Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geleneksel 6 aylık kart düşürmelerimi yaptım. idle_master_extended_v1.3 ile 170 civarı kartı düşürdüm. Kart sayısı fazla olan 3 oyunda takıldı biraz, düşmeleri uzadı.

• Arkadaşlar bir aaa oyun ancak alabilecek param kaldı. Bu parayı tamamen kart düşürmek için kullanılan oyunlara yatırmak ne derecede bir risk? Daha önce hiç kart mevzularına girmedim.

Ek olarak ana hesapta bu işe girişmek riskli midir? Yan hesap üzerinden mi yapmak gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopemd -- 24 Mayıs 2022; 12:22:47 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hopemd kullanıcısına yanıt

Hocam soru ve çekingelerinizin cevapları konu içerisinde bol bol mevcut. Yine de cevaplamaya çalışayım.

Artık eskisi gibi 25 kuruşa oyun alıp kartlarını 1 TL'ye satayım gibi dönemler kalmadı. Oyun fiyatları nazaran arttı ve eskisi gibi toplu alımlar kolay kolay yapılamıyor. Örneğin BundleStars güncel ismi ile Fanatical'in ünlü 1 dollars bundle'ları vardı. 1 dolara 20-30 oyun verirlerdi, ki çoğunluğu da kart düşen oyunlardı. Hoş, daha sonra hepsi silindi gitti oyunların kütüphanelerden.

İlla bakiye gömmek istiyorsanız indirim dönemlerinde aşağıdaki link üzerinden ilerleyebilirsiniz. Birde HentaiIdle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın  oyunları satın alabilirsiniz.

Ana hesap, yan hesap konusuna kendiniz karar vermelisiniz. Yaklaşık 6-7 yıldır ana ve tek hesabımla aktif kullanıyorum. Bana bir şey olmadı, ama size de olmayacağı anlamına gelmiyor. Programın basit olarak açıklaması yazılım sayesinde Steam'e oyunda olduğunuzu göstermek. Bunu da oyun ID'leri üzerinden yapıyor. İçinizin rahat etmesi için VAC Ban kontrolü olan oyunları kara listeye alabilirsiniz.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam. Bu mesajı favorilere ekliyorum. İndirim döneminde tekrar bakacağım. Fazlasıyla aydınlattınız 🙏🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bu idle master uygulamasını bugün keşfettim kurdum her şey sorunsuz kartlarımı indirdim birkaç oyun dışında bitti sonra satıp parasıyla 23 oyun aldım ancak bu oyunlar hem steam de rozetler sayfasında hem de idle master listesinde görünmüyor neden olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neseçim -- 26 Mayıs 2022; 3:17:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • neseçim kullanıcısına yanıt
    yeni aldığın oyunlar mı gözükmüyor sorunu tam anlayamadım? her oyunda kart olmayabiliyor bu arada. gözükmüyorsa sebebi odur. onun dışında kart desteğine sahip her oyunu gösterir (eğer daha önceden o oyuna ait kart düşürmediysen)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    20-25 tane oyun aldım tamamının koleksiyon kartı desteği var. Başta sadece 1-2 tanesi göründü şimdi 18-20 tanesi görünüyor birkaç tanesi listede yok. Örneğin: VOİ ya da road scare. Bu oyunlar kart desteğine sahip ama görünmüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • özetle tüm oyunları aynı anda almama rağmen bazı oyunlar 5 dakikada, bazıları 1 saat sonra, bazıları 6 saat sonra rozetler sayfasında görünmeye başladı. 3-4 tanesi kaldı onlar da birkaç saatte görünür sanıyorum

Idle Master’da görünmeyenlerin ya kart desteği yoktur, ya kart düşürme hakkınız yoktur, ya da o oyunun kart düşürme özelliği kalkmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Güncelleme adına ben de tekrar bilgi paylaşayım. Idle Master'da oyunların geç görünmesi benim de başıma geldi. 2 tane oyun sanırım ertesi gün Idle Master'da göründü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 28 Mayıs 2022; 7:48:15 >
  • 1.8 sürümü beta olarak yayınlanmış. Şahsen 1.7 ve 1.3 baya iyi olduğundan bakmadım ama özellikle 1.7 de ki birkaç hatayı düzeltiyor. Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

• FiberOptikk kullanıcısına yanıt

düşen kartlar satılıyor mu?

• rerea kullanıcısına yanıt

Evet:

• 12 yıllık hesabım var, 2 yıl önce idle master kullandığım zamanlar kartlar 2 saatin ardından düşüyordu. şimdi dikkat ettim 3 saati geçmeden düşmüyor. bu idle master'da ayar 2 saat olduğu için bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır?

• bluepaw kullanıcısına yanıt

O sizin hesabınızla alakalı hocam. Biraz sık iade yaptıysanız Steam sizi bir nevi iade kara listesine alıyor ve 3 saat altından kart düşürmüyor hesabınıza yoksa normal bir Steam hesabı 2 saatte kartları düşürdüğü için programı da öyle ayarlamışlar. Program açık kaynak ama, eğer kodlamadan vs anlıyorsanız içine girip süreyi değiştirebilirsiniz. Yine de 2 saat yapsanız dahi hesabınıza 2 saatte düşmeyecektir kartlar.

• Mevcut oyunu atlama neden yapamıyorum ? kara liste aldım yine aynı. The long darkta takılıp kaldı. 17 oyun daha var devam etmesi gereken.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

bende şuan bu sorunu yaşıyorum dün 7 oyun aldım 4 ünde "Kart hakkınız kalmadı" diyor.Oynama süresi benimde sıfır kendi kendine düzeldimi senin hocam yoksa iade mi ettin oyunu ben dün 4 oyunu iade ettim. denemelik dün akşam başka bir oyun aldım biraz önce tekrar baktım oyunda 5 kart hakkı var bana gene "Kart hakkınız kalmadı" yazıyor çok fazla kart düşürdüm ondan mı oldu acaba Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 27 Haziran 2022; 1:48:37 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt

Oyunun Steam sayfasında “Profil Özellikleri Sınırlı” yazıyor mu?

• Venomstr kullanıcısına yanıt

nerden bakıcam dediğne hocam bulamadım. Ayrıca arkadaşımda o oyunu aldı biraz önce çatır çatır düşürüyor kartları bizde kart hakkınız kalmadı yazıyor beklemeye devam

• helll_599 kullanıcısına yanıt

O oyunun Steam sayfasında başarım logosu, kart özelliği logosunun orada. Özellikler yazıyor ya. Orada.

-

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.