Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Economy Enhancer yada başka bir eklentide olabilir. İçinde ayar vardı. Maksimum verimle satışları otomatik yapmakla ilgili...

Nasıl ayarlayabilirim ? Yardım eder misiniz ?

En yüksek fiyat değilde, O fiyatlara yakın kartlar otomatik satılsın istiyorum.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

İndirim dönemi bitince düzelir dedim, düzelmedi. Steam Economy Enhancer'ın otomatik fiyat belirleyip satması ve kaç kişinin kaçtan satışa çıkardığı gibi özellikleri harikaydı. Ona alıştığım için elle kendim satmam baya zor geliyor şuanda. Bazı kartları kendi sattığında en düşük fiyatın üzerinde bir fiyata satışa çıkarıyordu ve o kartlar da satılıyordu. Şimdi bunu bilemiyorum. Var mı bildiğiniz çözümler veya alternatifler? Eklenti niye bozuldu acaba?

Edit: An itibarıyla Steam Economy Enhancer eklentisi düzelmiş. Çok iyi oldu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 4 Kasım 2022; 23:12:54 >
  • Geleneksel 6 aylık kart düşürmelerimi tamamladım. Yaklaşık 100 oyundan 450 civarı kart düşürdüm. Normalde idle_master_extended_v1.3 versiyonunu kullanıyorum kaç yıldır, bu kez açtığımda tepki vermedi. Kapatıp tekrar login olmaya çalıştığımda ise boş sayfa verdi. Uyku sersemi gidip idle_master_extended_v1.9.0 versiyonunu indirdim, bu kez daha çok uğraştım.Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın Her neyse fast mode versiyonunu ilk kez kullanmış oldum, gayet iyi olmuş.Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt

Artık cookie'lerle girilebiliyor. sessionid ve steamLoginSecure yazılarak giriliyor.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Hocam, envanter banı geçici mi? Neden oldu? Biz de ona göre hareket edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Venomstr kullanıcısına yanıt

Steam Guard'ı değiştirmiştim ondan oldu.

• Steam Item Value Sorter sitesi 1 aydır patlak, "Failed: Servers are busy, try again later or send feedback." diyor. 500 sayfa envanteri olan biri olarak, itemleri kartları vs buradan fiyata göre sıralatıp öyle satış yapıyordum. Profilimi siteye girdiğimde binlerce kartımı anında tarayıp fiyatlarına göre sıralıyordu. Bu siteye alternatif olacak bir envanter fiyat listeleyicisi bulamadım, var olanlar da sadece TF2 CSGO envanterleri için. Bu sebeple epeydir markette kayda değer bir satış yapmıyorum. Umarım düzeltirler...

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanınsteam.tools
    Item Value Sorter
    https://steam.tools/itemvalue/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 17 Kasım 2022; 20:43:43 >
  • Steam ana konusunda paylaştım, buradan da paylaşayım.

Bir süredir kullandığım ve kart destekli oyunları bulup satın almada işimi çok kolaylaştıran bir script yazdım, kullanmak isteyen olursa diye paylaşmak istiyorum.

Bu scriptler SteamDB ile entegre çalışıyor yani kart destekli oyunları öncelikle SteamDB'den buluyoruz, sonrasını da scriptler sizin için otomatik hallediyor.

SteamDB'de kart destekli oyunları bulmak için ben şu linki kullanıyorum. Bu link 2 TL altındaki tüm kart destekli oyunları gösteriyor. Sondaki rakamı kendinize göre değiştirerek, tarayıcınızın yer imlerine ekleyebilirsiniz.

https://steamdb.info/sales/?cc=tr&min_reviews=0&min_rating=0&min_discount=0&category=29&displayOnly=Game&max_price=1.99

Yalnız arada kart desteği olduğunu gösterdiği halde kart desteği olmayan oyunlar var. Bazen bir iki tane oluyor, bazen daha fazla da olabiliyor, listelenen oyun sayısına göre değişiyor. (Bunun sebebi SteamDB değil, Steam'in kendisi)

Ben de hem bu kart desteği olmayan oyunları pas geçen (yoksa sepete eklemiyor ve sekmeyi kapatıyor), hem de kart desteği olan oyunları otomatik olarak sepete ekleyen bir userscript yazdım. Bu sayede, listelenen oyunları sadece yan sekmede açıyorum ve geri kalanını scriptler otomatik hallediyor.

Öncelikle bu scriptleri kullanabilmek için bir script manager eklentisine ihtiyacınız var. Ben Chrome tarayıcısında Tampermonkey eklentisini kullanıyorum, ayrıca Firefox'ta da mevcut. Firefox'ta alternatif olarak GreaseMonkey eklentisini de kullanabilirsiniz.

Ayrıca SteamDB ve Steam mağazasında da hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Userscriptleri eklemek için; eklenti menüsüne girip "+" (yeni script ekle) seçeneğine tıkladıktan sonra aşağıda paylaşmış olduğum linklerdeki kodları yapıştırmanız ve kaydetmeniz yeterlidir.

1) SteamDB için eklenmesi gereken userscipt (tüm satırları kopyalayın)

https://justpaste.it/sheppard_steamdb_script

2) Steam mağazasından oyunun rozet sayfasına yönlendiren userscript (tüm satırları kopyalayın)

https://justpaste.it/sheppard_steam_1st_script

3) Oyunda kart desteği varsa sepete ekleme komutu veren userscipt (tüm satırları kopyalayın) - NOTU OKU

https://justpaste.it/sheppard_steam_2nd_script

4) Steam mağazasında sepete ekleme komutunu otomatik çalıştıran userscript (tüm satırları kopyalayın)

https://justpaste.it/sheppard_steam_3rd_script

5) Oyunda kart desteği yoksa sekmeyi otomatik kapatan userscript (tüm satırları kopyalayın) - NOTU OKU

https://justpaste.it/sheppard_steam_4th_script

ÖNEMLİ NOT: 3 ve 5 nolu scriptlerin çalışabilmesi için ufak bir değişiklik yapılması gerekmektedir.

7. satırlardaki "// @match" ile başlayan satırların devamında kırmızıyla yazan "steamcommunity.com/id/itsheppard" kısımları kendi profil linkinize göre değiştirmeniz gerekmektedir. Satırların sonundaki "/gamecards/*" ve "/badges" kısımları kalacak, onları sakın silmeyin.

Bunun için de şunu yapmanız yeterlidir; aşağıda verdiğim linke girip (sizin profil sayfanız), sayfa yüklendikten sonra linki kopyalayıp, bir üst satırda belirttiğim kısımla değiştirmeniz yeterlidir. Yani benim profil linkimi kendi profil linkiniz ile değiştirmeniz gerekmektedir.

Bu linki kopyalayıp Steam'e giriş yaptıktan sonra tarayıcınızda açın ve sayfa yüklenince tekrar kopyalayın. (Link olarak veremiyorum çünkü Donanım Haber linki değiştiriyor, o yüzden kopyala yapıştır yaparak girin)

steamcommunity.com/my

Kurulum ya da scriptlerle ilgili sorusu, önerisi olan ya da hata bildirimi yapmak isteyen olur ise, bu mesaja Cevapla yaparak, özel mesaj atarak ya da Steam üzerinden bana bizzat iletebilir.

Siz yazmadan ben bilinen birkaç hatayı ya da düzgün çalışmayan kısımları yazayım; (Known Bugs and Issues)

1) Steam sayfasında Demo özelliği olan oyunlarda bazen sepete eklemiyor. Demo oyunları kütüphaneye ekle butonu ile satın al butonunun özelliği (classname'i) aynı olduğu için, haliyle script bazen sapıtabiliyor. Bunun için biraz uğraşmam gerekecek. Vakit bulduğum ve kendimi hazır hissettiğim bir vakitte tekrar bakacağım.

Bu sebeple sepete eklenmeyen oyun zaten mağaza sayfasında kalıyor ve oyunun Demosu hesabınıza eklenmiş uyarısı ya da Steam uygulamasında çalıştırmak istiyor musunuz gibi bir pencere karşınıza çıkıyor. Sepete eklenen oyunlarda sekmeleri kapatırken bunu fark edersiniz. Bu oyunları kendiniz elle sepete ekleyebilirsiniz.

2) Şu anda script yalnızca sayfa ilk kez yüklediğinde çalışıyor. Bu da şu anlama geliyor; script yalnızca 1. sayfada çalışıyor. Diğer bir deyişle, eğer SteamDB sayfasında birden fazla sayfa var ise, ikinci sayfaya geçtiğinizde script çalışmaz. Bunun için şöyle yapabilirsiniz; 1. sayfadaki oyunlarla işiniz bittiğinde sepetinizdeki oyunları satın alın ve ardından SteamDB ayarlar sayfanızda Steam ile senkronizasyonu çalıştırın. Ardından SteamDB oyun arama sayfasını yenileyin ve sahip olduğunuz oyunları gizleyin. Bu şekilde satın aldığınız oyunlar görünmez ve her seferinde yeni oyunlar yüklenir.

3) 5'ten fazla sayfayı aynı anda yan sekmede açarsanız Steam'in DDoS/spam korumasına takılabilir ve birkaç saatlik IP ban yiyebilirsiniz. (bu sürede mağazaya giremezsiniz) Buna ne yazık ki benim yapabileceğim bir şey yok. O yüzden oyunları yan sekmede açarken 5'er 5'er açın ve her sekmeyi 1 saniye aralıklarla açın. Ayrıca her 5 sekmeden sonra 10-15 saniye bekleyerek diğer 5'liye geçin. Zaten 5 sekmeyi açıp, scriptlerin tamamlanmasını beklemek 10 saniyeye yakın sürüyor. Demek istediğim sekmeleri bot gibi hızlı hızlı açmayın, toplu bir şekilde açmayın, sekmeleri 5'e bölün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Kasım 2022; 3:37:45 >

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Daha denemedim ama emek vermissin ugrasmissin hocam eline saglik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    1-2 aydır bende de. Valve server'larımı engellemiş gibi birşey demişti site sahibi.

• @XanthiN

Ben gece gece uykulu halimle sanırım 1 ayı, 1 sene olarak okumuşum Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

Evet, Valve yeni bir DDoS/spam koruma sistemi devreye soktu ya da denemesini yapıyor sanırım, Steam ana konusunda da bahsetmiştim. Tahminim kış indirimlerine hazırlık yapıyorlar.

Bu eklentilerin ve tool'ların çalışmaması, pazarda gezerken bir süre sonra fiyatların gözükmemesi vs. hep bu yeni koruma sistemi yüzünden. Pazarda 4-5 tane itemin fiyatına bakıyorsun, sonraki itemlerin fiyatları yüklenmiyor. Yan sekmeden 8-10 tane oyun açıyorsun incelemek için, son 2-3 tanesi açılmıyor. Bunlar eskiden olmuyordu, daha doğrusu eskiden de mutlaka bir koruma sistemi vardı ama böyle 4-5 istekten sonra devreye girmiyordu. Ben hayatımda böyle bir DDoS/spam koruması görmedim.

@Knight of Rose

Rica ederim. Denemeyi düşünürsen, denedikten sonra feedback bırakırsan ben de mutlu olurum.

Bu arada herkesin feedbacklerine (geri dönüşlerine) açığım. Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 27 Kasım 2022; 11:44:11 >

• Kartları satarken sürekli mobilden ek onay istiyor. Çözümü var mı bunun?

• Mirzant kullanıcısına yanıt

Benim bildiğim, tek tek onaylamanız gerekiyor. Zamanında araştırmıştım. Kendi orijinal uygulaması o şekilde çünkü. Mantıken de oynama, değişiklik yaptırmaz.

• Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

Bu kartı ne yapabilirim? Pazarda satışa koyabiliyorum ama listeleme yok.

• Mirzant kullanıcısına yanıt

Bende de Witcher 3 kartı öyle. Niye satamıyorum anlamadım. Satışa koyabiliyorum ama kimse alamıyor. Kimse satışa koymamış gibi görünüyor. Sebebini bilen var mı?

• merhabalar. idle master için blacklist kodlarını nereden bulabilirim?

• Bocellii kullanıcısına yanıt

Oyunun mağaza linkinde app sonrası kod oluyor hocam. Aşağıdaki gibi.

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
  • Açıklama için teşekkür ederim hocam Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

hocam merhaba

sdb eklentisi hariç steamle ilgili olanların hiçbirini çalıştıramadım.

oyunun üzerine gelip yan sekmede açıyorum ama herhangibir sepete ekleme veya otomatik kapanma olmuyor nedense.

scripleri yapıştırırken gelen ekranı temizleyip sizin scriptleri yapıştırıyorum.

ve değiştirilecek yerleri aynen dediğiniz gibi kendi profile adresimi kopyalıyorum.^^//^^ (slash) kaldırmıyorum aynen sizinkini silip yapıştırıyorum.

hata yapmam olasını yerleri yukarda yazdım ama aynen dediğiniz gibi yapıyorum bende çalışmadı.

• ScreamEagles kullanıcısına yanıt

Beni Steam'den ekleyin, oradan yardımcı olayım.

https://steamcommunity.com/id/itsheppard

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.