Şimdi Ara

i-phone 5 cikinca embrace-5 bulmak ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadas bu urunun 4-4s icin yapilanini alan goren duyan var mi iphone 5 bilindigi uzere kasasi cok hassat hemen boya atiyor cizikler olusuyor. son haberlere gorede en saglam kilif bu. sitesinde turkiyeye postalama yok

i-phone 5 cikinca  embrace-5 bulmak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hemen boya atiyor ve ciziliyor demek icin kullanmak gerekmiyormu. İnternetteki videolarda cohazlara ne yaptiklari belli degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dun bizzat kendim gittim gordum internette goruldugu gibi kolay kolay cizilmiyor hemde 1 haftada okadar millet kurcalamis ellemis telefonu telefonda en ufak bi cizik bile yoktu kendim de cizmeye calistim tirnagimla kazidim sert bi cisimle torpuledim hatta en ufak bi hasar olusmadi kasada fakat tabi anahtar vs gibi sert keskin metalle cizersen ona birsey diyemem okadar da hayvavlasmamak gerek piyasadaki her telefon cizilir bu gibi sert madde ile hatta ferrarinin boyasini bile kazirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aspirin_Gripin

dun bizzat kendim gittim gordum internette goruldugu gibi kolay kolay cizilmiyor hemde 1 haftada okadar millet kurcalamis ellemis telefonu telefonda en ufak bi cizik bile yoktu kendim de cizmeye calistim tirnagimla kazidim sert bi cisimle torpuledim hatta en ufak bi hasar olusmadi kasada fakat tabi anahtar vs gibi sert keskin metalle cizersen ona birsey diyemem okadar da hayvavlasmamak gerek piyasadaki her telefon cizilir bu gibi sert madde ile hatta ferrarinin boyasini bile kazirsiniz

Nerede gördünüz acaba?
  • Yurtdisi Mediamarkt ta
  • quote:

dun bizzat kendim gittim gordum internette goruldugu gibi kolay kolay cizilmiyor hemde 1 haftada okadar millet kurcalamis ellemis telefonu telefonda en ufak bi cizik bile yoktu kendim de cizmeye calistim tirnagimla kazidim sert bi cisimle torpuledim hatta en ufak bi hasar olusmadi kasada fakat tabi anahtar vs gibi sert keskin metalle cizersen ona birsey diyemem okadar da hayvavlasmamak gerek piyasadaki her telefon cizilir bu gibi sert madde ile hatta ferrarinin boyasini bile kazirsiniz

Bana samimi gelmedi bu yorumunuz. Herkes bu dertten muzdarip iken sizin böyle demeniz bayağı bir düşündürücü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

quote:

Bana samimi gelmedi bu yorumunuz. Herkes bu dertten muzdarip iken sizin böyle demeniz bayağı bir düşündürücü.

Neden ki yoksa beni forumdaki apple nin ajanimi sandiniz

saka bir yana bende seninle ayni fikirdeydim sadece telefonu gorene kadar zaten telefonun ortamini gorsen icin ciz eder sonucta kimsenin kendi mali degil herkes hor kullaniyor yerine koyarken iyi oturtamiyonlar telefon defalarca yere dusuyor asarken carpiyor vs.. ama taaki siz telefonu sert bir metalle bilincli olarak cizmediginiz muddetce telefonun gundelik kullanimda cizilecek hali yok,dedigim gibi sizinde kendi gozunuzle gormeniz lazim forum ortamindaki her yazilanana her soylelene inanmamak istiyorsaniz, iyigunler.

• Arkadaşlar bende dünden beri kullanıyorum İphone 5 abartildigi gibi hemen çizilecek bir telefon değil bencede daha ekran koruyucu filan takmadım cebimde falanda dolaştım bir sıkıntı yasamadım yasarsam belirtirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.