Şimdi Ara

iData® [ANA KONU] (Almanya & İtalya Vize) (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.928
Cevap
186
Favori
769.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba
    geldi mi sizin vizenizden bugun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rognug

Önceliklle hayırlı olsun. 17 ekim başvuru tarihli hangi saat randevusuydu sizinki?

Alıntıları Göster
    13.30

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dinamit06

Hocam hayırlı olsun. İnşallah bizimki de bu hafta çıkarsa çok iyi olacak.

Alıntıları Göster
    Beni pasaportu idatadan alıp fotoğrafını gönderdiler kargo ile gelinceye kadar 2 gün daha geçwr bilginiz olsun

• Rognug R kullanıcısına yanıt
    O zaman bunun yerine ben direk çek cum. 'den alayım vizemi. O da bu tarz şeylerle uğraşmak istemiyor. Hemde daha kolay olur . Tüm seyahat için otel/hostel rez. yapmayı. Ve uçak biletlerini almayı planlıyorum. Ucuz zaten erken alırsam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar konunun önceki sayfalarında Ağustos ayında vize ücretinin 80 Euro olduğu yazıyor. İdata nın sitesinden baktığımda 382 hizmet bedeli 180 yazıyor.İdata bilgileri güncellememis mi? Vizenin guncel fiyati 80 Euro mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Machine Wizard -- 4 Kasım 2019; 22:23:44 >
  • Machine Wizard kullanıcısına yanıt
    60 euro kesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 88 euro idata 18 euro sigorta 24 euro da aracıya verdim 130 euro
    Siz ne kadar verdiniz arkadaşlar

• 60euro vize harç parası
    İdata hizmet bedeli bugünki kurla tl karşılığı 179TL euro karşılığı 28euro filan galiba

Şunu farkettim bazı arkadaşlar daha doğrusu bilmedikleri için idata harici farklı bir acentaya başvuruyor o acentada resmi başvuru merkezi idata ya götürüyor evrakları. Yani kişi hem acentaya hem de idataya iki ayrı yere hizmet bedeli ödemiş oluyor. Normalde tutar sadece yukarıda belirttiğim tutardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rognug -- 4 Kasım 2019; 23:6:3 >
  • Saka gibi ya 10.10.2019da Izmir Idatadan basvuru yaptim turistik vize icin. 4 Kasim oldu hala ses yok. Bu nasil is? Lanet olsun. Iki schengen ve Amerika vizem mevcut hicbirinde boyle birsey yasamadim.Seyahatim 21 Kasimda

• Merhaba, ben istanbulda gayrettepeden basvurdum 30 ekimde. Ucagim 23 kasimda. İstanbul alman konsoloslugu ile konusan var mi? Cok korkuyorum yetismicek yada red yiyecegim diye. İlk kez vizeye basvuruyorum.

• Vize ücreti 60 Euro , idata hizmet bedeli de 175 lira. Kesin bilgidir.Ben de arayıp sormuştum idatayı ,80 euro mu 60 euro mu diye. İnternet sitemizde ne yazıyorsa o doğrudur demişti.
    Yukarıda arkadaşın bahsettiği gibi bazıları bir de vize danışmanlık firmasına gidiyor.Orada da para bayılıyorlar.Fazla para verenler genelde onlar oluyor.
  • TayfunnArs T kullanıcısına yanıt
    hocam sende çok geçe bırakmışsın ya. beklemedeyiz eğer konuşan birisi varsa
  • Facooo F kullanıcısına yanıt
    6 aylık 90 gün fransa ve 90 gün ispanya vizesi ile toplamda 4 defa çıkış giriş yaptık buna rağmen almanya bize de şimdi ki başvurumuzda sadece 5 günlük seyahat süresini kapsayan 20 günlük mult vize verdi. Ve biz emekliyiz.

Sanırım siyasi kararlar alıyor almanya bu son zamanlarda...

Belki Fransa ve İspanya da bu aralar aynı davranıyordur. Bilemiyorum...

• syrah S kullanıcısına yanıt
    Eğer 6 aylık schengen’i fransa değil de Almanya’dan almış olsaydınız büyük ihtimalle yine 6 ay verirlerdi. Almanya diğer ülkelere değil de kendi verdiğine bakıyor diye düşünüyorum, yakınlarımdan çıkardım bu sonucu.

• Izmir konsoloslugunu aradim telefonda bilgi veremeyiz diyorlar. Forumda daha once konsolosluktan basvuru durumu ile ilgili bilgi olan onlarca insan gordum. Keyfi cevap veriyorlar galiba bir daha Almanyadan basvuru mu asla. Basvurali 26 gun oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iuzun -- 5 Kasım 2019; 11:29:57 >
  • dinamit06 kullanıcısına yanıt
    Maks 15 gun dediler idatadan onlara guvendim de simdi bi korku sardi.

• iuzun İ kullanıcısına yanıt
    Benim ucusumda 21 kasim 24 ekimde basvurdum. Antalyadan. Halen beklemekteyiz

• 17 Ekim Ankara saat 15:50 başvurusu sonucu az önce kargoya verildi bilgisi geldi. Sonucu pasaportu görünce bildiririm

• pixeleak P kullanıcısına yanıt
    Sizin basvuruda Izmir konsoloslugunda o zaman. Bu kadar uzun surecegini bilseydim Yunanistandan basvururdum 5 gunde sonuclandi esimin. Bakalim yetisecekmi. Allahtan 41 gun once basvurmusum hala biraz vakit var ama insan geriliyor.

• iuzun İ kullanıcısına yanıt
    Evet antalya basvurulari izmir e gidiyor. Birde en az yogunluk izmir de deniliyor.

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.