Şimdi Ara

Hyundai ix-20 Görüşleriniz (40. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
793
Cevap
3
Favori
121.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hkas

ilk çıktığı zamanlarda aldığım ve 5 yıldan fazla büyük bir zevkle bindiğim ix20 aracımı bugün üzülerek 45 .000 liraya sattım (2011 1.6 otomatik benzinli prirme)
    Toplam 1200 adet sattığı için ayrıcalıklı 1200 kişiden ayrıldım.

Hayırlısı olsun...
    Güzel araçtı iyi fiyata gitmiş
  • 30 .000 km ve değişen boya yok.Ucuz bile verdiğimi düşünüyorum.Kısmetse Tucson bakıyorum
  • hkas kullanıcısına yanıt
    Baya temizmiş km yok sayılır benim i20 2009 model sıfır almıştım hala kullanıyorum 114bin km de.
    Tuscon da çok güzel araç
  • hayırlısı olsun daha guzelını alırsınız ınasllah benımde 2011 1.6 cvvt prıme var kıyıp lpg takamıyorum arabaya :) satmak konusu acılınca evde harp cıkıyor
  • Arkadaşlar biraz acil yardıma ihtiyacım var Antalya da yaşıyorum 2015 Aralık 20 de sıfır Toyota corolla 1,33 life benzinli araç aldım şu an 10 bin km de ama otomatik ihtiyacından dolayı otomatik arayışına girdim. linkteki Hyundai ix20 ile, 1.6 benzinli, prins lpg var araçta, hatasız ful. Galerici başa baş değişimi kabul etti. ben 52 bin liraya almıştım aracı. Ne dersiniz takasa vereyimmi aracı. Bu arada bu araç Türkiye de çok tutulmasada dünya da hala satışta ve avrupada 200 bin adet satmış pazarın %9 bu araçta imiş ve 2016 yılında makyajlı kasası tanıtılmış.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2012-hyundai-ix20-prime-otomatik-cam-tavan-hata-boya-yok-lpg-li-323573166/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihtiyarr -- 1 Ağustos 2016; 18:50:53 >

• Bende aynı aracı 10 aydır kullanıyorum.Her yönden çok memnunum.İlandaki aracın değeri yazılan fiyata yakındır.Eğer kendi aracınızı satabiliyorsanız piyasaya satın.Galeriden nakit almaya çalışın.2-3 bin Tl karınız olur.
  • 2012 prime dizel modelini 18 aydır kullanıyorum. Değiştirmek istesem yerine araç beğenemiyorum. Suv dışında bir araç tatmin etmeyecek!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hasar kaydını bakın ona gore düşünün.

• Selamlar 1.6 cvvt prime ix20 aracıma İzmirde 45 bin bakımı yaptirabilecegim bir özel servis ve orjinal parça satan bir esnaf lazım....

• 2012 otomatik ix20 almayı düşünüyorum. Aracı görmeye gittiğimde dikkat etmem gereken bir şey var mı sizce? Araştırdığım kadarıyla kronik bir sorunu yok bu modelin.

• Var mı forumda ix20 kullananlar hala. Yok sanırım ama ses etsin varsa :)

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.