Şimdi Ara

İBB’nin kayıp aracı tatil yaparken bulundu! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
0
Favori
30.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayda eve 20 bin girecek en az ve buna inanacağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rallyman kullanıcısına yanıt
    Başta hdp li tescilli teröristler olmak üzre chp den de tanal gibilerin mv olması çok zoruma gidiyor. Adam provakatör başka hiç bir iş yapmıyor

• dedelekk D kullanıcısına yanıt
    Bu iddianın doğruluğunu bilemem ama kurduğunuz mantık garip geldi (sedan araç kamu da bir işe yaramaza3 kiralama lar)

İyi de minicooper polis araçları hangi amaca hizmet ediyor fikriniz var mı?
    Veya bmw1 olanlar?
    Daha çok alakasız lüks diyebileceğimiz model araçlar kamu hizmetinde memurlar tarafından kullanılıyor. Memur diyor, başkan vs değil

Sunu artık kabul edelim, kamu da lüks tüketim çok fazla ve takibinde ipin ucu kaçmış. Devletin malı deniz... Moduna geçmiş..

Artık kuyruğu dik tutmaya çalışmak ve daha da batmak yerine, pardon biz hata yaptık savurgran davrandık deyip tasarruf moduna geçmemiz lazım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    Ne anlatıyorsun sen banane senin maaşından ne kadar biriktiriyorsun ne yapıyorsun nerde daire kalmış

Milletin babasından ne kalmış seni ne ilgilendiriyor hep aynı cümleleri yazmaktan bıktım hiçbir mesaja cevabın yok
    Aynı seylerii tekrarla dur

• srcn1905 S kullanıcısına yanıt
    Olmamış. O "cehape" olacaktı. Hatta "cehape zihniyeti"
  • Meselenin İstanbul u yönetmek değil İstanbul u yürütmek olduğu bir kez daha anlaşılmıştır. Foyanız yakında tamamen çıkacak ortaya...

• Su haber hollanda ya da norvecte olsa ne olurdu?

dedeniz, amcaniz bu haberi biliyor mu?
    baska sorum yok.

• görevi kötüye kullanmak ve kamuya ait aracı çalmak suçundan yargılanması gereken kişidir. Memurluktanda atılmalıdır.
  • şimdi ben aracımın camına yıldız amblemi yapıştırıp kimliğimi de cama koysam yıldızın kayıp arabası olur mu?
  • Bu araba nasil kiralık oluyor , kiralık olduğuna dair bilgi var mi. Bu araba en iyi ihtimalle 2012 model ki 2013 de kasa değişti. Hiç bir filo firması da 6 yıl araba kiralamıyor. Bu mahmut tabak gibi adamların söylediklerine hemen balıklama atlamamak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluedevil866

Evet belediyelerde calisan 1.000.000 insan senin gibi ayda 5000 liraya tek basina babalarindan kalma 1+1 evlerde oturup ayrica millete akil dagitmaya casliyor degil mi?

Alıntıları Göster
    Sen hayatında hiç uykusuz kaldın mı? Ayda 30 bin km uykusuz hergün ortalama 35 kişinin ağız kokusunu çektin mi yada kusmuk temizledi mi yada kız arkadaşının yanın da abiden tesisin ortasında laf işittin mi yada tesisin ortasında buz üzerinde tokatı yiyince yere kaoaklandın mı?
    12 yaşında ayakkabı boyadın mı
    Yapmadığım iş kalmadı hala daha iş harici İstanbul kazan ben kepçe günde 7 km yürüyorum iş yerinin verdiği aylık mavi kart ile dolaşıyorum
    Size göre para haram yoldan kazanılır ama bana göre emek ile kazanılır 24 yaşında çogunuz bisiklet süremez iken ben 45 lik otobüs sürüyordum hayatınız boş geçmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek_Kisilik_Muhalefet

Sonraki mesajlarda da yazılmış lise mezunu zabıtanın 5-7bin geliri varmış, zaten Audi A3 olsun Passat olsun araç benzin parasını belediye ödüyor yazlık niye alamasın?

Alıntıları Göster
    Benzin olayı doğrudur
    İbbden depoyıfuller çıkar
    Ama lise mezunu bir zabıtanın öyle bir geliri olamaz

http://www.kamuajans.com/

Ben lisans mezunu hemşireyim 4200 geçiyor elime
    Yüksek Lisans mezunu 4300 4400 gibi bişe alıyor
    7 bini hastane baş hemşiresi alıyor

Haa şöyle olur, ibb de 3 4 işte çalışıyor gibi 3 4maaş alır her ay, o zaman sıkıntı yok,
    Daha önce yaşandı bu
    10 11 farklı işte 1 kişi çalışıp maaşını aldı
    Akp döneminde gerçekleşti

• Vicdanlı ve dürüst bir insanın bu ülkede akıl sağlığını koruma ihtimali çok az. Olabildiğince gündemden uzak kalmak lazım. Ülkeyi de satsalar elimizden bir şey gelmeyecek zaten. Üzülüp yıprandığımızla kalacağız, hatta kendimizi tutamayıp ters şeyler yazarsak belki adli anlamda sıkıntıya gireceğiz.

İşinizle, ya da başka bir hobiyle ilgilenip gündemden uzak kalmanızı tavsiye ederim. 1 aydır Fifa 19 oynayıp bir de işe odaklanıp gündemden uzak kalmaya çalışıyorum. İroni, şaka falan değil. Gerçekten kafayı yiyecek konuma geldim çünkü. Bu ülkedeki adaletsizliklerden, kul hakkı yemelerden ve omurgasızların bunların köleliğini yapmalarından sıkıldım, utandım. Olabildiğince uzak durmak gerek. Devirleri geçtiğinde nefretle anılacaklar. İnşAllah o zaman en azından kurtarabileceğimiz bir ülke kalır.
  • Ulan askerdeki komutanımız nöbetçi olmadığı zaman yemekhaneden 1 elma bile getirilmesini istemezdi. Adam hakka hukuka o kadar önem verir.
    ( nöbetçi olmayan komutanların yemekhanede yemek yemesi yasaktır. )

Diğer yandan bunlar devletin arabasını altına çekmiş tatile çıkıyor.

Ve hala inatla haktan hukuktan kendilerinden olmayanın din düşmanı olduğundan bahsediyorlar.

EEE siz nesiniz o zaman ?
  • İstanbul Belediyesinde sıradan bir zabıta.Belediyenin kiralık Audisi ile Altınolukta ki yazlığına gidiyor.
    Kaç para alıyor bir zabıta "memuru" lan ????
    Belediye de çalışan her zabıta memuruna kiralık audi veriyorlar mı ???
    Soya soya doymadılar be.lanet olsun size
  • Niye hep zenginler mi Audi A3 kullansın. Öyle bir seviyeye geldik ki bir memur Audi A3 ile tatile çıkabiliyor. Sevinmemiz gerekirken biz eleştiriyoruz. Duyan da sanki oraya Lamborghini ile gelmiş zanneder. Hep olumsuzluk hep olumsuzluk!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironeagle -- 9 Temmuz 2019; 16:0:35 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.