Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorularınızın cevapları hep konu içerisinde mevcut. Kendim 5 yıl olacak kullanıyorum, 1.000 küsür oyunlu 10 yıllık hesabımda kullanıyorum. Anası, smurfü yok yani.

Ban yemezsiniz diye kimse kesin olarak konuşamaz, ben şahsen konuşmam. Vebali büyük olur. Kendinizi garantiye almak için Vac-Ban koruması olan oyunları kara listeye alırsınız, rölantide yer almazlar. Bayağı zamandır Steam ve Valve oyunları kullanıyorsanız zaten vac-ban koruması olan oyunlarda kart düşürme hakkınız kalmamıştır. Özetle risk kesin olarak yok diyemem, size kalmış bir şey.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Hayla kullanıyomusunuz acaba ban yemediniz dimi hiç 2. Hesaplarında filan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mert Yusuf M kullanıcısına yanıt
    Hocam neden mesajı okumadan ezbere yazıyorsunuz. İlk ve tek hesabımda, yani 10 küsür yıllık olan ve 1000 küsür oyun içeren hesabımda kullanıyorum. Ban olmaz diyemem, kimse de diyemez.
    Bu hayatta en kötüsü birinin ahını almaktır. Gözünüz alıyorsa, riske girip deneyebilirsiniz. Demek istediğim abartıldığı kadar korkulacak bir şey yok. Sadece risk her zaman var.
    Çok özür dilerim hocam çok zamanım da yoktu o yüzden hızlı okuyup göremedim de anca şimdi baktım hepsine birşey daha sorcam bana steam hesabınızın linkini verme şansınız varmı acaba ya burdan yada özelden atarsanız sevinirim

• Mert Yusuf M kullanıcısına yanıt
    Profilimden veya imzamdan ekleyebilirsiniz. Mobil olduğu için imzamı göremiyorsunuz sanırım.
  • Steam'e giriş yapmak için tıklıyorum, açılan pencere 3 4 saniyede bir yenileniyor ve steam'e giriş yapamıyorum. Acaba bunu yaşayan var mıdır hiç ?

Ayarlardan quick login'i kapatınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrasa -- 27 Haziran 2020; 0:54:10 >
  • Bu İdle Master 1.5 ile fast mode da kart düşüremiyorum siz düşürebiliyo musunuz? oyunlar 2 saati geçti nasıl bi ayar kullanmam lazım? Düşmemesi şansım ile mi ilgili beklemeye devam mı ediyim
  • meqlotkobo M kullanıcısına yanıt
    Fast mode'un çalışma mantığını biliyor musunuz. Kendim o ayarı hiç kullanmadım. Ayrıca 2 saati geçince değil, en az 2 saatten sonra düşmeye başlıyorlar. Sıradaki oyuna atla tuşuna bastıkça kartlar düşmüyorsa zamanları daha dolmamıştır veya bir sıkıntı vardır.
    Anladığım kadarıyla fast mode'da 5 dk boyunca 30 oyunu çalıştırıyo. 5 dk'ın sonunda o 30 oyunu tek tek 5'er saniye açıyo sonra başka oyuna geçiyo. Yani o 30 oyunu tek tek deniyo. Daha sonra tekrar başa dönüyo.

O 2 saat olayını biliyorumda hiç düşmüyodu mesajı attığım zaman hani dedim 2 saat geçti 30 oyun ama tık yok. Oyunlarım 3-4 saati geçince seri seri düşmeye başladı.

Programı kullanma önerim olarak eğer envanterinizde 2 saat oynama süresinin altında oyunlar varsa ayarlar rölanti davranısından oyunları aynı andan 2 saat rölanti et seçeneğini seçsinler hem bu süreçte steamden vac korumasınız oyunlara girebilirler. Sonra Fast mode u seçsinler. En başta Fast Mode seçilirse oyunlar 2 saat olana kadar 5 dk rölantiden sonraki 5 saniye oyun açıp kapama fuzuli zaman kaybı olacak
  • Kartları satmak için program eklenti önerir misiniz?
    Ben genelde gece açıp bırakıyorum, sabah da kartları düşürmeye başlıyorum. Yılda zaten 2 kez indirimlerden 1 ay önce düşürüyorum kartları. Bazı oyunlarda kart sayıları fazla oluyor, o yüzden oynanış süresi de yüksek istiyor. Tabii bazen de bugda kalıyor vs. Yine de işimizi görüyor, sağolsun.

Kartları hızlı ve tek seferde satışa koymak için Steam Inventory Helper eklentisini indirin tarayıcınıza.
    Steam inventory helper
    Steam economy enhancer

Chrome eklentileri

• Hocam buraya yazın demişsiniz valla ücretsiz oyun çok yok çoğunu kendim aldım aşağıda gördüğünüz gibi 3 saati geçti çoğu oyun anlamadım.

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
  • brnk kullanıcısına yanıt
    Konu dağılmasın diye.

Öncelikle program versiyonunuz nedir. Ayarlar ve şuanda programın ekran görüntülerini ekleyin bakalım hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Konu dağılmasın diye.

Öncelikle program versiyonunuz nedir. Ayarlar ve şuanda programın ekran görüntülerini ekleyin bakalım hocam.
    1.5 versiyonuydu hocam valla şu an sildim programı ayarlardan 4 mod var hepsinide denedim, quick login falan vardı onu kapatıp açıp denedim, appdatadan program verileri var onları vs. sildim tekrar ayarları değiştirdim teker teker fayda etmedi. Yine diğer oyunlarda düştü 25 tane falan kart düştü ama foruma yazdığımda düşmüştü çoğu zaten 6 saate falan 25 kart düşmüş oldu. 400 kart var düşmesi gereken 66 saat açık bırakmam gerekiyor pcyi elektrik faturasını kurtarmayacak

Şans yokmuş sizde hocam. Bazen takıyor böyle program. Sıkıntı olmasın diye ben bile Extended_v1.3 versiyonunu kullanıyorum hâlâ. En son ay başında EA Play'in kartlarını düşürmüştüm, çalıştığını söyleyebilirim. Son 5-10 kart takıldı, onların düşmesi sürdü sadece biraz.

Hızlı düşürme bugı çalışmıyorsa Idle Master'ın pek esprisi yok. Archi Steam Farm da var ama hiç kullanmadım.
  • quote:

Şans yokmuş sizde hocam. Bazen takıyor böyle program. Sıkıntı olmasın diye ben bile Extended_v1.3 versiyonunu kullanıyorum hâlâ. En son ay başında EA Play'in kartlarını düşürmüştüm, çalıştığını söyleyebilirim. Son 5-10 kart takıldı, onların düşmesi sürdü sadece biraz.

Hızlı düşürme bugı çalışmıyorsa Idle Master'ın pek esprisi yok. Archi Steam Farm da var ama hiç kullanmadım.
    o programı denicektimde bi siteye şifre falan girmeni istiyo hiç bulaşmak istemedim o yüzden
  • Hocam 1.3 yükleyip denedim batman falan düşmüyordu yavaştan düşmeye başladılar
    Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın
    Kendi haline mi bırakıyorsunuz, yoksa oyun atla olarak kendiniz mi deniyorsunuz. 45 dk - 1 saat arasında 200 kart düşürdüm en son ben.
  • quote:

Kendi haline mi bırakıyorsunuz, yoksa oyun atla olarak kendiniz mi deniyorsunuz. 45 dk - 1 saat arasında 200 kart düşürdüm en son ben.
    Kendi haline bıraktım hocam başka şeylerle ilgileniyorum ben arkadada takılıyor o fast mod 400 falandı işte kalan 334 olmuş şimdi.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.