Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ice cream fitness 5x5 deneyen var mı? sonuçlar nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Diğer Sporların Gündemi >> Vücut Geliştirme (Body Building) >> ice cream fitness 5x5 deneyen var mı? sonuçlar nasıl?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1183 Mesaj
    yaklaşık 6 aydır ppl yapıyorum. ağırlıklarımı iyi bir seviyede arttırdım lakin hep aynı programdan sıkıldım, ppl'i haftanın 5 günü yapıyordum normalde ancak her gün gitmek ağırlıkların da artmasıyla vücudumu zorlamaya başladı. bunun yerine 4 günlük (pzt salı mola prş cma) yapabileceğim bir program arıyorum.

|
    |
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Teğmen
    194 Mesaj
    upper lower yap 2 gün strength 2 gün hypertrophy

Orijinalden alıntı: grken

upper lower yap 2 gün strength 2 gün hypertrophy
    2 gün bacak yapmak istemiyorum hocam
    Arkadaşlar gene uyarıyorum sakın çocuk filan yapmayın insanoğlunun ırkının bitmesini sonu ermesini stiyorum artık nedeni ise işsizlik arttı buda demek tir ki canlı bombalar çoğalacak acılar çoğalacak zaten kıtlık geliyor gelcek İ iyi görmüyorum o yüzden gelecek Nesrin acı çekmememesi için tüm erkek ler kısırlaştırılmalı biran önce zaten çocukda gereksiz bişey hiç de sevmem yok mama al yok bey haydi ordan sen kimsinde sana bez ALAYIM sana bez alacağıma gier Club da disko da tekila vodka Redbull içerim kızlar la daha iyi
  • Teğmen
    194 Mesaj

neden ki...ppl yapıp bir gün de üst vücut çalışabilirsin
    |
    |
    olishernandez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: grken

neden ki...ppl yapıp bir gün de üst vücut çalışabilirsin
    ppl'in olayı aynı bölgelere haftada iki kez girme olayı sağlaması zaten. 3 gün ppl yapmanın bir manası yok, 5-6 gün ideal.
  • Teğmen
    194 Mesaj

arkadaş 4 gün istediği için...ki bacak hariç her bölge çok yoğun olmasa da 2 kez çalışmış oluyor
    |
    |
    olishernandez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.