Şimdi Ara

HYUNDAİ İ20 LPG TAVSİYE LÜTFEN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
2
Favori
31.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2015 1.4 MPI Elite Otomatik aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum.
    BRC 2050TL
    LOVATO 2150TL
    ATİKER GOLD 1500TL
    LANDİRENZO 2300TL YAĞLAMA SİSTEMLİ
    LANDİ 1700TL
    LANDİ OBİ 1900TL

Bu fiyatları aldım. Motor uyumu ve kullanan arkadaşlar hangisini önerirler.

Teşekkürler...

• Merhabalar öncelik aracınız. Hayırlı olsun prins markamızı araştırmanızı da tavsiye edebilirim ve Atiker Gold da gayet başarılı bir cihaz derim landi ve Landirenzo aynı dır tercih sizin Hakkı'nızda hayırlı olsun yardım edebileceğim hertürlü konuda hizmete hazırm selamlar saygılar sunuyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sas_swat

2015 1.4 MPI Elite Otomatik aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum.
    BRC 2050TL
    LOVATO 2150TL
    ATİKER GOLD 1500TL
    LANDİ 1700TL
    LANDİ OBİ 1900TL

Teşekkürler...

Merhaba sas_swat ;
    Aracınıza uygun ürünümüz BRC SQNT32 Hyundai Kittir. BRC Hyundai Kit ile aracınızın emme manifoltu delinmez , delme işlemi esnasında ortaya çıkabilecek çapak kaçma riski %100 engellenmiş olur. Hyundai aracınıza özel tesisat ile benzin enjeksiyon kablolarınız kesilmez , lehim yapılmaz , soketli kablo demeti ile montaj yapılır.
    BRC'yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Selamlar...

• Atiker Golda gerek yok

1200 TL ye atiker veya akl obd kıt tercihi yerinde olur.

İşini iyi yapan bayi manifoldu söker zaten. Yoksa 30-40 cm yukardan uygun acı ile nozzle lari yerlestiremez.

Manifoldu dökülmeden montaj yaptırmayı kesinlikle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenclerotogaz

quote:

Orijinalden alıntı: sas_swat

2015 1.4 MPI Elite Otomatik aracıma LPG taktırmayı düşünüyorum.
    BRC 2050TL
    LOVATO 2150TL
    ATİKER GOLD 1500TL
    LANDİ 1700TL
    LANDİ OBİ 1900TL

Teşekkürler...

Merhaba sas_swat ;
    Aracınıza uygun ürünümüz BRC SQNT32 Hyundai Kittir. BRC Hyundai Kit ile aracınızın emme manifoltu delinmez , delme işlemi esnasında ortaya çıkabilecek çapak kaçma riski %100 engellenmiş olur. Hyundai aracınıza özel tesisat ile benzin enjeksiyon kablolarınız kesilmez , lehim yapılmaz , soketli kablo demeti ile montaj yapılır.
    BRC'yi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Selamlar...

Merhaba..lehimsiz soketli sistemin herhangi bir dezavaantajı yok mudur ? birisi ilerde oksitlenme yapar demişti lehim en sağlıklısı demişti bana da oyüzden soruyorum

• Merhaba ;
    Otomotiv üretiminde bağlantıların soketli olduğunu , kabloların lehim ile bağlantı yapılmadığını hatırlatmak isterim.
  • Hangi kiti seçerseniz secin ,lehim yada soketle montaj yapılsın bunlar olmazsa olmaz değil OLMAZSA OLMAZ tek bir gerçek var iyi usta doğru servis .eğer ustaniz yada servisiniz iyi değilse ister Prins yakın ister brc isterseniz landı renzo ve ismini sayamadığım tüm kitler de dahil... Aracinizdan LPG konusunda randıman almanız mümkün değil .işinin hakkını veren bayilerde montaj yaptırın

• sönmez usta-yıldız otogaz kullanıcısına yanıt
    sönmez ustam haklı kalite montaj kaliteli kit
  • Aynen bende katılıyorum Sönmez usta ya herşey madeni işleyen de biter ❤❤❤

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölgenizde firmadan ziyade işin ehlini bulun hocam ben sırf kablo uzunluğu düzensizliğinden 1.5 sene çile çektim masraf yaptım kitim brc idi sistemin çok iyi döşenmiş ama işte ince bir ayrıntı olayı karıştırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ugur A.

Bölgenizde firmadan ziyade işin ehlini bulun hocam ben sırf kablo uzunluğu düzensizliğinden 1.5 sene çile çektim masraf yaptım kitim brc idi sistemin çok iyi döşenmiş ama işte ince bir ayrıntı olayı karıştırıyor

işte demek istediğim tamda buydu .mâlesef disribütörler ve ithalatçı LPG firmalari önüne gelene bayilik verip seceresini de bizim gibi bayilere cektiriyorlar .önce git adam gibi eğit öğret Donat belli bir kıvama getir daha sonra bayilik ver sırf daha çok para kazanıcam diye kullanıcıları madur etme .tabi bu mantıkla hareket eden disribütörler gün gelir ters düz olurlar benim halkım ve benim gibi emekçiler aptal değil ....

• Arkadaslar merhaba gectigimiz hafta aldigim 2015 i20 aracimla araniza katilmis bulunmaktayim. Aracim style ve otomatik vites ve lpg li. Soyle bir sorum olacak 1 haftadir kullandigimda aracin benzin gostergesinde de azalma fark ediyorum. Toplamda 30 km uzeri gittigim yoldada ayni sey oluyor. Hafta sonu servise gidecegim fakat biyle bir sorun yasayan oldumu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi userxmail -- 29 Mart 2016; 18:39:21 >
  • userxmail U kullanıcısına yanıt
    Aracının lpg lambasına bak lpg ne zaman geçiyor belki geçme ısı sıcaklığı yüksek tutulmuştur motor korumak için
  • ozenclerotogaz kullanıcısına yanıt
    Merhaba; 2009 model i20 kullanıyorum atikert gold taktırmaya karar verdim, fiyatlardan dolayı ancak söyledikleriniz çok cazip geldi. Aracıma uygun kit'i ne kadara yaparsınız etik değil ise Pm'den de yanıtlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrgly88

Merhaba; 2009 model i20 kullanıyorum atikert gold taktırmaya karar verdim, fiyatlardan dolayı ancak söyledikleriniz çok cazip geldi. Aracıma uygun kit'i ne kadara yaparsınız etik değil ise Pm'den de yanıtlayabilirsiniz.
    Taktırdım çok memnunum arkadaşlar henüz 1 kez bile gaz ayarı yaptırmadım. 2 yıl oldu. Tavsiye ederim. Montaj işçiliği de çok önemli tabii
  • Selamun aleyküm sabah aracı normal gazda çalıştırıyorum gideceğim yere gidiyorum 8_9 saat sonra geri dönecem gazda çalışmıyor bende benzine alıyorum öyle çalıştırıyorum benzini kapatıp araç stop edene kadar benzinin bitmesini bekliyorum öyle gazda çalışıyor neden acaba belli saat geçtikten sonra gazda marşa basıyorum çalıştırmıyor arabayı

• Selamun aleyküm sabah aracı normal gazda çalıştırıyorum gideceğim yere gidiyorum 8_9 saat sonra geri dönecem gazda çalışmıyor bende benzine alıyorum öyle çalıştırıyorum benzini kapatıp araç stop edene kadar benzinin bitmesini bekliyorum öyle gazda çalışıyor neden acaba belli saat geçtikten sonra gazda marşa basıyorum çalıştırmıyor arabayı

• aracınız garantinizi bozmayan 5 yıl hem motor hem lpg garantisi alabileceğiniz hyundai için oem lpg markası olarak çalışan landirenzo markasınız tavsiye ederim ankara opan iskitler landirenzo bilgi alabilirsiniz
  • pan river kullanıcısına yanıt
    Sıralı sistem ise lpg regulatörü arızası olma ihtimali çok yüksek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.