Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1557. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gencler biri satılık bolumunde sark kurnazlıgı yapıyor.. yuhh yazdım.. belki silinir.. bendeki 2008 daha yuz bin yeni oldu.. satarsam max 23 derim.. onu demeye de utanıyorum..
  • Arkadaşlar
    Bu linkteki kılıf veya benzerini alıp kullanan var mı?
    Özellikle arka koltuk ve ön koltuk kolcaklı olduğu için şüphelerim var uymaz diye

http://urun.n11.com/koltuk-kilifi/ortopedik-oto-koltuk-kilifi-gofrajli-super-firsat-hediyeli-P80073102

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 3 Aralık 2015; 22:26:51 >

• aracıma sonradan kapı otomatiği takılmış. anahtar malum getz küçük olmasına göre büyük yanında birde alarm otomatiği kumandası var taşımak eziyet gibi. ikisini birleştirip sustalı anahtar nasıl yaptırabiliriz. maliyeti neye maal olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drmhmtrnyy

aracıma sonradan kapı otomatiği takılmış. anahtar malum getz küçük olmasına göre büyük yanında birde alarm otomatiği kumandası var taşımak eziyet gibi. ikisini birleştirip sustalı anahtar nasıl yaptırabiliriz. maliyeti neye maal olur

Bende de durum aynı biraz araştırdım internette 50tl civarı gorunuyor. Bir dükkâna gidip sormadim bütçeyi toparlamak için su an beklemeye aldım. Parçayı çinden kendimiz alıp uygun fiyata maledebilir mıyız acaba. Yaptirirsaniz takipte kalalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drmhmtrnyy kullanıcısına yanıt
    50 liraya alarm+sustalı anahtar olacağını sanmam

Daha yakınlarda 150 tl den başladı 100tl ye kadar indim. Her oto-alarmcı da "sustalı olursa vs vs" diye fiyatı oynattı.
    10 lira oynasalar sustalı maliyeti diyeceğim yalnız 40 lira oynatan oldu.

Dediğim gibi en son 100 tlye çekmiştim ama şimdi ne olur bilmem...

* 100tl ye de ne takacaklar o da ayrı konu. adam gibi bir şeyler olsa bari. yani araştırıp gerekirse 150 tl vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgür Geo -- 4 Aralık 2015; 20:11:40 >
  • İyi akşamlar arkadaşlar.
    05 1.3 GLS Getz'de uzun yolda giderken özellikle devirli kullanımda hararetiniz ne durumda oluyor ? Benim ki C'nin bile altına düşüyordu
    Dün bi baktım arabada termostat yok :) 2-3 Ay önce almıştım olmayacağı aklıma bile gelmedi. Herneyse termostat taktım yine de arabanın geç ısındığını düşünüyorum gösterge yarıyı çok zor vuruyor.

Termostattan önce kalorifer ısısından memnun değildim şuan cayır cayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman_E -- 4 Aralık 2015; 20:22:47 >
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    hocam bugün oto anahtarcılara sordum telefonla tabi 35 lira gibi bir maliyete yapacaklar. tabiki yedek anagtar oldugu için büyk ihtimal çip ile uğraşmayacak yaptırınca ki inşallah zaman buşurum buradan maliyet ve fotoğrafını paylaşırım
  • 2007 Dizel Getz sahibiyim arkadaşlar.

Aracım 160bin km de. 155bin km de aldım bakımlarını yaptırdım.

Şuan aracımda 1 ve 2. vitesle giderken özellikle sağ ön tarafta aşırı bir ses geliyor nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum.ses çok rahatsız edici. 3. ve üstü viteslerde bu ses yok.Sizce nedendir ?
  • Arkadaşlar merhaba 1 ay önce hyundai getz 2005 1.3 benzinli 75000 km de bir arac aldim..fakat bu gunlerde bi sıkıntım var..arac ilk aldigimizda 3.viteste gayet güzel sessiz bir sekilde gidiyordi..simdi 3.vitese alinca arabanin sanki devrinde degilmis gibi bi ses cikiyo..sanki 4 e at der gibi boguk bi ses var..havalar sogudugu icin motor soguk oldugu icinmi oluyo acaba..bilgisi olan varmidir acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyin_mk35 -- 5 Aralık 2015; 0:59:57 >
  • Navody kullanıcısına yanıt
    anlattığınıza benzer bir ses benim arabanın ön sol tarafından geliyordu. ön sol fren kaliper denilen gövde kısmı bağlantısında aşınmadan dolayı boşluk oluşmuş. motor titreşiminden , parçada titreşime girerek motor uğultusu gibi bir ses çıkarıyordu. bağlantı vida deliği boşluğuna, tornada yapılan yüksük çakılarak boşluğu alındı ve ses kesildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_mk35

Arkadaşlar merhaba 1 ay önce hyundai getz 2005 1.3 benzinli 75000 km de bir arac aldim..fakat bu gunlerde bi sıkıntım var..arac ilk aldigimizda 3.viteste gayet güzel sessiz bir sekilde gidiyordi..simdi 3.vitese alinca arabanin sanki devrinde degilmis gibi bi ses cikiyo..sanki 4 e at der gibi boguk bi ses var..havalar sogudugu icin motor soguk oldugu icinmi oluyo acaba..bilgisi olan varmidir acaba ?

Hayirli olsun.allah kaza bela vermesin.kaca aldiniz araci? Km resi azmis.

• huseyin_mk35 kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar gelen sesler
    şanzumandanmı
    motordanmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_mk35

Arkadaşlar merhaba 1 ay önce hyundai getz 2005 1.3 benzinli 75000 km de bir arac aldim..fakat bu gunlerde bi sıkıntım var..arac ilk aldigimizda 3.viteste gayet güzel sessiz bir sekilde gidiyordi..simdi 3.vitese alinca arabanin sanki devrinde degilmis gibi bi ses cikiyo..sanki 4 e at der gibi boguk bi ses var..havalar sogudugu icin motor soguk oldugu icinmi oluyo acaba..bilgisi olan varmidir acaba ?

Hayirli olsun.allah kaza bela vermesin.kaca aldiniz araci? Km resi azmis.

22000 e aldim dostum..

• Drmhmtrnyy kullanıcısına yanıt
    Ben alarm da değiştireceksiniz anladım. Ama 35 lira da iyi bir rakam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

arkadaşlar gelen sesler
    şanzumandanmı
    motordanmı?

Motordan gibi geliyo bana..ama arabadan anlamam pek..

• Mrb arkadaşlar aracımda bugun sarı renk motor arıza lambası yandı geçmedi 2 aydır falan lpg de gaz ayarı falan mı istiyor acaba başına gelen ya da bilgisi olan cevaplarsa sevinirim.teşekkürler
  • 2010 model Getz otomatik 17.000 km. aracımı kaça satabilirim?
  • akın48 kullanıcısına yanıt
    kazasızsa 25bine satarsınız gibi geliyor
  • Beyler benim araçtan böyle bir ses geliyor.
    Tamirciye götürdüm orada motor soğukken marşa bastık ses gelmedi. Ses gelmediği içinde adam bir şey yapamam dedi.
    Bazen var bazen yok.Fikri olan var mı?

https://www.youtube.com/watch?v=Efe_aE_Hz8k
  • nemesis53 "video gizli" diye çıkıyor.

akın48 5-6 senelik araç için 17 bin az gerçekten. Bir de otomatik. Bakımları kaçırılmadıysa 25 binin üzerine de çıkar.
    Kadın sürücüler için otomatik Getz çok cazip. Bu sebeple, otomatik olunca, fiyat artıyor.
  • 
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.