rölanti et
    en yüksek kart değeri olanlara öncelik ver ben bunları kullanıyorum

son olarak programı masaüstüne at bir klasör olarak ordan çalıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anyhow

her oyunu ayrı ayrı rölanti et
    en yüksek kart değeri olanlara öncelik ver ben bunları kullanıyorum

son olarak programı masaüstüne at bir klasör olarak ordan çalıştır.

Eyvallah kardeşim yaptım, sağolasın :)
  • anyhow kullanıcısına yanıt
    Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

hocam ne kadar ciro yaparım ? ve kaç günde
  • Artık bu program çalışmıyor .
  • Furkovic kullanıcısına yanıt
    Ana sitedeki linkten indirin buradaki muhtemelen eski sürüm ve 1-1.5 ay önce çalışma stilli değişti

http://www.steamidlemaster.com/
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin ben bu programa girerken 1000 sıra sayısı,RPCRT4.dll dinamik bağlantı kitaplığında bulunamadı hatısı alıyorum ver tamam diyip geçiyorum program açılıyor fakat steama bağlanamıyorum yönetici olarakta denedim steama bağlan oturumu aç dediğimde yanıt vermeyen bir pencere açılıyor sanırım şifremi felan girceğim yer sonrada kapanıyor napmam lazım :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.