Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
499
Cevap
20
Favori
23.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2.1.2.1 sürümü çıktı. Güncellemeyi unutmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

2.1.2.1 sürümü çıktı. Güncellemeyi unutmayın.

nerden ulaşabilirim bu sürüme ?
  • DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    iphone da zeroner health uygulamasında güncelleme mevcut.
  • Androidde gelmedi bi iPhone bulup güncellerim ben dfu ile falan güncellediniz sandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    mevcut android yazılımı ile uyumsuzmuş sanırım xda daki konuda onu yazmışlar ancak bir apk dosyası görmüştüm yeni sürüm için ama sanırım çince idi :) yinede bi inceleyebilirsin.

IWown I5 Plus XDA Ana konu
  • beyler iki gündür iwown i5+ bilekliğime bildirim gelmiyor yardımcı olabilir misiniz?
  • Mesaj bildirimlerinde cihaz türkçe karakterleri gösteriyor mu ID101HR bilekliğini kullanıyorum böyle bir sorunum var!
  • Merhabalar, i5 plus aldım ancak ne yaptıysam bluetooth a bağlayamadım. Var mı biz çözümü? Asus zenfone 5 , iphone 5s, Lg g3 ve samsung galaxy s3 te denedim olmad I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesiı
  • Ios Zeroner health uygulaması dün güncellendi. Saatin yazılımını kontrol et dediğimde yeni yazılım buluyor. Güncelleyen oldu mu?
  • Merhaba, bu saatten mayısta alıp temmuza kadar kullanmıştım, sonra güncellemeye çalışırken sanırım brick oldu. Açılmıyor, telefon bulamıyor, şarja takınca titreyip duruyor, şarjdan çıkarınca da şarjı bitene kadar titremeye devam ediyor. Böyle olunca da ben üşenip saati bir kenara attım. Şimdi kullanmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim düzeltmek için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Merhaba, bu saatten mayısta alıp temmuza kadar kullanmıştım, sonra güncellemeye çalışırken sanırım brick oldu. Açılmıyor, telefon bulamıyor, şarja takınca titreyip duruyor, şarjdan çıkarınca da şarjı bitene kadar titremeye devam ediyor. Böyle olunca da ben üşenip saati bir kenara attım. Şimdi kullanmak istiyorum, nasıl bir yol izlemeliyim düzeltmek için?

Aynı sorun bendede var attım kenarda öyle duruyor. Yardım eden olursa iyi olur

• Arkadaşlar elimde pembe renkli sıfır kutusunda maliyetine vermeyi düşünüyorum almak isteyen özelden mesaj yazsın

• Konuyu hortlatiyorum ama bu brick olayını çözen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: emin616

quote:

Orijinalden alıntı: karafaca

quote:

Arkadşalar bugün i5 plus bilekliğim geldi. Hemen uygulamasını indirdim bilekliği tanıttım sonrasında tek ışın yandı ve bileklik açılmıyor şu an. Bu ışığın anlamı ne? Nasıl açarım yeniden bilekliği?
    Bu mesaja eklenen görseller:

1- ışık sureklimi yanıyor
    2- ürün geldiğinde calisiyormuydu
    3- dokununca hic bir tepki yokmu

ilk aldigimda cihaz calisiyordu sonra iphone ile esledim. sonra biraz kurcalarken birden dondu devamli isik yanmaya basladi. Sarji bitti zannettim sarj etmeye calistim 2 saat sarj ettikten sonra cikardim hala isin yaniyordu ve hic tepki yoktu. sonra dedim herhalde kilitlendi reset yerini aradim yok yapmamis adamlar mecbur sarji bitmesini bekledim. dedim belki ozaman kendiliginden resetlenir. Neyse isin oyle devamli yaninca 8 saat sonra sarji bitti. Tekrar sarja taktim yine tepki yok hemen cikardim sartjdan. Sonra birkac sefer daha tak cikar yaptim titredi cihaz ve acildi.

yabanci Forumlarda arastirdim neden oyle oldugunu sanirim ben guncellemey yapmisim bilmeden. Tam guncelleyemedigi icin kiltlenmis. Neyseki acildi. su an sorusuz kullaniyorum.

Alıntıları Göster
    Sen bu işi nasıl yapmıştın usta hatırlıyormusun

• quote:

Orijinalden alıntı: karafaca

Sen bu işi nasıl yapmıştın usta hatırlıyormusun

Alıntıları Göster
    çok zaman oldu nasıl yaptım hiçbir fikrim yok. galiba yeninde yazılım yüklemiştim.
  • quote:

çok zaman oldu nasıl yaptım hiçbir fikrim yok. galiba yeninde yazılım yüklemiştim.

Elimde duruyordu uzun süredir. Güncelleme yapayım Dedim brick oldu. Neyse sağlık olsun araştırayım biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yedek kordon nerden alabiliriz beyler TR'den?
    Ya da silikon kordon ucundan 3.delikten koptu nasıl yapistabilirim tavsiyesi olan var mı?

• Amcui kullanıcısına yanıt
    Bende bulamadım, Ali express den bulmuştum satıcı gönderdim deyip göndermedi. Bulabilen varda TR de yazsın lütfen

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.