Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadaşlar, beyler gidip motor resimlerini çektim. kaçak ordaki gibidir. ancak adam motoru hiç yıkatmamıs herhalde. ya da epeydir yıkatmadı diyelim. ordaki kaçak önemlimidir sizce önemsz gibi duruyor. terleme de mi ne oluyormus bunlarda. Ne dersiniz bu işe yorumlarınızı alabilir miyim ?

• mstffktbss M kullanıcısına yanıt
    Hocam kece den kaciriyor.
    Benim getz de ayni sorun var bakim zamani ustama degistir dedim degistirmedi normal dedi keceden kacirmis dedi.
    Parasiyla degistiremedim.
    Normal zararaiz bi minik sizma.
    Baska ustaya goturdum oda ayni degistirmedi. Uzun bi is olsa gerek.
    Onemli olan alttan kacirmamasi.

Yagi 5 40 kullan hocam ben elf kullaniyorum memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de aracın motor yağı yeni değişti aracın bir ay oldu daha . araştırmama göre bazı araçlarda yağ değişiminde ilk basta boyle ufak tefek sızıntılar olabiliyormus. sağ doğru bakınca orda daha sıvı halde bir şeylerin aşağa doğru indiği görülüyor. o da yağ mı acaba. yağdan farklı birşeye benziyor sanki. resımlerı cektıgım anda arac garajda duruyordu yoldan falan gelmemişti.
  • araç sahibi de 5-40 koydurtmus. iyisinden koydurttum diyor. kendisi aracı satınca dacia duster 4 çeker alacakmış.
  • mstffktbss M kullanıcısına yanıt
    Terleme olayı var hocam. Cogu araba olan olagan bir durumdur. Ama cok fazla ise yag eksiltiyorsa problem vardir.
    Bir sure kullanip gozlemleyiniz.

• kısmetse yarın adamı arayacam gel satış işini yapalım diyecem. yağ eksiltme konusunda araç sahibi aracın yağını geçen ay değiştirdi.104 binde .sonra tatıle falan gitti gezdi geldi araç 108 binde şu an ve motor durumu böyle. Bugün yağına baktık yağ değişiminden 4000 km sonra yağı normal seviyedeydi.Tabi daha önceki yağ seviyesini bilmiyorum.onu da aracı alınca takip etmek gerek. İlk aracım olacağı için ve enınde sonunda da satacagım için zarar etmek istemiyorum.
    onurmaurer buralara uğrarsa bir de ondan yorum almak istiyorum. Sağolun varolun arkadaşlar .bu süreçte çok yardımlarınız oldu bana. bilgilerinizin zekatını verdiniz tabiri caizse :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstffktbss -- 24 Ağustos 2016; 20:37:28 >
  • Benim başımada gelmişti, üst kapak sökülüp conta değişmişti. Kapağın içini falan temizledi usta ve çok para almamıştı. 100tl vermemişimdir. Buna eksiltme değilde terleme diyorlar.

220bin km civarı idi sanırım.

Bu arada çok sık yağ markası ve viskozite değiştirilmesi tavsiye edilmiyor.

Her katkı conta üzerinde farklı aşınmalara sebep verebiliyormuş. Viskozite ile de Motorun alışkanlığını pek değiştirmemek gerek.

Aracı alırsanız, eksiltme yapana kadar 5w 40 ile devam edin, iyi uygun yağdır. Eksiltme artarsa 10w 40 yarı sentetik yağlara geçersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiacım var,
    Kuzenim şu anda bir arabayı almak üzere kapora vermiş,
    Bir arabaya bakarmısınız sizce nasıl?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2010-model-hyundai-getz-1.5-crdi-dizel-kazasiz-masrafsiz-324383592/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false
  • Bugün itibariyle ilk arabamı almış bulunuyorum. Getz 1.5 crdi KLM HY... Aracı kullandıkça daha çok hosuma gidiyor. Herkese masrafsız kazasız belasız günler dilerim. Yardımını yorumunu esirgemeyen bütün arkadaşlara çoook çok teşekkür ediyorum. sağolun varolun.2000-2001 model 1000 kilo 16 yasındaki clio tarzı araçlara 20 lira vermeye devam etsinler...Biz de kaliteyi yaşayalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiacım var,

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2010-model-hyundai-getz-1.5-crdi-dizel-kazasiz-masrafsiz-324383592/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Ön arka tampon, sol arka çamurluk, sol arka kapı, kaput, hepsi farklı renkte.

Boyası çok.

Üstelik koltuktan vb belli, hor kullanılmış.

19.999 tl de çok çok ucuz.

Kesinlikle uzak dursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• mstf hayırlı olsun hocam kazasız belasız güzel günlerde kullanın
    artık forumuda takip edersiniz

biuu hocam teşekkürler mesajını aynen ilettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiacım var,

2010 dizel getz Bu fiyata veriliyorsa bir nedeni vardır hacı abi araba oto galerideymiş çok temiz olsaydı 200 satır özelliklerini yazardı zaten, ona göre bakın derim

• quote:

Orijinalden alıntı: mstffktbss

Bugün itibariyle ilk arabamı almış bulunuyorum. Getz 1.5 crdi KLM HY... Aracı kullandıkça daha çok hosuma gidiyor. Herkese masrafsız kazasız belasız günler dilerim. Yardımını yorumunu esirgemeyen bütün arkadaşlara çoook çok teşekkür ediyorum. sağolun varolun.2000-2001 model 1000 kilo 16 yasındaki clio tarzı araçlara 20 lira vermeye devam etsinler...Biz de kaliteyi yaşayalım :)

Hayirli ugurlu olsun. Allah kazasiz belasiz binmeyi nasip etsin.

• bayramses kullanıcısına yanıt
    Galericiden birde 19.999 tl
    Bit yenigi oldugu bu iki kelimenin yanyana gelmesinden belli hocam.
    Arkadas basina bela almasin. Uzak dursun bence.

• 1. galeriden baban satsa araba alma.. 2. arabanın degismedik yeri kalmamıs kazasız diyorlar.. olan sizin kaparoya olacak.. geri vermezler..
  • Teşekkürler arkadaşlar,
    Gerekli uyarıyı yaptım yazdıklarınızı ilettim,
    İptal edecek, tanıdığın tanıdığıymış kaporayı alırız sıkıntı olmaz diyor.
    Bende normal değil uzak dur demiştim,
    İstersen bizim getz forumumuz var arkadaşlara bir sorayım onlarında yorumunu alırız dedim,
    Tamam deyince bir de size sormuş oldum.
    Teşekkürler tekrar.
  • herkese merhaba
    en sonunda bugun sigortayı generaliden kestirdim. 478 tl 4 taksit olarak.

adamları arıyorum farklı fiyat veriyor netten kendi sayfalarından sorgulatıyorum farklı fiyat veriyor.

biraz önce netten kendi sayfalarından sorguladım 478 çıktı gerçi 2 gün öncede sorguladım yine aynı fiyat çıkmıştı. tekrar telefon ettim fiyat sordum 520 dediler tabi ondan öncede 549 demişlerdi.
    bende netten 478 çıkıyor dedim tamam bende o fiyata veriyim dedi bende biraz daha indir dedim yapamam dedi.telefonu kapattım kartla kendim 478 den satın aldım.hadi bakalım hayırlı olsun diyelim .son 3 günüm kalmıştı bitmesine

• kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam,
    Ben geçen sene en ucuz 700tl ye yaptırmıştım. Nisan da kaça yenileyeceğiz acaba merak ediyorum
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    geçen yıl ilk arabam olmasına rağmen 750₺ ye yaptırmıştım sizinki bu kadar nasıl ucuz diye merak ettim sorgulattim generali 1971₺ fiyat çıkardı küfreder gibi. Birde tüm bilgileri kaptırdık Meslek mühendis, yıllık 15000km üzeri seçtim siz nasıl uygun fiyat aldınız?

• 
Sayfa: önceki 15901591159215931594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.