Şimdi Ara

Hyundai i20 style+ 2015 Otomatik Vites

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eşimin kullandığı ve yedek parçası inanılmaz pahalı olan Nissan Micra 1.2 Otm tekna paket araç , anormal pahalı yedek parça sunduğu için ve yan sanayisi olmadığından, piyasa değerinin 3-4bin tl altına, bir gecede sahibinden.com ilanıyla satarak kurtuldum.

Kurtulduktan sonra, aynı sınıfta garantisi en uygun olan araç arayışına girdim. Benzinli otomatik viteslerden 3 marka/model belirledim. Renault Clio, Toyota Yaris, Hyundai i20. Poloya ve İbizaya bakmadım bile donanım berbat diye.

Araç genişliği, tipi, donanımı en uygun i20 geldi ve nihayet geçtiğimiz haftasonu aracı Bursa İnallar'dan satın aldım ve pazartesi teslim ettiler.
    Aracı çok beğendik. İç dizaynı, farları, donanımı, yol tutuşu gayet iyi.
    Clio aşırı dar, Yaris ise bildiğiniz fayton gibi. 7-8 havayastıklı fayton.
    Arka cam bile otomatik değildiki zaten baktığımız yari orta seviyeydi. En alt değildi.

Hyundai de ise, viraj aydınlatmalı fardan, gündüz led farına, hız sabitleyiciye kadar herşey vardı.
    Vites sadece 4 ileri otomatik ama iş yerine mesafemiz sadece 4 km olduğu için bunu önemsemedik.
    Bu hafta so aracı kullandım.
    Yol tutuş, sürüş konforu, direksiyon hissi harika.
    5 yıl-100.000km garanti hazırda...
    Ses sistemi gayet iyi.

Bu araçtan alan başka arkadaşlar varsa, yaşadıkları sıkıntı, problem, memnuniyet hakkında yorumlarınızı bekliyorum.
    Selamlar ve keyifli sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersinsahin -- 2 Eylül 2015; 2:58:07 >

• Hayirli olsun.bende esim icin 38 bin butceyle i10 1.2 otomatik ve micra 1.2 cvt arasinda kaldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.