Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Steam Guard’ı aktif ettim hocam. Geriye bir hafta beklemek kaldı öyleyse.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam idle kendi sitesinden indiriyorum açılmıyor steam.. Forumdaki siteden indiriyorum ana sayfadaki bu sefer açılabilir .exe dosyası yok veya tıklanacak bir şey çıkmıyor?
  • GLaDiaC kullanıcısına yanıt
    Hocam bir sorum daha var. PC’de Idle Master, Android’te Iddle Daddy uygulamasını kullanarak iki günde 40 tane kart düşürdüm.

Şimdi sorum şu. Bu kartları satmak istiyorum. Karşıma şöyle bir uyarı çıkıyor. Mağazadan bir şey satın almalısınız diyor. Bu uyarıdan kurtulmak için ne yapmamı önerirsiniz? En ucuz yoldan ne alınırsa bu uyarı gider?

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla 5 dolarlık bir alışveriş gerçekleşmesi gerekiyordu. 10 liralık ufak tefek kar düşürebileceğiniz bir kaç oyun alıp (1 - 2 liralık) hem oyunlar ucuza gelir hem de kartlarını satarak harcadığınız miktarın bir kısmını geri getirebilirsiniz. Eğer 10 lira yetmezse biraz daha almanız gerekebilir. Ben hiç yaşamadığım için bu sorunu bilgim yok açıkçası. Bir diğer alternatif ise 20 30 liralık bir oyun alıp 1 saat oynayıp sonra iade etmek. Tabi paranız wallet'a gidebilir o da ayrı bir durum.
  • GLaDiaC kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Deneyeceğim.

• idle master extended 1.4.1 çalışmıyor.
    eski sürüm çalışıyor ama rölantide kalıp kart düşürmüyor.
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    Evet hocam. Ben bu sorunu eski 1.3 sürümünü indirerek çözdüm.

Bir de Android'te Play Store’daki Iddle Daddy ismindeki uygulamayı kullanarak kart düşürdüm ben. Şimdilik bir sorun çıkarmadı.

• Arkadaşlar Steam'de rozetlerime girdiğimde eksik kartlar olmasına rağmen tüm oyunlarda "kart hakkınız kalmadı" yazıyor. Bu hak tekrar gelir mi? Gelirse ne zaman geliyor?

Ayrıca sanıyorum ki bu kart hakkı kalmamış olduğu için idle master programında rölantide kalıyor. İdle daddy'de ise "çalıştırılacak oyun kalmadı" diyor.
  • Pankreasına Talibim kullanıcısına yanıt
    Bir oyuna ait bütün kartları düşüremiyorsunuz zaten, işin inceliği orada. Siz rozet işleyebilmek için topluluk pazarından eksik kartları satın alacaksınız, Valve'da komisyondan köşeyi dönecek. 2-3 kuruş olduğuna bakmayın komisyonların, Dünya'yı götürüyorlar.
  • steam ile tanısmama vesile olan program bu arkadaslar deli gibi kart dürüp satıyolat 10 krs 50krs deli gibi ama :D

neyse ben bi steam kurdum ay sonu param almısım cebimde 2k nakit para full steam oyun doldurdum :D rahat 750tl lik oyun bi aksam bota bıraktım sabah 300tl lik kart cıkmıstı :D millet sok ben saskın :D
  • Kart düştü diyelim ne oluyor sonra önemi neki o kadar program yapmışlar. Gerçekten bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Düşen kartları Steam Pazarında satıyorsunuz. 10 kuruşa kartta var, 1.5 TL'ye de var. Birde bunların parlak kart denilenleri var. Onların fiyatı da daha yüksek. 25 TL'ye sattığımı bilirim.
    3-5 kart ile fark etmiyor ama toptan sattığınız 80-100 kart ile bir anda 50-60 TL bakiye yapabiliyorsunuz.
    Dolar üzerinden TL'ye çevrildiği için dövizdeki dalgalanmalardan da yararlanıyorlar.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Çok iyiymiş hocam bende ilk just cause 3 oynadığımda 23 krşluk kart çıkmıştı satmıştım. Sonra bir yanlışlık yapmayayım dursun demiştim. Hatta oyna oyna sıkıldım just cause 3 %100 save indirip kendi save mi yedekleyip onu oyun dosyalarına attım. Steamde çevrim dışıydım sonra online olunca oynayıp bitirmişim gibi kartlar verdi. Oyunun %100 ünü bitirdiniz diyor, oyuncuların %3.2 si bu karta sahip falan diyordu. Bunu yanlışlıkla keşfettim. Belki biliyordunuz ama söylemek istedim.

Ban riski felan var mı? Kaç saatte bir kart düşüyor? Kaç oyun lazım böyle aynı anda kaç oyun açarak yapılıyor detaylı anlatır mısınız? Bende yapmak istiyorum

Hocam en fazla kaç mb internet yer bu uygulama saatlik olarak. Mobil internetle bağlayacağım şimdilik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

steam ile tanısmama vesile olan program bu arkadaslar deli gibi kart dürüp satıyolat 10 krs 50krs deli gibi ama :D

neyse ben bi steam kurdum ay sonu param almısım cebimde 2k nakit para full steam oyun doldurdum :D rahat 750tl lik oyun bi aksam bota bıraktım sabah 300tl lik kart cıkmıstı :D millet sok ben saskın :D
    kaç tane oyununuz vardı hocam bunu yaptığınızda. 300tl lik kartı hangi oyundan çıkarttığınızı biliyorsanız söyler misiniz? Bende sizdeki oyunlardan alayım 2.000 tl olmasada 1.000 tl felan biriksin bendede. En çok kart çıkan oyunlarınızıda belirtirseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

kaç tane oyununuz vardı hocam bunu yaptığınızda. 300tl lik kartı hangi oyundan çıkarttığınızı biliyorsanız söyler misiniz? Bende sizdeki oyunlardan alayım 2.000 tl olmasada 1.000 tl felan biriksin bendede. En çok kart çıkan oyunlarınızıda belirtirseniz çok sevinirim.

Alıntıları Göster
    agam bahsettiğim zamanlar 2015 flandı ozaman lar oyunları filitreleyip pazardaki kart sayılarıan bakarak oyunları ıdl ye bırakırdık hangi kart serisi pazarda az sa ona bırakırdık kartlar 3tl 5 tl 10tl ederdi ama sunda steam zirvede oldugu için öle bişi mumkun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Second sister

agam bahsettiğim zamanlar 2015 flandı ozaman lar oyunları filitreleyip pazardaki kart sayılarıan bakarak oyunları ıdl ye bırakırdık hangi kart serisi pazarda az sa ona bırakırdık kartlar 3tl 5 tl 10tl ederdi ama sunda steam zirvede oldugu için öle bişi mumkun değil

Alıntıları Göster

su oyunu indirimdeyken 1.05tl aldım pc ye sanallastırma ile 2 adet steam acıp pc de 2 leptopda 2 hesaptan idly bıraktım 3 adet kart düşüyor 2 tanesi paralı alınıyor toplam 12 kart 2şer tl den sat 2x12:24tl oyun paralarını cık sana 20tl kalır bunun gibi 10 oyunu 24 saate idly bırak 40 ile 50 tl arasında para bırakır yani zor değil zaman gerektiren bi durum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Second sister -- 28 Mart 2020; 13:44:28 >

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Sorularınızı tek tek yanıtlayayım.

Ban riski yok sayılır. Yine de kesin diyemeyiz. En garantisi VAC Ban olan oyunları black liste almak. Birde program açıkken Vac Ban olan oyunlara girmemek.

İnternet harcaması hakkında bilgim yok, sanmıyorum çok bir şey harcayacağını. Program Steam'e oyunda olduğunuz bilgisini veriyor sadece. Başka bir esprisi yok yani.

Bu programı kullanmamızın asıl nedeni çoklu olarak oyunları rölantiye alması, bug sayesinde de toplu olarak kartları düşürebilmeniz. Oyun ve Steam hesabınıza bağlı olarak 2 ve 3 saatten sonra oyunların kartlarını bug sayesinde düşürebilirsiniz. Bazen program takılıyor, bazen kart bugda kalıyor ve düşmüyor öyle de uzayabilir. 4 saatte 100'den fazla kart düşürdüğüm olmuştu. Biraz takıntılı olduğum için hepsini düşürmeden bırakmıyorum peşini, o yüzden 7 saatte bütün kartları düşmüş oyunlarda olabiliyor.

Çok pahalı kartlar genelde hit oyunlarda oluyor veya yeni piyasaya çıkmış olanlarda. Birde Asya ülkelerinin oyunlarına ait kartlar pahalı diye biliyorum. Özellikle japonların hentai tarzı oyunlarına ait.

Uygulama 3 saattir açık 26mb kullanmış. İlk 1 saattede 22 mb di. Kartları sattıktan sonra tekrar düşürsek düşmez değil mi? Sizin ucuz olarak kart düşürmek için aldığınız yada mutlaka tavsiye ettiğiniz oyunlar varmı? Cs yi felan ben black liste almadım program kendisi almadıysa ondanda kart düşürür. Vac ban olan oyunlara bulaşmazsak ban riski 0 diyebilir miyiz? Hile denetimi olan oyunlarada kart düşürtmesi yapıyorum çünkü program çalışırken oyun oynamıyorum ona güvenerek böyle yapıyorum.

%100 save dosyası atıp oyunu bitirmiş gibi algılamasına sebep oldum just cause 3 de denemek istersiniz belki haberiniz olsun bu tarz oyunlrda bitirdi sanıp %100 tamamlama gibi şeyler veriyor oyunu oynayanların %3.2 sinde var diyordu. Ayrıca ücretsiz oyunları eklesek 50 tane 100 tane artık ne kadar yaparsak. Onlardan gelen kartlar işe yarar mı kazanç olarak

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.