Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahaahha.. doğrudur hiç düşünmemiştim ramazan ramazan o saate kadar çalışıyor yazık onlara da :))

Aslına bakarsanız benim canımı pek övdüğüm hizmet anlayışına sahip yerin böyle pasif kalması sıktı... Zira bana dedikleri şey "gelen araçlar kapılıyor" yahu ben neyim, zamanında siparişimi açtırmışım, paramı vermişim... Ki bana dediğkleri ilk sırada siz varsınız...

Aslına bakarsanız işleyiş biraz kafamı kurcalıyor, zira sipariş açıldığında fabrika ona göre üretim yapmalı bence.. Yani ben ücretimi ödeyip siparişimi verdiysem ve arabayı bekliyorsam firma canı nezaman isterse o zaman araba üretip bana yollamamalı, siparişime uygun bir tarih verilip ona göre araç gönderilmeli... ( bana dediysem genel anlamda konuştum :) )

Aslına bakarsanız araç cidden çok iyi, içine bindim.. Cidden sağladığı konfor çok göz doldurucu... Bakalım Ramazan bayramına yeni arabayla girmeyi ve şehir dışı ziyaretlerine gitmeyi planlıyordum ama sanırım bu planım gerçekleşemeyecek...

• Bana ayin 22 sinde demislerdi. 21 inde gelmisti. Hem de istedigim gri Getz. :) Almak icin anlasmistik ama ben parami vermemistim. 15" alasim cant isteyerek anlasmistim. Cant'i vermediler bende almaktan vaz gectim. Baska bir bayi ile anlastim bu da gelecek ay sonunda gelecek diyor. Bakalim. :)
  • Bende kristal mavi istemiştim. 1,5 ay bekledim gelmedi. Bende leylak maviye razı oldum. sonra da iyi ki leylak mavi almışım dedim.
  • müşteri memnuniyeti anlayışı servisden servise değişiyor.. dediğimiz gibi bende önceki hyundai mi farklı bi serviise götürüyodum ve hiç memnun kalmadım, 1 kere de yol yardımı aradım istanbulda bi problem yaşadım acemiydim ondan da pek memnun kalmadım... ama şu var antalyada aküm bitti ve anahtarı içinde unuttum aracın, telefon açtım yol yardıma bu olay seneler önce oluyor, otelin adresi vs verdim plakayı falan, sabah uyandığımda arabayı açmışlar aküyü şarj ediyolardı bana 9 demişlerdi ben 8 buçukta gittiğimde işleri bitmişti neredeyse..

yani iyi yerle görüşmeniz denk gelmeniz şart.. ama birçok yer iyi hizmet veriyor.
  • bu gidişle ben de bir buçuk ay bekleyecek gibiyim, bu ay gelmeyebilir ama çok beklemezsiniz diyorlar... Ayın 3ünde sipariş verdiğime ve haftaya bayrama gireceğimize göre sanırım ben bu aracı 10 kasımdan önce alamayacağım...

Ya hala çözemiyorum, müşteri ne sipariş verdiyse o gelir... tutup da "sen şunu sipariş vermiştin ama biz bunu yaptık bunu al" demeleri biraz anormal... Madem müşterine çıkaramayacaksın vaad ettiğin aracı ne diye yazarsın ki kataloglara...

bir de ne sitelerinden ne de telefonla ulaşmıyorum... Siteden kayıt olmaya kalktığımda sayfa hata veriyor... Yardım müşteri danışma hattını arıyorum, kimse yok, not bıralkıyorum telefonumu veriyorum ertesi gün arasınlar idye aramadılar.. Şimdi yine aradım ama telefonu açan bi yetkili yok, 3-4 sefer resetlendi kimse açmıyor telefonları... Müşterisine bu kadar önem veren bir kuruluşa müşterileri nasıl ulaşamaz onu da anlayamıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiveMaster -- 28 Ekim 2005, 14:02:05 >

• bir problem olduğu kesin, bende hyundai nin o üyelik sayfasında üye olmaya çalıştığımda error verdi, hala da veriyor ama bu yardım konusunda bilmiyorum ama bi problem olmasa böyle bişey olcağını sanmıyorum.. çünkü bende buna benzer bişeyle karşılaştım alırken, yani ben 1.3 getz siyah full dedim onlar siyah kalmamış dedi araştırın falan bir gün fazla uğraştım limandan sonuncu getz i buldular da çektiler, yani biraz uğraşmak lazım aldığın yerle.

ayrıca bu satıştan sonra sana bir zarf gelior memnun kaldığın ve kalmadığın şeylerle ilgili sorular vs assan otomotivden o zarfda bi numara yazıyor, istersen verebilirim açıp haşlaman için assan otomotivin telefonu ama ordan bu konuyu şikayet edebileceğin bir yere ulaşabilirmisin fikrim yok, haşlamayı bu konularda sevdiğim için belki işine yarar diye düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roy -- 28 Ekim 2005, 14:12:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: royartar
    ayrıca bu satıştan sonra sana bir zarf gelior memnun kaldığın ve kalmadığın şeylerle ilgili sorular vs assan otomotivden o zarfda bi numara yazıyor, istersen verebilirim açıp haşlaman için assan otomotivin telefonu ama ordan bu konuyu şikayet edebileceğin bir yere ulaşabilirmisin fikrim yok, haşlamayı bu konularda sevdiğim için belki işine yarar diye düşündüm

Valla iyi olur assan'ın numarası, haşlamak değil de en azından araca ne zaman sahip olabileceğimi sorarım :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: K#8364;D@Y

arabalar sizin siparişinize göre gelmiyorki
    siz sipariş vererek sadece sıraya giriyorsunuz, bayi de ne kadar satış yapacağını tahmin ederek aynı şekilde siparişini veriyor.
    Arabalar koreden gemi ile geliyorlar, sadece gemi yolculuğu 1-2 ay kadar sürüyordur. siparişe göre imalat yapılıp gönderilse sanirım 6-7 ay beklemek gerekir

Biliyorum bende bu şekilde olduğunu, benimde hoşuma gitmeyen nokta bu... Yani şudur demek istediğim sen bana hemen teslim olarak renk ve donanım seçeneği verip bir araç satıyorsan o aracı bana getirmelisin... BU aracı bana satıp daha sonradan da birkaç ay sonra "biz bu aracı üretmedik ama şunu ürettik dilerseniz bunu alın" dememeleri gerekir ;)

Zaten 6-7 ay hiç bir müşteri beklemez emin ol ;)

• yeni kasa dizel getz teslim alan var mı ,,, eğer alan varsa şu yeni dizel motor hakkında izlenimleri tarafımdan merak edilmektedir... aracı alan varsa bi zahmet resimlerinide buraya upload edebilir mi ,
  •  ██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

• yaw ben de bayraktardan aldım getzi düttürü......
    serviste karşılaşırız artık. Ben Oktay'dan almıştım. Ya sen? :)
    --dünya küçük--
  • karşılaşırız tabi kardeşim ben bi kadından aldım ama adını bilemiorum. güzel kadındı ama :)
  • satış elemanı bu kadar güzel olmasaydı, almayabilirdim arabayı :P hyundai nasıl araba satacağını biliyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: düttürüleyla

yeni kasa dizel getz teslim alan var mı ,,, eğer alan varsa şu yeni dizel motor hakkında izlenimleri tarafımdan merak edilmektedir... aracı alan varsa bi zahmet resimlerinide buraya upload edebilir mi ,

yahu ekim 3 de başvurdum, " bu ay içinde gelir ama Ekim 22 sini bulabilir" dediler... Ekim sonu geldi aradım bu ayı geçer ama fazla beklemezsiniz dediler hala bekliyorum... bu gidişle vazgeçecem...
  • alla alla ben 2 gün bekledim plaka özel diye 3 cüye uzayınca kıyamet koparmıştım 1 gün fazla bekledim diye bende aractan kaynaklanan böyle bi problem olmamıştı ama sabırlıymışsın tebrik ediyorum :) ama şu kadar söylim bu fiyatlarda düşünüyosan beklemeye değer derim, tabiki karar senin, umarım hayırlısı olur
  • bekleyecez artık bu kadar beklemişiz ;)

Bu akşam aramışlar evi, oradaki bayan araç 16'sında gelecek 20'sinde teslim alabilirsiniz demiş... (fazla beklememiş oldum bu durumda, en fazla 1,5 ay ne ki demi )

Ama Bize aracı satan bayan "ben diğer arkadaşlardan az kapora aldım biraz daha verbilir misiniz" demiş ona şaşırdım... Oysa ki benden kapora istediklerinde söyledikleri fiyatın 2 katını kendilerine vermiştim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiveMaster -- 10 Kasım 2005, 18:50:54 >
  • 16sında gelen araç 20sinde niye teslim ediliyor ...
    quote:

Orjinalden alıntı: VBG_Designer

bekleyecez artık bu kadar beklemişiz ;)

Bu akşam aramışlar evi, oradaki bayan araç 16'sında gelecek 20'sinde teslim alabilirsiniz demiş... (fazla beklememiş oldum bu durumda, en fazla 1,5 ay ne ki demi )

Ama Bize aracı satan bayan "ben diğer arkadaşlardan az kapora aldım biraz daha verbilir misiniz" demiş ona şaşırdım... Oysa ki benden kapora istediklerinde söyledikleri fiyatın 2 katını kendilerine vermiştim...
  • valla demin konuştum telefonla, 16sında gelecek işlemler falan 16-19 arası teslim ederiz dediler... bakalım cumartesi tüm detayları konuşacam...
  • Getz
    Yılı 2004 Kasa tipi Hatchback 5 kapı
    Kaçıncı el İlk sahibi
    Renk Mavi-met.
    Hasar durumu Hasarsız
    Silindir hacmi 1.500 cm³(cc)
    Motor gücü 82 BG
    Yakıt Dizel
    Vites Düz
    Aracın km'si 20.000 km

Donanım Seçenekleri
    ABS, Alarm, Elektrikli camlar, Elektrikli yan aynalar, Hava yastığı sürücü, Hava yastığı yolcu, Hidrolik direksiyon, Klima, Merkezi kilit, Radyo/kaset, Sis farı, Yol bilgisayarı
    Diğer Donanım Seçenekleri
    Diğer bilgiler Garanti kapsamında, Servis bakımlı,

BEN BU ARABAYI BUKADAR YORUMA İSTİNADEN ALAYIMMI ALMAYIMMI ANLAMADIM VE NEKADAR EDER Bİ CVP LÜTFEN PM DEN VEYA BURAYA
  • araç temiz ve kazasızsa 17-19 milyar civarı eder. bence alabilinir bir araç. sıfıra gücüm yetmiyor diyorsan ve aracın ekspertiz raporu iyi ise al ii günlerde kullan. 18 den fazla vermemeye çalış. en ufak bir kazası yada boyası varsa 17 nin üstüne çıkma.
    quote:

Orjinalden alıntı: sarasan

Getz
    Yılı 2004 Kasa tipi Hatchback 5 kapı
    Kaçıncı el İlk sahibi
    Renk Mavi-met.
    Hasar durumu Hasarsız
    Silindir hacmi 1.500 cm³(cc)
    Motor gücü 82 BG
    Yakıt Dizel
    Vites Düz
    Aracın km'si 20.000 km

Donanım Seçenekleri
    ABS, Alarm, Elektrikli camlar, Elektrikli yan aynalar, Hava yastığı sürücü, Hava yastığı yolcu, Hidrolik direksiyon, Klima, Merkezi kilit, Radyo/kaset, Sis farı, Yol bilgisayarı
    Diğer Donanım Seçenekleri
    Diğer bilgiler Garanti kapsamında, Servis bakımlı,

BEN BU ARABAYI BUKADAR YORUMA İSTİNADEN ALAYIMMI ALMAYIMMI ANLAMADIM VE NEKADAR EDER Bİ CVP LÜTFEN PM DEN VEYA BURAYA

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.