Şimdi Ara

Hyundai Tucson Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
54
Cevap
1
Favori
31.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar 100bin tl benzinlisi. Deger mi sizce bu araca?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Arkadaslar 100bin tl benzinlisi. Deger mi sizce bu araca?

Bizde elite modeli var.Araba geniş rahat sürüş dinamikleri iyi motoru iyi kaliteli bit araç.Babam değiştirmeyi düşündü ama düşündüğümüz araç boyalı çıkınca vazgeçti şuanda kullanıyoruz.Arabanın test sürüşünü yapın deneyin hoşunuza giderse alın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meitu1

quote:

Bizde elite modeli var.Araba geniş rahat sürüş dinamikleri iyi motoru iyi kaliteli bit araç.Babam değiştirmeyi düşündü ama düşündüğümüz araç boyalı çıkınca vazgeçti şuanda kullanıyoruz.Arabanın test sürüşünü yapın deneyin hoşunuza giderse alın hocam.

Hocam icini begenmeyenler cikmis da dediginiz gibi bir denemek lazim. Kullananlar memnun mu diye acayim dedim konuyu. Tesekkurler yorumun icin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Meitu1

quote:

Hocam icini begenmeyenler cikmis da dediginiz gibi bir denemek lazim. Kullananlar memnun mu diye acayim dedim konuyu. Tesekkurler yorumun icin.

Pişman olunacak araç değil hocam.

• 11 lt benzin yakması sorun olmayacaksa güzel araç
  • Araç fena değil de sırf yakıt yüzünden binilecek araç değil aynı fiyata dizel ix35 daha mantiklii
  • 100 bin tl benzinli Hyundai'ye vermek mantık işi değil. İlla o tarz bir araç alınacaksa Dizel+otm mokka veya tiguan öneririm. Şehir içinde 10 lt den aşağı yakıcağını sanmam tucsonun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

100 bin tl benzinli Hyundai'ye vermek mantık işi değil. İlla o tarz bir araç alınacaksa Dizel+otm mokka veya tiguan öneririm. Şehir içinde 10 lt den aşağı yakıcağını sanmam tucsonun.
    Dıştan inanılmaz heybetli duruyor,Mokka ile yanyana duramaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

Dıştan inanılmaz heybetli duruyor,Mokka ile yanyana duramaz.

Burada Mokka'yi mi ovdunuz, Tucson'u mu ovdunuz anlamadim hocam.
  • dizel kazigi yiyene kadar cok yol yapilmiyorsa tucson alinir.zaten biraz pahalida olsa lpg kitleri cikti bu araclara.ben inceledim cokta begendim malzeme fetisine takilnaya gerek yok direksiyon plastigi sevimsiz biraz onuda kaplatirsiniz hcbrsey olmaz.arac guvenlik testlerinden tam not alms motor iyi sanziman iyi konforlu dizayn super daha ne olsun
  • Bu aracı mokka ile karşılaştırana ancak gülerim. Mokka baştan aşağı Opelin yüz karası bir model, hem biçimsiz hem suv olacak bir iç kapasiteye ve gösterişe sahip değil. Burada aracı daha denememiş olanlar yorum yapıyor.

Tiguana gelince şu anki kasasısın içi resmen rezalet. Ayrıca aracın yeni kasası çıkacak bu yüzden eski kasasını almak tamamiyle mantık dışı çünkü yeni kasası çok heybetli ve gösterişli duruyor. Eğer zamanınız varsa bekleyip Tucson ile karşılaştırmanızı öneririm.

Tucsona gelince araç iç ve dış özellikleri bakımından tatmin edici. Zaten top pick safety ödülü almış bir ürün. Gel gelelim bazı kısımlarında malzeme eksikleri mevcut. Bunlar ve 11lt yakması göz ardı edilirse gayet parasına göre tatmin edici ve üzmeyecek bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Bu aracı mokka ile karşılaştırana ancak gülerim. Mokka baştan aşağı Opelin yüz karası bir model, hem biçimsiz hem suv olacak bir iç kapasiteye ve gösterişe sahip değil. Burada aracı daha denememiş olanlar yorum yapıyor.

Tiguana gelince şu anki kasasısın içi resmen rezalet. Ayrıca aracın yeni kasası çıkacak bu yüzden eski kasasını almak tamamiyle mantık dışı çünkü yeni kasası çok heybetli ve gösterişli duruyor. Eğer zamanınız varsa bekleyip Tucson ile karşılaştırmanızı öneririm.

Tucsona gelince araç iç ve dış özellikleri bakımından tatmin edici. Zaten top pick safety ödülü almış bir ürün. Gel gelelim bazı kısımlarında malzeme eksikleri mevcut. Bunlar ve 11lt yakması göz ardı edilirse gayet parasına göre tatmin edici ve üzmeyecek bir araç.
    4 yıldan fazla süredir ix 35 kullanıyorum.
    hiçbir şikayetim olmadı inanılmaz donanımlı,sorunsuz, güzel tasarımlı,geniş bir araç yılda 1 servise giderim başka bir işim olmaz.
    benzinli olması sıkıntı değil ise yılda yaptığınız km fazla değil ise hiç durmayın direk alın.
    geçtiğimiz yıllarda benim referansımla bir kaç arkadaşım daha ix 35 aldı hatta sportage alanlarda oldu hepsi memnun.

• 11 lt yakıtı çok değil mi
  • Alınır beğendikten sonra her araç alınır şahsım adına ben almadım listemde vardı işçiliği ve marka alıgısı etkiledi beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bertuzep

Alınır beğendikten sonra her araç alınır şahsım adına ben almadım listemde vardı işçiliği ve marka alıgısı etkiledi beni.
    ALINIR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ranni34

ALINIR.

Alıntıları Göster
    Hiç biri bu fiyatları hak etmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: müMKÜNsüz

Hiç biri bu fiyatları hak etmiyor.

Alıntıları Göster
    araç benimde çok hoşuma gitti ama o tüketim değerleri ile bana uzak olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Bu aracı mokka ile karşılaştırana ancak gülerim. Mokka baştan aşağı Opelin yüz karası bir model, hem biçimsiz hem suv olacak bir iç kapasiteye ve gösterişe sahip değil. Burada aracı daha denememiş olanlar yorum yapıyor.

Kesinlikle katiliyorum. Mokka bicimsiz bir arac. O araca para verenlere sasiyorum. Tucson heybetli duruyor, donanim bakimindan da zengin. Tiguanin da sifir alinacaksa yeni kasasi beklenilmedi 1.6 dizel secenegi de ilk etapta degil sonraki aylarda gelecegi soyleniyor. Yani aceleniz yoksa tucson da degil 1.6 dizel tiguan bekleyin derim onu da bir gorun. Yorumunuzda da takildigim tek nokta tiguanin suanki ic kismi rezalet demissiniz. Bence tucsonun direksiyonu rezalet hala soyle daha modern bir direksiyon koymuyorlar. Kutuk gibi duruyor. Ic kisim konusunda tiguanin ic kismi daha onde sahsi kanaatim. Hele yeni tiguanin ic kismi golf 7 ile ayni olacagindan tucsona cok daha fark atacaktir
     Hyundai Tucson Alınır mı? Hyundai Tucson Alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazan -- 24 Aralık 2015; 21:21:49 >

• Tabi alinir.
  • Benzinli olması dışında hiçbir sıkıntısı yok aracın, özellikle i20 nin yükseltilmiş hali diyenlere çok gülüyorum , be kardeşim bunlar aynı markanın araçları elbette karakteristik benzerlikleri olacak, aynı şey diğer markalar içinde geçerli değil mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.