Şimdi Ara

Hyundai i20 1.0 TGDI Style Plus veya Seat Ibiza 1.0 EcoTSI Style

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır olarak iki araçtan birini almayı düşünüyorum. Ama dizayn olarak i20 daha ağır basıyor. Sizce hangi aracı tercih etmeliyim? Nedenini yazarak yardımcı olursanız çok memnun olurum.

• Sunroof için i20

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corsa F te bakabilirsiniz. İki araçta da çift kavrama var sonuçta. İkisi arasından i20 derdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi star scream -- 23 Kasım 2021; 8:30:35 >
  • İ20 çık ara önde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 1.0 i20 çok zor bulunuyor, nerdeyse hepsi ihracata ayrılıyor. Bulabildiyseniz şanslısınız. 2 aracı yan yana görürseniz direk i20 dersiniz zaten iç hacim açısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DburakKoc -- 23 Kasım 2021; 10:44:12 >
  • i20.nin iki hava yastikli teneke olmasi sebebiyle, acik ara ibiza tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • autindustry A kullanıcısına yanıt

Seat titanyum dan üretildiği için ben de Seat diyorum. Ayrıca i20 zaten bulamazsınız hele 1.0 hiç bulamazsınız.

• geçen Bayiyi aradım 60 kişi sırada bekliyor her ay 5 - 10 araç geliyor bayiye demişti :) Hyundai i 20 için

• Araba bulma işi sıkıntılı . A sı b sini kıyaslamadan bence 2 bayiye de isim yazdırın . Siz alana kadar muhtemelen 20-30 k daha zam gelecektir . Hangisi erken gelirse alıp geçin derim .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.