Şimdi Ara

'I AM A LEGEND' 2 FARKLI SON BU NASIL İŞ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
30.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu filmi 2 ay önce indirip izlemiştim sonunda doktor(will smith) kendini feda ederek,çocuk ile kadının kurtulmasını sağlıyordu....

Az önce moviemaxte uyuklayarak izliyordum ama filmin sonuna gelince bütün uykum kaçtı,çünkü sonu başka şekilde ilerliyordu,doktor camlı kapıyı açtı yaratıkların arasına girdi,yatan virüslü kadını alıp yaratığa teslim etti,sonra kadın çocuk ve doktor arabaya bindi ve böyle bitti...

Bu nasıl iş yaw bunun açıklaması nedir bilgisi olan var mı??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JOELLAMBERT -- 14 Mart 2009; 0:38:00 >

• bende kendini feda ettiği sonu izlemiştim diğer sonu merak ettim nerden bulabiliriz?
  • Director's Cut adında kesilen sahneler vardır. Bunlar çekilir, yönetmen abimiz beğendiklerini filme alır. Aynı durum ''Kelebek Etkisi'' filminde de vardı. Sonları farklı çekmiş olabilirler. Senin izlediğin Director's Cut olayıdır. Bi nevi promosyon olayı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 14 Mart 2009; 0:20:41 >
  • Ne iki tanesi kardeşim 4 tane sonu var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

Director's Cut adında kesilen sahneler vardır. Bunlar çekilir, yönetmen abimiz beğendiklerini filme alır. Aynı durum ''Kelebek Etkisi'' filminde de vardı. Sonları farklı çekmiş olabilirler. Senin izlediğin Director's Cut olayıdır. Bi nevi promosyon olayı...

Anladım dostum

Bana sanki 2.si çekilecekmiş gibi geldi,o yüzden doktoru öldürmemeye karar verdiler herhalde dedim ki benim istediğim sonda bu şekildeydi aslında

Ama bu sonla filmin isminin bi anlamı kalmıyor..

• Digiturk de filmin tanıtımına rastgelmiştim, "iki farklı sonlu bu filmi kaçırmayın!" diyordu. bende öldüğü bölümlüsünü izlemiştim.
  • böyle bir başlık açılmıştı zaten epey muhabbetide yapıldı o başlığı bulabilirsen 2 sonunda vidyosunu koymuşlardı ...
  • birinde herif Ölüyo Diğerinde Hepsi Kurtuluyo :D
  • Bazı Filmleri izlerken hep düşünürüm yaw keşke burası böyle olmasa diye,ilk defa tuttu,korktum gece gece
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

Bazı Filmleri izlerken hep düşünürüm yaw keşke burası böyle olmasa diye,ilk defa tuttu,korktum gece gece

Sonunu bildiğim bi film bi anda faklı bitse çok şaşırır kendimi tokatlarım heralde
  • 2 sonlu olarak çekildi o film. iki sonda mevcut video sitelerinde.
  • yok mu şu filmin az bilinen ikinci final sahnesinin videosu arkadaslar merak ettim baya?
  • youtube da aradım alternatif sahneyi ama hep geyik vidyolar koymuşlar.
  • hatta bi rivayete göre bu filmin sonu yok
  • quote:

Director's Cut adında kesilen sahneler vardır. Bunlar çekilir, yönetmen abimiz beğendiklerini filme alır. Aynı durum ''Kelebek Etkisi'' filminde de vardı. Sonları farklı çekmiş olabilirler. Senin izlediğin Director's Cut olayıdır. Bi nevi promosyon olayı...

kelebek etkisinin farklı sonu neydi kardeşş merak ettim ...
  • Digitürk sanırım salı günü yayınladı ve sonunda çok farklı bir son izledik şaşırdım hemen digitürk müşteri hizmetlerini aradım sordum yeniden düzenlenmiş versiyon olduğunu söylediler ve kendi film sitesinde yazıldığı gibi 2. bölümü bilim kurgu tarzında çekilebilirmiş ...
  • Giden fallout3 oynayın bakalım kaç son var
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemturk

quote:

kelebek etkisinin farklı sonu neydi kardeşş merak ettim ...

evt yaw neydi farklı sonu
    bızım ızledıgımız son kızı kucukken kendinden uzak tutuyor buyuyunce bise olmasın die
    digeri ne ?

• quote:

Orjinalden alıntı: IaMChak0

Ne iki tanesi kardeşim 4 tane sonu var

yok yok bu filmin 7 sonu 3 başı 4 ortası birde golü var töbe töbe
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.