Şimdi Ara

ICRYPEX Yeni Kayıt Olan Kullanıcılara 30 TL Değerinde Bitcoin Hediyesi Veriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
2
Favori
7.247
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ICRYPEX Yeni Kayıt Olan Kullanıcılara 30 TL Değerinde Bitcoin Hediyesi Veriyor

ICRYPEX Kripto Para Borsası, mobil uygulamayı indirip yeni kayıt işlemi gerçekleştirecek olan kullanıcılara 30 TL değerinde hediye Bitcoin bakiyesini hesaplarına tanımlıyor.

Son dönemlerde dünya genelinde popülerliği artan kripto para piyasasında henüz yerinizi almadıysanız, başarılı sponsorluk anlaşmalarına imza atan Cem Bölükbaşı, Fenerbahçe, Beşiktaş, Altay Spor Kulübü gibi büyük isimlerle adından söz ettiren ICRYPEX, sizlere oldukça avantajlı fırsat sunuyor.

Kripto para yatırımı için tedirginlik yaşıyorsanız, ICRYPEX Kripto Borsasının mobil uygulamasını telefonunuza yükleyip ardından kayıt işleminizi gerçekleştirerek 30 TL değerinde Bitcoin hediyenizi alıp, istediğiniz yatırım işlemlerinizi yapabilir ve kendinizi geliştirmek için bu bakiyeyi kullanarak kripto para piyasasını yakından tanıma şansı elde edebilirsiniz.

ICRYPEX Kripto Para Borsasına Kayıt İşlemini Nasıl Gerçekleştirebilirim?

Kayıt işlemini mobil cihazınızın işletim sistemine göre aşağıdaki bağlantılardan telefonunuza indirin.

Android cihaz kullanıyorsanız buraya tıklayın.

iPhone cihaz kullanıyorsanız buraya tıklayın.

Huawei cihaz kullanıyorsanız buraya tıklayın.

Yükleme işlemini gerçekleştirdikten sonra ICRYPEX mobil uygulamasını açın. Kayıt işlemi için gereken tüm bilgileri doldurarak işlemi tamamlayın.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra 30 TL değerindeki hediye Bitcoin bakiyeniz, takip eden 15 iş günü içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.

ICRYPEX Kripto Para Borsasını Neden Tercih Etmeliyim?

ICRYPEX ile yatırım işlemleriniz kolayca yönetebilir, hızlı işlem yapabilir, transferlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güvenliğinize oldukça önem verip 2FA güvenlik önlemi ile yatırımlarınızı güven içerisinde saklayabilirsiniz. Kripto varlıklarınız borsamız içerisinide soğuk cüzdan adreslerinde tutularak olası siber saldırılara karşı güven içerisinde tutuyoruz.

• 30 tl komik olmuş

• iki hafta önce üye olan bizim paramız yatmadı daha kampanya reklamı yapıyorlar

• Şu tv'de dönen müzikli reklamı yayınlamayı bırakın 30 tl ben size vereyim.

• yatırımımız var beklemedeyiz png :D umutlar ümitler bir arada

• Bu firma hesabımı sebepsiz kapattı aradilar tekrar kayıt olun dediler bilgilerimi silin dedim silmediler tekrar da kayıt olamadim siz böyle çok yatırım beklersiniz daha . Kimseye tavsiye etmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C0C5C87D7 -- 19 Mart 2022; 9:26:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar 20$ veriyo usa piyasasında 30 tl için kimlik bilgilerini satmaya değmez

• Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt

Hangileri hocam :)

• DangerousRabbit kullanıcısına yanıt
    Referanslı kripto paylaşım alt forumuna bakın, hesabımda da birkaç konu var. Verdikleri 30tlyi en kötü firma bile vermiyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen Bitexene üye oldum 90₺ verdi. 30 çok az.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Profiliniz kilitli, bakamadım. Direkt konudan bakacağım. Teşekkür ederim.

• Ben 40tl vereyim de bilgileri bana satsinlar

• Gökalp azcık elini korkak alıştırma.paraları selçuğa yediriyon bize koklatmıyon.

• 30 LİRA BEN VEREYİM KALDIRIN ŞU BAŞLIĞI BOŞUNA SİTEYİ KASTIRIYOR.

• Satış emri verdim bir coinde

Varlıklarıma gelince 0 olarak gösteriyordu.
    Çöktüler zannettim coin'e sonra baktım satış emri hala duruyor canlı destekde gözükmez varlıklarda eğer emrin varsa dediler.

Gerçekten tuhaf ve şüpheli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 26 Nisan 2022; 18:17:5 >
  • Telegramdan Korkutan Açıklama Geldi Eğer Sende Telegram Kullanıyorsan Hemen Sayfamıza Gelip Bu Önemli Açıklamayı Oku!! DEVAMI:LİNK:

https://t.me/+_2rYCnI76vg0N2Nk

LİNK: https://t.me/+_2rYCnI76vg0N2Nk

Araştırmacıların söylediğine göre, on binlerce abonesi olan kanallarda veri sızıntılarını paylaşan ve satan bir bilgisayar korsanları ağı bulunuyor. Geçen yıl uygulamada "Email:pass" ve "Combo"dan bahsedilme sayısının dört kat arttığı bildirildi. Uygulamada dolaşan bazı veri dökümleri, oyun ve e-posta hizmetleri için 300.000 ila 600.000 e-posta ve şifre kombinasyonu içeriyor. Siber suçlular ayrıca uygulama aracılığıyla kredi kartı numaraları, pasaport kopyaları ve bilgisayar korsanlığı araçları gibi finansal bilgileri de satıyorlar.

• 30 liralık btc geliyor mu gerçekten?

• 30 için vakit kaybı

• komedi durum, işlemleri düzgün yapsalar keşke. sat emri girsen satmaz boşa çıkar, al emri girersin emri siler. bir sürü sorun. kaliteli yazılımcı yok her an herşey olabilir. herkesin tr borsa ve bankalarındaki paraları Allah'a emanet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopolidas -- 4 Mayıs 2022; 23:38:19 >
  • 30 tl için kimlik bilgilerini satmaya deymez. Birde kimlik doğrulama adımlarında kimliğinle beraber fotoğrafınıda istiyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.