Şimdi Ara

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
20
Favori
23.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cevap için teşekkür ederim, başarılı sonucu paylaşmak için girdiğimde şimdi karşılaştım :)
    http://forum.xda-developers.com/general/accessories/iwown-i5-plus-upgrade-downgrade-zeroner-t3268281 Burdaki adımları uyguladım ama nRF Master Control uygulamasından yeni fw yüklerkenhttp://forum.xda-developers.com/general/accessories/i5-plus-smart-watch-wristband-unboxing-t3137338/page23 bu fwyi kullandım ve sonuç başarılı.
    Eylül ayında banggood üzerinden 20.99$ a almıştım. Güncelleme sırasında hata olduğu için videolu mail attığımda bana yeni bileklik göndermişlerdi. Şimdi kullanılabilir 2 tane oldu.
    Aylardır 2-3 kez denemiştim becerememiştim. Ama bu sefer yapacağım diye giriştim işe. Belki çok basit bir yaklaşım ama, vazgeçmeyin, hiçbir şeyden.
    İyi forumlar
    Bu mesaja eklenen görseller:

I5 Plus Bluetooth IP67 Akıllı Saat İncelemesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tebrıkler
    bazı firmware update yapıldıgında sorunlar olusuyormus ,
    bu yuzden uyumlu update dosyası ıle yukleme yapmak gerekıyor.
  • Updatenin +ları nelerdir, biraz bahseder misiniz?

• ürün henüz eline ulaşmadı.
    bazı sürümlerde fonksiyon artması yada azalması oluyormuş.
    buradan geniş bilgi alabilirsiniz..http://forum.xda-developers.com/general/accessories/iwown-i5-plus-upgrade-downgrade-zeroner-t3268281

• Bende ilk linkten sipariş vermeyi düşünüyorum. Warehouse olarak eumu seçtiniz? Bir de takip nolu nasıl alıcam yardım bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trmp -- 23 Şubat 2016; 19:44:28 >
  • Güncellenmiș i5 için; Android, en iyi hangi uygulamadır? Yardımcı olur musunuz? Zeroner Health kullanıyorum, pek memnun değilim. Bir de değerleri nasıl sıfırlayabilirim?

• trmp T kullanıcısına yanıt
    hıc dıkkat etmedım ama fıyatı 15.99$ ıdı galıba cın deposundan aldım eu 22$ cıvarı.
    bır de odeme sırasında 1.99$ ekleyerek takıp no'da aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

hıc dıkkat etmedım ama fıyatı 15.99$ ıdı galıba cın deposundan aldım eu 22$ cıvarı.
    bır de odeme sırasında 1.99$ ekleyerek takıp no'da aldım.

teşekkürler bende aynısını yaptım ve 17,98$ ödeyerek takip nolu aldım.Şimdi beklicez bakalım
  • quote:

bu arada firmware upgrade yapacaklara bır duyuru olsun .

Iwown firması su telefonlardan update yapılmasını tavsıye etmıyor ;

RedMi、Meizu 、ZTE、Sony、Lenovo

Ayrıca firmware upgrade ıslemı sırasında ;

. telefon ekranı acık kalmalı...
    ..telefon uyku moduna gecmemelı...
    ...ıslem sırasında bıleklıgı hareket ettırmemelı en ıyısı bos bır sehpada bekletılmelı.

Bunu hiç iyi demedin üstat
    Bende yeni sipariş verdim ve sony marka tel kullanıyorum.

Sony marka telefon kullanıp upgrade de veya kullanımda sorun yaşayan varmı? Ürün gelmeden çözümünü bulalım bari

• quote:

Orijinalden alıntı: karafaca

quote:

bu arada firmware upgrade yapacaklara bır duyuru olsun .

Iwown firması su telefonlardan update yapılmasını tavsıye etmıyor ;

RedMi、Meizu 、ZTE、Sony、Lenovo

Ayrıca firmware upgrade ıslemı sırasında ;

. telefon ekranı acık kalmalı...
    ..telefon uyku moduna gecmemelı...
    ...ıslem sırasında bıleklıgı hareket ettırmemelı en ıyısı bos bır sehpada bekletılmelı.

Bunu hiç iyi demedin üstat
    Bende yeni sipariş verdim ve sony marka tel kullanıyorum.

Sony marka telefon kullanıp upgrade de veya kullanımda sorun yaşayan varmı? Ürün gelmeden çözümünü bulalım bari

Xperia Z2 kullanıyorum. Ben de sipariş verdim. 15 gün sonra falan gelir. Gelince güncellerim, haber veririm. Büyük ihtimalle stamina moduyla ilgilidir. Staminayı kapatırsak sorun olmaz bence.

• Benim aklimada stamina geldi fakat firmanın böyle bişey soylemis olması ilginç. Biraz canımı sıktı açıkçası
    Başka bi telefonda upgrade edip kendi telefonumuzdami kullansak :-)

• karafaca kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yapmak lazım.
    xda'dan ronin adlı geliştirici uyarmış ;
    http://forum.xda-developers.com/general/accessories/iwown-i5-plus-upgrade-downgrade-zeroner-t3268281

• bu arada kargo takip no istediyseniz ; takip kargoya verildikten 2-3 gün sonra sisteme islenip takip edilebiliyor.
    takip için su adresten faydalanabilirsiniz :
    http://www.17track.net/en

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Takipli aldım aliden 19.43 $ evet ordan takip ediyorum ;)
    Sen kaca aldin

• takip no dahil : 17.98$
    bazen fiyat iniş çıkışı yapıyorlar galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 24 Şubat 2016; 20:54:18 >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    O foyatlarada görmüştüm ama çok sipariş almış benim aldığım mağaza bizde bi bildikleri vardır deyip girdik içeri :-)

• Gearbest şuan 15.99 a satıyor. 1.99 da takip numarası istiyor. Mutlaka takip numaralı alın derim.

Ben iphone ile zeroner health kullanıyorum. Saat 2.0.1.0 versiyonunda. Ara ara eşleşme kopuyor birkaç günde bir gibi. Şuan memnunum.

Acaba android ile son yazılım güncelleyip iphone da kullanan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nearshinigami

Merhaba arkadaşlar ürünü almayı düşünüyorum. Bazı sitelerde led rengini mavi, bazı sitelerde beyaz gösteriyor. Led rengi beyaz olan var mı?

BUnu bende çok merak ediyorum.Beyaz led istiyorum.Birde kronometre var mı?Çok önemli benim için.
  • O ya ışıktan kaynaklı ya da güncellemeyle alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum.
  • DHinferno D kullanıcısına yanıt
    Çok araştırdım, satıcılara mesaj attım ama sadece aliexpress'te bir satıcı elimizde beyaz ve mavi var ama rasgele gönderiyoruz dedi. Ben de ondan aldım, sipariş notuna da beyaz oled istiyorum yazdım. Bakalım nasıl gelicek.

Kronometre ilk sürümde yok diye biliyorum, ama güncellemeyle sonradan almış olabilir. Xda'da kronometre eklendi gibi bişeyler görmüştüm sanırım.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.