Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (700. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.790.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 29 bin ytl bütçem var oto haber dergisinin bu haftaki sayısında 1.5 crdi getz 110 bg en full için 29600 fiyat yazıyordu.Bu fiyat gerçekten dogrumu internet sitesinde 33 küsür yazıyor bunu 28500-29000 ytl'ye alma ihtimalim varmıdır ?

Bu arada accent erada almayı düsünüyorum ama era 1.6 select benzinli olacak belki 100 bg lik full getz dizel alabilirim ne dersiniz yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sborten

hiç hatırlatma..
    bi de vergi var değil mi temmuzda.
    bu arada mazot da 3,30 olmuş biz istasyona uğramayalı, o da ayrı tasa

bugün düştü 10 kuruş

buradan takip edebilirsin

http://forum.donanimhaber.com/m_21803104/mpage_1/key_//tm.htm#21803104
  • şansa bak dün depoyu doldurmuştum
  • 10 kurus dusse ne olur dusmese ne olur be abı
  • 5 lira fark atıyor depoda
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

10 kurus dusse ne olur dusmese ne olur be abı

hadi bir istasyona git aldığın yakıta 5 lira eksik ver bakalım kabul ediliyormu,
    5 lira ile gider 1,5 litre daha yakıt alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

şansa bak dün depoyu doldurmuştum

Benimkide bitmek üzere, zam gelmeden hemen gidip doldurayım.
    5 lira 5 liradır. 1,5 litre mazot eder ki ben onunla 30-35 km yol yaparım
  • yakında biz de kamyoncular gibi depoyu 10 numara yağ ile doldurmaya başlarız heralde
  • boyle yapmayın abı hergun 5 lirayı nelere vermıyoruzkı gunde 10 bardak cay içiyoruz 50 kurustan 5 lıra yapıyo sıgara alıyoruz eee 4,5 ytl de o şimdi mazot 10 kurus dusmus bunumu kutlayalım gercı ben bugune kadar depoyu hıc fullemedım ama 10 kurus dustu dıyede fulleyecek halım yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: Devriçim

Arkadaşlar 29 bin ytl bütçem var oto haber dergisinin bu haftaki sayısında 1.5 crdi getz 110 bg en full için 29600 fiyat yazıyordu.Bu fiyat gerçekten dogrumu internet sitesinde 33 küsür yazıyor bunu 28500-29000 ytl'ye alma ihtimalim varmıdır ?

Bu arada accent erada almayı düsünüyorum ama era 1.6 select benzinli olacak belki 100 bg lik full getz dizel alabilirim ne dersiniz yardımlarınızı bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkür ederim

karar secım senın fıyat hakkında bılgım yok ama ERA cok hosuma gıden bı araba ama getz sahıbı olarak sunu soyleyebılırım 3 yıldır kullanıyorum cok sevdıgım bı araba bugune kadar bı sorun cıkardıgınıda gormedım (mazot pompası ) harıcınde

• quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

quote:

Orjinalden alıntı: Devriçim

Arkadaşlar 29 bin ytl bütçem var oto haber dergisinin bu haftaki sayısında 1.5 crdi getz 110 bg en full için 29600 fiyat yazıyordu.Bu fiyat gerçekten dogrumu internet sitesinde 33 küsür yazıyor bunu 28500-29000 ytl'ye alma ihtimalim varmıdır ?

karar secım senın fıyat hakkında bılgım yok ama ERA cok hosuma gıden bı araba ama getz sahıbı olarak sunu soyleyebılırım 3 yıldır kullanıyorum cok sevdıgım bı araba bugune kadar bı sorun cıkardıgınıda gormedım (mazot pompası ) harıcınde

mazot pompası ne arızası cıkardı? kac bınde? neden? bunlarda paylasırsan guzel olucak:)

• arızanın neden çıktığını bılmıyorum bılsem parcayı kendım alır takardım 35 bınde mazot pompası bozuldu kotu yakıt kullanmadım hıc bekımları duzenlı yapıldı garantıden yaptılar ama arıza sebebı sıkıstırmadan dolayı olabılır dıye dusunuyorum cunku bazen trafık faktoru sınır faln bır araya gelınce sıkıstırıyorum arabayı (mazot pampası patlamıstı ) mazot kacırıyodu arıza buydu
  • sıkıştırmadan mı? yüksek basınçtan patlamış olabilir.sonuçta yakıtı çekip yüksek basınçla enjektörlere ileten bir parça.ayarı fazla kaçırmıştır..geçmiş olsun..

umarım bizim başımıza gelmez..
  • teşekkür ederim
  • Arkadaşlar sabah aracımı ücretsiz check up a bıraktım, mazot sızıntısı var dediler, neden olduğu ve ne yapacaklarını bilmiyorum,
  • Daha once mutlaka sorulmustur ama bulamadigim icin tekrar soruyorum,

Cd playerli orjinal teybi nezaman kapatmak istesem kapanmayip kisik sesle calismaya devam ediyor. Bundan kurtuluş yokmu, "power" düğmesine bastığımda kapanmazmi bu alet???
  • bendekı kapanıyodu
  • senin teyipte bi sorun var.bi göster istersen.benimkinde böyle bi sorun yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: bond777

Daha once mutlaka sorulmustur ama bulamadigim icin tekrar soruyorum,

Cd playerli orjinal teybi nezaman kapatmak istesem kapanmayip kisik sesle calismaya devam ediyor. Bundan kurtuluş yokmu, "power" düğmesine bastığımda kapanmazmi bu alet???
  • quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

senin teyipte bi sorun var.bi göster istersen.benimkinde böyle bi sorun yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: bond777

Daha once mutlaka sorulmustur ama bulamadigim icin tekrar soruyorum,

aynı olay bendede var power a ilk bastımda restart oluyo kısık sesle acılıo bıda bastımda kapıo
  • bendeki getzlerin hepsi öyle 2 kere powere basmak gerekiyoor.mp3 çalar aşırı adi bi şey.Bende çıkardım yerine pıoner 6900 taktım ses orjinal kolonlarıyla çok dehşet güzel oldu..
  • 
Sayfa: önceki 698699700701702
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.