Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
498
Cevap
20
Favori
20.784
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    70 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GokhanTR

Gearbestte bugun sepete ekleyince 17.99 olduğunu gördüm haberiniz olsun

Ilginiz için teşekkür ederim hocam fiyattan haberim var, lâkin gearbest sıkıntılı imiş forumda 45 gündür kargosunu alamayan arkadaşlar var. Yine forumdan 5/10$ hesap satın alıp alışveriş edeyim dedim ama 300 puanım varmış 3 dolar indirim yapacak takip kodu dahil 18.65 olmuş olacak. Satın almak isteyen arkadaşlar varsa puanları bu alternatifi de düşünebilirler. Tekrar teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Ne alırsan al takip nolu al kardeşim. Tek sıkıntısı sipariş sonrası 5gunde kargo veriyorlar. 31aralık sipariş verdim 4ünde kargoladılar ve bugün elimde. Rahat olun derim uygun ürün varsa takip no ile uyguna geliyorsa rahat olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sametcitak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Doğrudur hocam haklısınız takip kodu çok önemli bu tür alışverişler için. Normalde 1.7$ istiyor banggood takip numarası icin ama dediğim gibi puan varmış ve kod dahil 18.65$ e gelecek. Yoksa Gearbest e alternatif olarak Tinydeal da düşünülebilir. Fiyat orada da 17.99$

|
    |
    Banggood süper hızlı kargoluyor ama ondada depo depo ayrım var. Birkaç ürün farklı depolardaysa her birine takip no ödemek gerekebiliyor. Takipsiz powerbank almıştım 60 gün oldu yok hala ortada :))

|
    |
    arkadaşlar daha önceki sürümlerde sorunsuz bağlantı yapıyordu saat ve telefon, son sürümleri güncelledim saat ve apk yı simdi bağlantı yapıyor ama eşleşmedi yazıyor. healt apk yı yükledim onda hiç bağlantı yapmadı. sorun ne olabilir.

EDİT : zeroner health 3.1v sürümünü yükledim. suan için düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yufat -- 30 Ocak 2016; 21:20:19 >
    |
    |

Demek istediğimi daha açıklamak için daha önce kullandığım Jawbone up24 den örnek vereyim
    Sabah 07:20 ye uyanma kurdunuz ancak bu akllı bilekliğin ille de 07:20 de çalacağı anlamına gelmiyor, siz hafif uykuya geçtiğinizde örneğin saat 07:10 ise bileklik titreyerek siz uyandırıyor böylece uyanmanız hafif uykudayken oluyor.

Sanırım Xiaomi Mi Band da d var ama i5 plus da var mı emin olamadım. Kullaan arkadaşlar bilgi verebilir mi ?
    |
    |
    HearthStone, Battle.net : Sivridis#2857

https://www.flickr.com/photos/[email protected]/
    Arcam irDAC - Schiit Lyr / Emotiva Mini X-A100 - Hifiman HE500
    Sony A7 II- Lens Turbo II - Canon FD 50mm f1.4, Canon FD 24mm. f2.8, Zeiss 35mm f2.8, Samyang 80mm f1.4
  • Çavuş
    70 Mesaj
    Arkadaşlar cihazım geldi telefonumla eşleştirdim. Cihazımı bul seçeneğine tıkladığımda telefon hicbir tepki vermiyor bir digeri alarmı denemek için bulunduğum zamanın bir dakika sonrasına kurdum telefon saatinden bir dakika sonrasında değil bir buçuk dakika sonrasında titredi. Bu çok sorun teşkil etmezdi ama yatmadan once saati sabah 10 için kurdum saat 9 30 da kendim uyandım ama saat 10 da titremedi cihaz. Bu tür sorunlar yaşayan oluyor mu aranızda bu konuda ne yapamı onerirsiniz banggood a cihazımı bul fonksiyonunun çalışmadığını kısa bir video ile ispatlayabilirim ama alarm için bunu yapamam.

Cihazim s4 mini android 4.4.2
    Band surumu guncel diyor 1.1.0.8
    App surumu 2.2.1 zeroner

|
    |
  • merhabalar, bu bilekliği almak istiyorum. Konuyu okudum mesajların neredeyse tamamı güncelleme ve sorunlar üzerine. tavsiye eder misiniz? ve eğer tavsiye ediyorsanız son karar ne oldu hangi linktekini almalıyım?

http://www.banggood.com/D6-PLUS-Waterproof-Bluetooth-Smart-Wristband-Bracelet-For-IOS-Android-p-976731.html
    http://www.banggood.com/I5-Plus-Bluetooth-4_0-Bracelet-Sports-Tracking-Wristband-Call-Message-Reminding-Smart-Watch-p-981998.html

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_180798.html

burada da 15.99 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 18 Şubat 2016; 23:23:19 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    60 Mesaj
    Gelen bildirimleri okuyabiliyor muyuz? Örneğin WhatsApp, Mehmet'ten mesaj geldi. O gelen mesajda ne yazdığını? Bir türlü yapamadım.
    Ancak üretici sitesinde yakında i7 modelinin çıkacağı belirtilmiş.
    Onu görmeseydim siparişi verirdim.
    16 dolar için çok güzel bir saatmiş.
    2 eksiği var sadece biri kalp sensörü diğeri de müzik çalar kontrolü.
    Özellikle müzik çalar kontrolü olsa çok kullanırdım ben onu.
    Ekleme :i7 hoş görünmüyor alacağım sanırım bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 21 Şubat 2016; 15:43:40 >
    |
    |
    iPhone 6 fw 9.2.1 ile kullanıyorum. Cihaz versiyonu: 1.1.0.8

Tüm bildirimler geliyor fakat bence uygulamadan kaynaklı bir hata var.
    Biraz açıklarsam: Uygulamadan çıkınca cihaz ile bağlantı kesiliyor, bir daha bağlanmak için cihazı unutup yeniden eşleştirmek gerek.
    Fakat uygulama cihazı görmüyor iken bile bildirimler geliyor. Aslında cihaz tele bağlı fakat uygulama görmüyor. Bu hata umarım yakında düzelir.

Ayrıca saati dik yapmanın yolu var mı ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: razorist0948

Gelen bildirimleri okuyabiliyor muyuz? Örneğin WhatsApp, Mehmet'ten mesaj geldi. O gelen mesajda ne yazdığını? Bir türlü yapamadım.

Mesaj gelince üzerine tıklayarak okuyorsun. Her tıklama aşağı kaydırıyor.

Bilekliğim güncelleme esnasında kesildi ve bu halde kaldı. Bluetooth görmüyor. Şarjı bitene kadar ve yeniden şarja takınca sürekli titriyor. Ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaybolanpena -- 22 Şubat 2016; 19:42:39 >

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi

iPhone 7 Plus
  • Yarbay
    2381 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaybolanpena
    Bilekliğim güncelleme esnasında kesildi ve bu halde kaldı. Bluetooth görmüyor. Şarjı bitene kadar ve yeniden şarja takınca sürekli titriyor. Ne yapmam lazım?

gecmıs olsun oncelıkle
    xda-developers de konus var .cozum ıcın belkı oradan bılgı alabılırsınız.

galıba fırmware update modunda kalmıs belkı bır cozum bulunabılır ;

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/i5-plus-smart-watch-wristband-unboxing-t3137338

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 22 Şubat 2016; 20:26:14 >
    |
    |

• Yarbay
    2381 Mesaj
    I5 Plus ıcın gelıstırılmıs bır uygulama ;

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.wilix.device.geekbracelet
    |
    |

cozumu buldum bırkac defa brıck yapıp kurtaran bırısı anlatmıs ;

unbrıck ıslemı ıcın su ıslemları yapmanız gerekıyor...

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=63870242&postcount=427

Firmware update ıcın gereklı program ve frimware .hex dosyaları ;

http://forum.xda-developers.com/general/accessories/iwown-i5-plus-upgrade-downgrade-zeroner-t3268281

http://www.mediafire.com/download/qxzxonpx8cn71f7

https://play.google.com/store/apps/details?id=no.nordicsemi.android.mcp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 22 Şubat 2016; 22:12:19 >
    |
    |
    Bahsedilenler: kaybolanpena

• Yarbay
    2381 Mesaj
    bu arada pazar gunu bu adresten sıparıs verdım .
    kargoya verılmesını beklıyorum :D
    edit :
    bugün (24 subat) kargoya teslim etmişler. hem takip no yollayıp bir de fotoğrafını çekmişler :)
    (8 mart ) elıme ulastı .ısvıcre'den gondermısler.
    gayet hızlı dogrusu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 8 Mart 2016; 23:45:43 >
    |
    |

Iwown firması su telefonlardan update yapılmasını tavsıye etmıyor ;

RedMi、Meizu 、ZTE、Sony、Lenovo

Ayrıca firmware upgrade ıslemı sırasında ;

. telefon ekranı acık kalmalı...
    ..telefon uyku moduna gecmemelı...
    ...ıslem sırasında bıleklıgı hareket ettırmemelı en ıyısı bos bır sehpada bekletılmelı.

Hocam olmuyor. Güncelleme yaptım, gene aynı.

|
    |
    tevfikseker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.