Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanTR

Bt simgesinde baglı gozukunce bildirimde sıkıntı çıkmıyor ki. Programda mı baglanmıyor? Şuan benim gördüğüm bir kere eşledinmi saat kapanana dek bildirimde sorun yok. Uygulamaya verilere bakmak içinse uygulamadan listeden baglanmak gerekiyor. Boyle kullanımda odadan odayada gitsen saatlerce ayrı da kalsan sıkıntı yok

Simdi anladim tamamdir.bildirim icin baglaniyor ama veri gormek icin illa bt den baglayacagiz.eskiden hepsine birden baglanirdi.Tesekkur ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bt simgesinde baglı gozukunce bildirimde sıkıntı çıkmıyor ki. Programda mı baglanmıyor? Şuan benim gördüğüm bir kere eşledinmi saat kapanana dek bildirimde sorun yok. Uygulamaya verilere bakmak içinse uygulamadan listeden baglanmak gerekiyor. Boyle kullanımda odadan odayada gitsen saatlerce ayrı da kalsan sıkıntı yok

Health uygulamasından geriye dönme işlemi var mı ? Çok beğenmedim ve elimde android cihaz yok.Nasıl yapabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2jz1993 -- 23 Aralık 2015; 20:23:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok. Androidsiz nasıl olur bilmem. Neden begenmediniz. Eksisi yok fazlası var. Eskiden 7 gün sarjı giderken şimdi 3 haftaya kadar neredeyse.
    Daha stabil. Bir kere eşliyorsun bir daha dokunmuyorsun. Uygulama ios saglığada veri yazıyor. Saati ister yan kullan isterdüz. Bildirim ekranı öncekiker gibi yarım isimler yok. Bildirim saniyesi anlık hatta daha önce bile oluyor bbence geri dönmeyi gerektirecek bi beden yok. Siz bilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yok. Androidsiz nasıl olur bilmem. Neden begenmediniz. Eksisi yok fazlası var. Eskiden 7 gün sarjı giderken şimdi 3 haftaya kadar neredeyse.
    Daha stabil. Bir kere eşliyorsun bir daha dokunmuyorsun. Uygulama ios saglığada veri yazıyor. Saati ister yan kullan isterdüz. Bildirim ekranı öncekiker gibi yarım isimler yok. Bildirim saniyesi anlık hatta daha önce bile oluyor bbence geri dönmeyi gerektirecek bi beden yok. Siz bilirsiniz..

En iyi örnek eski sürümde " Whatsapp X Kişi : blablabla " gibi bir mesaj gelirdi.Şimdi ise "whatsappxkişi blablabla " direk ne bildirim geliyotsa öyle gösteriyor.Bunun gibi farklılıklar var.Adım sayısını iki yerde gösteriyor saçma bana göre.Km sayacı falan vardı bir de

• Android te saati nasıl yan çeviriyoruz bilen var mı birde zeroner programını yükledim fakat içinde bahsedilen özelliklerde yok(koşu, yürüme, basketbol a göre yakılan kalori hesabı...)

Elimde fazladan bir tane kutusu açılmamış saat var ilgilenen olursa pm atabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: starkan

Android te saati nasıl yan çeviriyoruz bilen var mı birde zeroner programını yükledim fakat içinde bahsedilen özelliklerde yok(koşu, yürüme, basketbol a göre yakılan kalori hesabı...)

Elimde fazladan bir tane kutusu açılmamış saat var ilgilenen olursa pm atabilir.

Saati yan çevirmek için saate v2 firmware, telefona da 3.0 sürüm apk kurmanız gerekiyor.

Şu uygulamayı indirip firmware update yapmayı deneyin hocam:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.healthy.abroad

• quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Android te saati nasıl yan çeviriyoruz bilen var mı birde zeroner programını yükledim fakat içinde bahsedilen özelliklerde yok(koşu, yürüme, basketbol a göre yakılan kalori hesabı...)

Saati yan çevirmek için saate v2 firmware, telefona da 3.0 sürüm apk kurmanız gerekiyor.

Şu uygulamayı indirip firmware update yapmayı deneyin hocam:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.healthy.abroad

Eyvallah çok makbule geçti. Süper oldu. Peki bu güncelleme ile şarjı nasıl gidiyor. Benim önceden vardı sattım şimdi tekrar aldım. O zaman 7-8 gün gidiyordu. geldiğinde şarjı vardı yolda bi 20-25 gün kaldığını düşünürsem gerçi güncellemeden önce bu şekildeydi. Muazzam bir şarj süresi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnonimAdam

quote:

Eyvallah çok makbule geçti. Süper oldu. Peki bu güncelleme ile şarjı nasıl gidiyor. Benim önceden vardı sattım şimdi tekrar aldım. O zaman 7-8 gün gidiyordu. geldiğinde şarjı vardı yolda bi 20-25 gün kaldığını düşünürsem gerçi güncellemeden önce bu şekildeydi. Muazzam bir şarj süresi.

Hocam şarjı 20 gün kadar gidiyor. 3 haftada bir şarj ediyorum cihazı.
    Şuan yaşadığım en büyük problem mesajları bazen okuyabilirken bazen okuyamıyorum. Arada bir titreşim takılı kalıyor.
    Fakat ben resmi sürüm APK kullanmıyorum ve cihazımın firmware sürümü de belki sizinkinden yüksek olabilir bilemiyorum.
    APK sürümüm 3.3.4
    Firmware sürümüm 2.0.1.0
    Şuan sizin kullandığın telefon uygulaması resmi stabil sorunsuz uygulama fakat diğer sporlardaki sayaçlar çalışmıyor diye biliyorum emin olmamakla birlikte.
    Bendeki sürümle birlikte o sayaçlar çalışır hale geldi fakat sürümler hala Alpha veya Beta sürümünde olduğu için sorun yaşatabiliyor.

Ben bu cihazda devrim bekliyorum aslında.
    İlerleyen sürümlerde belki de SMS'lerimize ve çağrı kaydına ulaşabileceğimizi son arayan numaraları geri arayabileceğimizi tahmin ediyorum.
    Şuan üst firware sürümü ile arama reddetme yapabiliyorsunuz. Arama esnasında saatin ekranını sağdan sola veya soldan sağa kaydırırsanız aramayı reddediyor. İlerleyen zamanlarda aramayı cevaplama, geçmiş aramalar, geçmiş sms kayıtları gibi fonksiyonlar eklenebilir. Hala üzerinde çalışan sağlam bir ekip var gibi.

• AnonimAdam A kullanıcısına yanıt
    Ben iostan 2.0.1.0 güncellemiştim. Çağrıda önden bana doğru sürünce cevaplıyor. Benden ileriye doğru sürünce reddediyor

• quote:

Ben iostan 2.0.1.0 güncellemiştim. Çağrıda önden bana doğru sürünce cevaplıyor. Benden ileriye doğru sürünce reddediyor

Yok hocam Android'de iki türlü de reddediyor tüm kombinasyonları denedim. Basılı tutma ve basılı tutup kaydırmalar vs. dahil hiç biri cevaplamadı
  • şu sıralar uygun fiyatlı nereden alabiliriz bilen var mı ?
  • eto35 kullanıcısına yanıt
    gearbest 17.99 dolar. takipli kargo ile 20dolara geliyor
  • ben de 3 gün önce aldım ve alır almaz güncelleme yapayım dedim; sanırım şu an çöp oldu. andriod güncellemesi hata verince, yabancı bir forumda aynı sorunla karşılaşan ve çözebilen birisinin yöntemini uygulamaya çalıştım ve bileklik şu an iptal maalesef. 30 saniyede bir led ışığı ile beraber titreşim yapıyor ve sonra kapanıyor, bir 30 saniye sonra aynı durum. telefondan bluetoothla da göremiyorum artık.satın aldığım firmaya mail attım, ama kargonun ulaştığına dair konfirmasyon verdiğim için sanırım oradan bir sonuç çıkmaz. benzer bir sorun ile karşılaşan var mı bilmiyorum ama siz siz olun, güncelleme yaparken bir daha düşünün...
  • Arkadaşımda gearbestten aldığı saatte buna benzer sorun oldu. Mesajlaşıldı 40 günde yenisi geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırcalili

ben de 3 gün önce aldım ve alır almaz güncelleme yapayım dedim; sanırım şu an çöp oldu. andriod güncellemesi hata verince, yabancı bir forumda aynı sorunla karşılaşan ve çözebilen birisinin yöntemini uygulamaya çalıştım ve bileklik şu an iptal maalesef. 30 saniyede bir led ışığı ile beraber titreşim yapıyor ve sonra kapanıyor, bir 30 saniye sonra aynı durum. telefondan bluetoothla da göremiyorum artık.satın aldığım firmaya mail attım, ama kargonun ulaştığına dair konfirmasyon verdiğim için sanırım oradan bir sonuç çıkmaz. benzer bir sorun ile karşılaşan var mı bilmiyorum ama siz siz olun, güncelleme yaparken bir daha düşünün...

Derdinizin dermanı burada muhtemelen:http://forum.xda-developers.com/general/accessories/iwown-i5-plus-upgrade-downgrade-zeroner-t3268281

Eğer offical olmayan v2 sürümlü firmware'e güncellemeye çalıştıysanız ve cihazınızın chipseti verilen güncellemeye uygun değilse cihaz uçtu.
    Brick çözmek ve eski sürüme dönüp yeniden güncelleme yapmak için dikkatlice verdiğim konuyu okuyun.

• Bu arada yabancı forumda okuduğuma göre 3.6.4 sürümlü Android uygulaması yayınlanmış fakat uygulama Çince ve çevirisi mümkün değil.
    Uygulamanın kaynaklarına ulaşılamasın diye 2 farklı uygulama 2 farklı şifreleme ile korunuyormuş. Bu sebeple de decompile edip çeviri yapılamayacağını söylüyor uygulamayı İngilizce ve İspanyolcaya çeviren arkadaş.
    Muhtemelen bu şifreleme başka bir amaçla yapıldı fakat uygulamanın farklı dillere çevrilmesi de engellenmiş olduğu için artık destek alamayacak gibiyiz.
    Belki ilerleyen zamanlarda farklı gelişmeler olur. Hala takipteyim.
  • hocam çok teşekkür ederim cevap için. aynı konu başlığındaki problem, bahsettiğim. zaten oradaki yönlendirmeler ile güncelleme yaptım, firmware vs. ek olarak telefon android olunca ve en önemlisi artık bluetooth ile bulunamıyor. .hex dosyasını sildim, zeroner i tamamen silip tekrar yüklediğim zaman da farklı bir şey olmadı. telefon olarak gm discovery kullanıyorum, acaba onun güncellemesi ile örtüşmeyen bir problem sonucu öu oldu diye düşünmedim değil, malum telefon da eskidi artık...
  • En güncel sürüm bu mudur
     I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

En güncel sürüm bu mudur

hocam pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası ekmek

En güncel sürüm bu mudur

Firmware son sürüm evet.
    Uygulama için resmi olmayan 3.6.4 sürümü mevcut fakat hiç kimse memnun değilmiş. Ben 3.3.4 kullanıyorum oda resmi değil sondan bir önceki İngilizce sürümlü uygulama.
    Resmi uygulama kullanmaya devam edin derim bendeki Beta sürümü de tam anlamıyla stabil değil. Üzerinde çalışıyorlar hala.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.