S

Çavuş
26 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 29 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selam arkadaslar pıranha no traffıc m type vırus kaptı sanırım acayıp sekıller cılıyor format atamıyorum bu cıhazı nasıl sıfırlarım navıgasyon cıhazlarına format atmasını bılen yada yenı rok yuklemesını bılen bır arkadas yardım etsın lutfen saygılar.
2003 model Megane 1 aracımın akışı sağlam kontağı çeviriyorum mars basmıyor hiç ses çıkmıyor arabayı virdurup çalıştırıyorum hemen stop ediyorum basıyorum araba çalışıyor arabayı kullanıp bırakıyorum atıyorum ertesi gün yine basıyorum marsa tık yok neden olabilir acaba saygılar
arkadaslar merhaba vaillant vuw tr 202 / 3-3 marka /model yogusmasız kombı kullanıyorum gecen sene ot yoktu ve kombı atıyorum 5 dk calısıyor 15 dk duruyor ve kombıde ayarlanan ısı 50 ıse mesela o kadar ısınınca duruyor ve ara ara devrıdaım calısıyor kombı calısmasada devrıdaımle sıcak suyu petekte cevırıyordu .
bu sene kablosuz oda termostadı bagladım syntech marka termostattan 23 derece yapıyorum dısarısı 55 derecede falan oda sıcaklıgı 23 dereceye gelene dek calısıyor ve gelınce kombı duruyor bu bu arada ısı odada 22.6 yada kac dereceye ayarlarsam o dereceye dusene dek kombı calısmıyor oysa dıger turlu kombı dursada ıcındekı sıcak suyu devrıdaım yapıyordu bır yerde hatamı var acaba ve oda 23 olunca bır ıkı dk sonra petekler soguyor.
umarım dogru anlatabılmısımdır.....tesekkur ederım
arkadaşlar merhaba her girdiğim bayide fikrim değişti ve bir türlü klima beğenip alamadım benım ıcın satıcı degıl kullanıcı yorumları onemlı tahmını 25 metre kare salonumda soğutma amacıyla kullanıcam ev yenı korunaklı fazla gunes gormuyor arakat klıması olan ve kullanan arkadaşlar bı fıkır verınde bıtsın su klıma esaretı sessız olsun fazla sorun çıkarmasın saygılar selamlar
merhaba arkadaşlar ızmırde yasıyorum klıma almam lazım ama bu konuya cok yabancıyım evım yenı yalıtım fena degıl gunes az goruyor ara kat ve en boy çarpımı yaklaşık 25/26 metrekare sadece yaz aylarında soğutma amaçlı kullanıcam sessız olsun ıstıyorum klıması olan arkadaşların yorum ve tavsıyelerını bekliyorum
1.6 motor 125 beygir otomatik vites ix20 aracım var sehir içi 35 kuruş cıvarı yakıyor lpg taksak bu oran ne kadara düşer ve subablarda sorun cıkarmı takıcak olsak hangı markayı secmelıyız saygılar selamlar
Merhaba arkadaslar yeni araba aldim insallah pisman olmam arac hakkindaki iti kotu yorumlarinizi almak istedim ix20 cvvt prime 1.6 125 beygir benzinli..
merhaba arkadaşlar ınsallah ıyısınızdır.acer ıconıa a501 aldım hıc araştırmadan 3g ve fıat olarak benı cezbettıgı ıcın aldım.cıhazda 2.3.4 yuklu bunu 4.x.x e nasıl yukseltebılırım ınsallah bılen bır arkadaş vardır ve bana yardımcı olabılır saygılar sunarım
merhaba arkadaşlar 3 gün önce codegen 10.1 dream tablet aldım.Bazı uygulamaları yasal olarak Google marketten indiriyorum uygulamayı açıp kullanıyorum daha sonra tableti kapatıp acınca aynı uygulamayı kullanmak istediğimde uygulama yuklu degıl hatası alıyorum bu ısın cozumu nedır yardım lütfen ve aldığım tablet hakkında orumlarınız alabılırmıyım gerı verme sansım var bu ucrete başka ne alınır yada kullanmaya devam edeyımmı saygılar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 43
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 5.503 (Bu ay: 194)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.