Şimdi Ara

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
653
Cevap
52
Favori
96.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevaplar için teşekkür ederim. Başlangıçtan ayar yapayım problem olmasın dedim.

Şimdi çalışıyor bi 15-20 kart düşüyor, yarım saat filan takılıyor sonra yine 15-20. Epey hızlı gidiyor.

Bu arada bir sürü satılamayan kart çıktı. Bunlar hep elimizde patlayacak yani cevhere dönüştürsen de bir işe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 2 Temmuz 2019; 18:16:37 >
  • davidddd kullanıcısına yanıt
    Bug'ı kullanıyor musunuz? Yani oyunları 3 saat'e tamamladıktan sonra ileri ileri yaparak ard arda kartları düşürmeyi.
  • Yok hocam zaten ileri tuşuna basınca takılıyor gibi. Sonra yeniden başlatıyorum. O yüzden bıraktım kendi kendine yapıyor. Bir de çok oyun var o yüzden karışmasın dedim. Böyle devam ediyor.

Idle Master [ANA KONU] | Zaman Harcamadan Kart Düşürün ve Para Kazanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 2 Temmuz 2019; 18:45:15 >
    Satılamayan kartlar için eğer oyunun rozetini beğendiyseniz trade botlari aracılığıyla kalan kartları da toplayıp rozet işleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Böyle ömür mü geçer hocam. Siz bilirsiniz ama ileri iler şeklinde yaparsanız 2-3 saatte tamamlarsınız hepsini. Zaten bitince dosya-ayarlar kısmından rölanti seçeneklerini değiştirerek listeyi başa alabilirsiniz.
  • suichenadam S kullanıcısına yanıt
    Rozet işleme gibi niyetim yok ama satılmayanları değiştirmek istesem satılan kartlarla değişir mi veya bir şekilde paraya çevrilir mi?

Bu Trade botlarından biraz bahseder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 3 Temmuz 2019; 9:40:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Böyle ömür mü geçer hocam. Siz bilirsiniz ama ileri iler şeklinde yaparsanız 2-3 saatte tamamlarsınız hepsini. Zaten bitince dosya-ayarlar kısmından rölanti seçeneklerini değiştirerek listeyi başa alabilirsiniz.
    Dün itibariyle düşürme işi tamamlandı hocam. Yalnız rozetlerden bakınca düşecek kart görünüyor idlemaster da görünmüyor. 20-30 kart var heralde böyle fakat önemli değil. 1500 tane kartı tek tek oynayarak düşürmek imkansız zaten.

şimdi ise pazar işine gireceğim. Bilgi ve yönlendirme için teşekkürler. Çok faydalı oldu.

Bug olmuş olabilir. En son yaptığımda benim de 1 kartım kalmıştı, daha doğrusu bir türlü düşmemişti. Veya bazı oyunlar satıştan kaldırılıyor, kart, ifade, arka plan gibi getirileri satılamıyor. Ondan kaynaklı da olabilir.
  • Güncel bilgi vereyim. idle_master_extended_v1.3 versiyonu hala sorunsuz çalışıyor. Yaklaşık 100 kartı 2 saatlik rölanti süresini tamamladıktan sonra 1 saatte düşürdüm hepsini.
  • Cs goyu kapattım ben de başladım idle master her oyunu görmedi ama baya kart düşürdüm sayesinde
  • Archis steam farm yükleyin bu işlemciyi yoruyor

• Idle master extendedla 1250 kart düşürdüm çoğunu sattım banda yemedim :) Valve’nin oyunlarını blackliste ekleyip yardırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlardaki save dosyasını veya herhangi bir şeyi bozma ihtimali var mı ?
  • kmesne kullanıcısına yanıt
    Hayır, çünkü arka planda çalışan bir oyun yok. Program sadece Steam'e belirtilen ID'li oyunun oyunda olduğu bilgisini gönderiyor.
  • Merhaba, peki bu kartlar para ediyor mu yani ancak oyun parasını çıkarıyorsa zaman ve emeğinize yazık bende konuyu yeni gördüm.
    Yapan arkadaşlara sorayım dedim.
    Uğraşmaya gerek var mı?
  • Bu yazılımı kullanıp da ban yiyen var mı? VAC korumalı oyunları eklemek için blacklist var mıdır programda?

• Yıllardır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. CS kartlarını da düşürdüm. Sadece VAC korumalı bir oyunu oynarken arka planda çalıştırmamak gerekiyor.
  • yureklibatur kullanıcısına yanıt
    CS GO’yu kara listeye ekledim. Başlattım. Bakalım kart düşürebilecek mi.

• Sleepless3423 S kullanıcısına yanıt
    Hocam kartları nasıl satabiliyoruz? Satmak için bir hafta beklemek gerekiyormuş sanırım.

• Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt
    Steam Guard'ı aktif hale getirmeniz gerekmektedir.
    Tabi en az 1 hafta guard kullanmış olmanız gerekiyordu hatırladığım kadarıyla.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.