Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1511. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kompresörü de olma ihtimali var bence
  • klima kompresörü
  • Merhaba arkadaşlar.Benim 2005 model benzinli getzim var.Yanlışlıkla iki üç defa araba çalışırken kontağı tekrar çevirdim.Dalgınlıktan yaptım böyle bir şeyi sonrasında çalışmasında bir sorun yok fakat ileride sorun çıkarır mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izmir-ankara İ kullanıcısına yanıt
    Bende lpg yokona rağmen bazen yanar. Akü'nün 5dk kutup başlarını çıkarırım bilgisayar sıfırlıyor kendisini bu şekilde söndürüyorum.
  • Osman_E kullanıcısına yanıt
    araba o alarmı verdikten sonra daha kullanmadım işler yoğun olduğu için.birazda korkuyorum:) yarın kullanacağım aracı inşallah silinirde birde bununla uğraşmam.
  • ah razı olsun. Benim gaz markası sanırım promann. pek yaygın değil sanırım bu gaz izmirde 6. sanayide bulurmuyum ki. izmirli arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannde4

Merhaba arkadaşlar.Benim 2005 model benzinli getzim var.Yanlışlıkla iki üç defa araba çalışırken kontağı tekrar çevirdim.Dalgınlıktan yaptım böyle bir şeyi sonrasında çalışmasında bir sorun yok fakat ileride sorun çıkarır mı

Bir kax defadan bisey olmaz. Arada bizde yapiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir-ankara

ah razı olsun. Benim gaz markası sanırım promann. pek yaygın değil sanırım bu gaz izmirde 6. sanayide bulurmuyum ki. izmirli arkadaşlar yardımcı olabilir mi

Promann olmasi sart degil atikerde bakar. Yada servisde bakabilir. Sadece cihaza baglayip sorunun ne olduguna bakmalari gerekiyor.

• arkadaslar merhaba

bende 2010 model 1.5 crdi hy klm abs model getz var. aracin ses sisteminden memnun degilim. en azindan teybin jack cikisi olmasini tercih ederdim.

sorum su: arabanin orjinal teybine jack girisi yaptiran arkadaslar varmi aramizda. nasil yapiliyor herhangi bir elektrikci yapabilirmi. malum yaz aylarindayiz insan cikip dolasmak istiyor fakat telefondaki sarkilari dinleyemedikten sonra hic keyif alinmiyor arabadan.

ikinci olarak. eger orta seviye bir ses sistemi taktirmak istersem teybi degistirmeden bunu halledebilirmiyim. goruntuyu bozmak istemiyorum.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akinan

arkadaslar merhaba

bende 2010 model 1.5 crdi hy klm abs model getz var. aracin ses sisteminden memnun degilim. en azindan teybin jack cikisi olmasini tercih ederdim.

sorum su: arabanin orjinal teybine jack girisi yaptiran arkadaslar varmi aramizda. nasil yapiliyor herhangi bir elektrikci yapabilirmi. malum yaz aylarindayiz insan cikip dolasmak istiyor fakat telefondaki sarkilari dinleyemedikten sonra hic keyif alinmiyor arabadan.

ikinci olarak. eger orta seviye bir ses sistemi taktirmak istersem teybi degistirmeden bunu halledebilirmiyim. goruntuyu bozmak istemiyorum.

Radyo değişmeden olmuyor, denerseniz sistemde en zayıf halka radyo olacaktır.

Radyoyu değişip verimli bir çift ön hoparlör bir çiftte pandizota oval hoparlör taktırırsanız keyifle dinlersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

Orijinalden alıntı: akinan

arkadaslar merhaba

Radyo değişmeden olmuyor, denerseniz sistemde en zayıf halka radyo olacaktır.

Radyoyu değişip verimli bir çift ön hoparlör bir çiftte pandizota oval hoparlör taktırırsanız keyifle dinlersiniz.

tesekkurler. yapicak bisey yok o zaman.

• Arkadaşlar merhaba,
    Haftaya tatile çıkmayı düşünüyorum,
    Balıkesir Çanakkale taraflarında eşimle beraber uygun bir tatil yapabileceğim pansiyon ev falan var mı dır acaba,
    Nasıl ayarlayabilirim, fikri olan var mı?
    Oralarda kalabileceğim düzgün bir yer olsa getz imle çıkıp assos kaz dağları vs. gezmek geçiyor aklımdan
  • bayramses kullanıcısına yanıt
    çanakkale üniversitesi dardanos kampüsününde uygulamalı bir otel varmış siteden inceleyin isterseniz yada arayıp fiyatları öğrenebilkirsiniz.Tatilinizi yaptıktan sonra kaldığınız yerler hakkında dönüş yaparsanız ilerde gitmek istedğimizde faydası olacaktır.
  • İzmirde hyundai getz trigerini değiştirteceğim usta tavsiyesi olan varmı arkadaşlar. 10 yıllık getz kilometre 45 bin de mecbur değişmesi gerekiyormuş. bayram öncesi değiştirsem iyi olacak. teşekürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmir-ankara

çanakkale üniversitesi dardanos kampüsününde uygulamalı bir otel varmış siteden inceleyin isterseniz yada arayıp fiyatları öğrenebilkirsiniz.Tatilinizi yaptıktan sonra kaldığınız yerler hakkında dönüş yaparsanız ilerde gitmek istedğimizde faydası olacaktır.

Hocam öneri için teşekkür ederim,
    Her halde Balıkesir den başlayıp izmire doğru geze geze gideceğim gibi görünüyor

Arkadaşlar bu arada 9300 km yol yapmışım,
    Araç şimdiye kadar çoğunluk olarak şehir içinde kullanıldı,
    10000 olunca gel demişlerdi bakımı tatilden sonra yaptırsam km 11000 falan olsa sorun olurmu,
    Tatile zor bütçe ayarladım zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayramses -- 3 Temmuz 2015; 17:21:22 >

• Merhaba,

Ben de 2006 1.4 Dohc ile aranıza katıldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradox1453

Merhaba,

Ben de 2006 1.4 Dohc ile aranıza katıldım.

Hoşgeldin

• quote:

Orijinalden alıntı: bayramses

10000

arabayi yormadan git bisi olmaz..
  • bayramses kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim altinolukta yazligimiz var. Anne-baba orada bende ağustosta gidecem bakalim
    Kesinlikle o taraflar görülmesi gerek yerlerden.
    Fiyat bakımından makül olan yerler zaten.

• Onur hocam teşekkürler.

Mnr hocam son karar olarak bende o tarafa gideceğim,
    Uygun kalabileceğimiz yemeğimizi kendimizin yapabileceği bir yer varmıdır acaba ?
    Altınoluk Balıkesir tarafını, Assos u, Kaz dağlarını falan da gezmek istiyoruz.
    Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 15091510151115121513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.