Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2006 kırmızı 1.4 dohc ile aramıza katıldım. En dolu modeli. Sunroof lu olan model.

Arabayı aldım ama Çizikler çok rahatsız etti. Komple boya yaptırmaya karar verdim. Daha 2 gün bile binmeden boyaya verdim arabamı. Ayrıca camlara film çekilecek, karterde ufak bir çatlak vardı onu da değiştirecekler, park sensörü takılacak, teyp değişecek. Yani baştan aşağı yenilenecek araba.

Pazartesi teslim ederiz dediler. Sabırsızlıkla bekliyorum.llk arabam olduğu için tertemiz olsun istedim. Satarken komple boyalı diye fiyat düşecek ama satmaya niyetim olana kadar tadını çıkarırım. Bugün de internetten paspas, kolçak, trafik seti ve silecek siparişi verdim. Bir An önce gelsin artık :)

Allah hepimize kazasız belasız sürmek nasip etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ayarlarını yaptım fakat sesi açtıkça hoparlörler kötü ses veriyor kısmat gerekiyor o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

2006 kırmızı 1.4 dohc ile aramıza katıldım. En dolu modeli. Sunroof lu olan model.

Arabayı aldım ama Çizikler çok rahatsız etti. Komple boya yaptırmaya karar verdim. Daha 2 gün bile binmeden boyaya verdim arabamı. Ayrıca camlara film çekilecek, karterde ufak bir çatlak vardı onu da değiştirecekler, park sensörü takılacak, teyp değişecek. Yani baştan aşağı yenilenecek araba.

Pazartesi teslim ederiz dediler. Sabırsızlıkla bekliyorum.llk arabam olduğu için tertemiz olsun istedim. Satarken komple boyalı diye fiyat düşecek ama satmaya niyetim olana kadar tadını çıkarırım. Bugün de internetten paspas, kolçak, trafik seti ve silecek siparişi verdim. Bir An önce gelsin artık :)

Allah hepimize kazasız belasız sürmek nasip etsin.

Hayırlı olsun hocam kaça aldınız aracı ve kaç binde? bende 1 hafta önce 2005 1.5 crdi modelini aldım full+full sunrooflu

• AhmetD* kullanıcısına yanıt
    98 binde hocam. 19 bine aldım.

Sizinki de hayırlı olsun.
  • merhaba iyi günler benim 2005 getz 1.5 gls bir aracım var üstünde hyundai orjinal mp3 cd çalar teyp var ancak son zamanlarda kafasına sürekli takılıyor bazen hiç sorun yok çalıyor ama bazen hiç çalmıyor şarkı atlatınca çalmıyor aynı şarkıda takılmaya başlıyor. Bende arabada en çok müzik dinlemeyi severim şarkı takılınca sinirden deliriyorum. Bunun sebebi nedir acaba ve bu sorun nasıl çözülür ?
  • hayırlı ugurlu olsun hocam
    surüşü zevkli bır araç üzmez sızı ama bı okadarda serttir.
    umarım boyadan önce bolca ss çekmişsınızdır.
    bu masraf sıze kaça mal olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

hayırlı ugurlu olsun hocam
    surüşü zevkli bır araç üzmez sızı ama bı okadarda serttir.
    umarım boyadan önce bolca ss çekmişsınızdır.
    bu masraf sıze kaça mal olacak.

Motorine indirim haberini yazmamışsınız hocam ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    evet
    cemati müslimin haberi olsun dedim

+yarın adliyeye gidecem tarfik cezasına itiraz edecem
    ceza kabülüm
    faiz ve erken ödeme indirimi istiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim hocam.

Tüm işler 1500 lira civarı tutacak hocam.
  • Merhaba dostlar, size bir sorum olacak.
    Uzun yolda teyp sorununu çözmek istiyorum.
    Orjinal teyp değiştirme zamanı geldi sanırım.
    Çok pahalı olmayacak işimi görecek teyp önerileriniz bekliyorum. Ankara için önerebileceğiniz oto-teyp servisleri varsa oradan alabilirim. Hoparlör içinde gerekirse değiştirebilirim. @aktuz hocam bahsetmişti daha önce.
    Bir seyahate daha aynı teyp ile gidersek eşim parçalayacak beni :)
    aslında fm transmitter da düşünüyordum. öneri fm transmitter da olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuvanda86

Merhaba dostlar, size bir sorum olacak.
    Çok pahalı olmayacak işimi görecek teyp önerileriniz bekliyorum. Ankara için önerebileceğiniz oto-teyp servisleri varsa oradan alabilirim. Hoparlör içinde gerekirse değiştirebilirim. @aktuz hocam bahsetmişti daha önce.

FM transmitter'dan şehirlerarası yolculukta müzik dinleyebilirsin ama hiç verim alamazsın dostum. 10 TL bile etmezler ki fiyatları oralara düştü.

Şaşmaz'da Cancan aksesuar veya İvedik Organize'de Oto Moda gibi dükkanlara uğrayıp cüzi bir miktar ödeyerek montaj yaptırabilirsin.

Biz kardeşimin aracı için Cancan da önlere hoparlör taktırmıştık. Hoparlörler hem piyasadan ucuzdu, hem de montaj ücreti dahi almamışlardı.

Ben 330 TL'ye satılan ve bluetooth içeren Alpine UTE 72BT modelini mantıklı görüyorum, Bluetooth artık elzem bir özellik.

Fakat 160-180 liraya satılan Pioneer modelleri de gayet yeterli cihazlar, tek eksik bluetooth.

• Arkadaşlar bende hyundai getz 2005 2006 arası araç vakıyorum ama piyasa çok uçmuş istanbulda temiz bir getz almak istesem max ne kadar verilir aydınlatırsanız sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: re_tutqun

Arkadaşlar bende hyundai getz 2005 2006 arası araç vakıyorum ama piyasa çok uçmuş istanbulda temiz bir getz almak istesem max ne kadar verilir aydınlatırsanız sevinirim..

Normalde o model aralığında temiz bir getz'i en fazla 20 bin'e bulursunuz ama şuanda fiyatlar baya şişirilmiş bayramdan sonrayı beklemenizi tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

Orijinalden alıntı: Nuvanda86

Merhaba dostlar, size bir sorum olacak.

FM transmitter'dan şehirlerarası yolculukta müzik dinleyebilirsin ama hiç verim alamazsın dostum. 10 TL bile etmezler ki fiyatları oralara düştü.

Şaşmaz'da Cancan aksesuar veya İvedik Organize'de Oto Moda gibi dükkanlara uğrayıp cüzi bir miktar ödeyerek montaj yaptırabilirsin.

Biz kardeşimin aracı için Cancan da önlere hoparlör taktırmıştık. Hoparlörler hem piyasadan ucuzdu, hem de montaj ücreti dahi almamışlardı.

Ben 330 TL'ye satılan ve bluetooth içeren Alpine UTE 72BT modelini mantıklı görüyorum, Bluetooth artık elzem bir özellik.

Fakat 160-180 liraya satılan Pioneer modelleri de gayet yeterli cihazlar, tek eksik bluetooth.

Ayırabileceğim bütçe o kadar yok hocam, inceledim daha önce siz bahsetmiştiniz. Aracı seneye değiştirmeyi düşünüyorum. Yeni alacağım modelde büyük ihtimalle Bluetooth olacaktır. O nedenle alpine değil de pioneer veya daha düşük işimi görecek bir model arıyorum. Dediğiniz yerlere uğrayacağım. En azından fiyat vs öğrenirim. Teşekkürler ilginize.

• Yeni araç alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun,
    Kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip olur inşallah :)

Benim evdeki hesap çarşıya uymadı tatil iptal,
    Yarın memlekete gidip 1 tur atıp geleceğim.

Teyip ve hoparlör için ben bunları taktırdım işimi görsün yeter diyenler için gayet cüzi bir fiyata geliyor.
    Ön kapılar galiba 13cm di tam hatırlamıyorum malesef,
    Ön 2 kapıya bu kolonları taktırdım, arka ikili araçla gelen orjinali duruyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-pioneer-ts-g-1314-r-13-cm-oto-hoparlor-129389371/detay
    http://www.teknosa.com/urunler/110021313/sony-dsxa30-oto-teyp

sony dsx a30 birçok yerde tükenmiş bulamadım ben 140tl ye almıştım pioneer larada bakabilirsiniz.

Ses sistemi tamamen kişinin zevkine göre değişir ben en ucuz yollusunu söyledim,
    Hayırlı uğurlu olsun hepinize

• Tüm forumdaşlara selamlar Yaz sezonuyla beraber sayfiye yerlerine sık sık günübirlik giden biri olaraktan eskimiş ve yıpranmış olduğunu düşündüğüm lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum.Ürünleri hesaplı olması sebebiyle internet üzerinden almayı düşünüyorum.Aşağıdaki ürünler sıcak baktığım ürünler lakin dikkat edilmesi gereken noktalar nedir veya lastiği bayisindenmi almak gerekir fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

http://www.hepsiburada.com/petlas-elegant-pt311-175-65-r14-82-t-yaz-lastigi-uretim-tarihi-2015-p-OTOZSU21350

http://www.hepsiburada.com/nokian-i3-eur-175-65-r14-82t-yaz-lastigi-uretim-yili-2015-p-OTKMT430003

http://www.hepsiburada.com/dunlop-175-65-r14-tl-street-82t-yaz-lastigi-uretim-yili-2014-p-OTLST4788

• quote:

Orijinalden alıntı: vav1en

Tüm forumdaşlara selamlar Yaz sezonuyla beraber sayfiye yerlerine sık sık günübirlik giden biri olaraktan eskimiş ve yıpranmış olduğunu düşündüğüm lastiklerimi değiştirmeyi düşünüyorum.Ürünleri hesaplı olması sebebiyle internet üzerinden almayı düşünüyorum.Aşağıdaki ürünler sıcak baktığım ürünler lakin dikkat edilmesi gereken noktalar nedir veya lastiği bayisindenmi almak gerekir fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

http://www.hepsiburada.com/petlas-elegant-pt311-175-65-r14-82-t-yaz-lastigi-uretim-tarihi-2015-p-OTOZSU21350

http://www.hepsiburada.com/nokian-i3-eur-175-65-r14-82t-yaz-lastigi-uretim-yili-2015-p-OTKMT430003

http://www.hepsiburada.com/dunlop-175-65-r14-tl-street-82t-yaz-lastigi-uretim-yili-2014-p-OTLST4788

Kliksa biraz daha ucuz oluyor.
    Ben bu sefer continental alacagim galiba. 115 tl kliksada.
    Bridgestone den pek memnun kalmadim acikcasi.

• 175 65 r14 ebatında adac ın yapmış olduğu teste göre conti birinci.

Conti 115tl internetten alındığında 10tlde takma parası ile 125e gelir gayet iyi bir rakam, iyi bir lastik. Gerçi bir kaç ay önce conti contack 5 i birisi bayiden 110tl ye almıştı sanırım.

https://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2014_Sommerreifen_Test_175_65_R14.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 10 Temmuz 2015; 20:15:43 >
  • Kliksadaki 2013 uretimi imis. Gozumden kacmis.

• 2 yıldır yaz-kış Michelin Alpine 4 kış lastiği kullanıyorum. 25.000 km oldu ve en küçük bir eskime ibaresi yok. Yol tutuşu hemen her şartta inanılmaz iyi. Yakıt tüketiminde fark edilir bir değişiklik yok.

Avrupa forumlarında ve uzman görüşlerinde tersinin olmayacağı bilinmekle beraber, kış lastiklerinin yazın kullanımında hissedilir bir performans düşüşü yaratmadığı çok yerde yazıyor. Benim gözlemlediğime göre performansı daha da iyi.

Şimdi firmalar da muhtemelen bu fikrin yayıldığını hissetti ve hem yaz hem kış gider dedikleri melez lastikler çıkarmaya başladılar.

Diğer araçta CPC 2 var ve 38.000 km'de kötü duruma geldiler. Aracı değiştirme fikrinden vaz geçersem ona da yalnızca kış lastiği almayı düşünüyorum.

Şu sitede lastik ve araca göre lastik modellerini kullanıcı puanlarıyla görebiliyor, yorumları okuyabiliyorsunuz. Kullanıcı görüşü olduğundan çok görüş bildirilmiş olanlara itibar etmek daha mantıklı olur.

http://www.tyrereviews.co.uk/

• 
Sayfa: önceki 15111512151315141515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.