Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Radyötörün yanında yeralan plastikten kabolan Motor soğutma sıvısı genişleme tankı seviyesi bende çok az dipte.anlayamadım bunu ben ne yapmalıyım.bu tank boşmu kalmalı dostlar.
  • Aracın arka lambasının içi su almış siyah görünüyor.bu arka farın içini nasıl temizleriz sanki yapıştırma yapamadım yardımcı olacak bir getj kullanıcısı var mı.
  • acil düşüncelerinize ihtiyacım var arkadaşlar getz 1.3 gls 25500 km de 18500 tl ye almak üzereyim tavsiye edermisiniz bu fiyata? birde okuduğum yorumlarda aracın çok yazdığını belirtmişler fikirleriniz çok önemli şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliayzek

acil düşüncelerinize ihtiyacım var arkadaşlar getz 1.3 gls 25500 km de 18500 tl ye almak üzereyim tavsiye edermisiniz bu fiyata? birde okuduğum yorumlarda aracın çok yazdığını belirtmişler fikirleriniz çok önemli şimdiden teşekkürler

gecen 1 ay önce oto galeride vardı 2010 model 1.4 motor 97 hp olan getz 17bin kmde boyazsız idi 21bin ama bişey yaparız demişti düşün gerisini az daha araştır derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assgti -- 11 Mart 2012; 18:06:46 >
  • yalnız bu araç otomatik pahalı mı dersin sahibinden com da araştırdım makul geldi sence bu fiyata etmez mi birde yakıtları hakkında bir bilgin varmı
  • Ankarada temiz getz arıyorum ılgılenenler pm den ulaşabılırmı?

+arkadaşlar bu 3 sılındırle 4 sılındır arasındakı farkı anlatabılırmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

Radyötörün yanında yeralan plastikten kabolan Motor soğutma sıvısı genişleme tankı seviyesi bende çok az dipte.anlayamadım bunu ben ne yapmalıyım.bu tank boşmu kalmalı dostlar.

Üzerinde seviye çizgileri var suyu o aralık da tutmalısınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980
    +arkadaşlar bu 3 sılındırle 4 sılındır arasındakı farkı anlatabılırmısınız?

Sadece güç farkı var, 4 silindirler daha güçlü...eğer sakin kullanırsanız 3 silindir daha az yakıt tüketir ama zorlarsanız hep 4 silindirden daha çok yakar..
  • quote:

acil düşüncelerinize ihtiyacım var arkadaşlar getz 1.3 gls 25500 km de 18500 tl ye almak üzereyim tavsiye edermisiniz bu fiyata? birde okuduğum yorumlarda aracın çok yazdığını belirtmişler fikirleriniz çok önemli şimdiden teşekkürler

Araç kaç model...ben geçen sene 2009 model orjinal 1.4 otm. vites 12.000 km de 19.500'e vermiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

hocam teşekkür ederim ben bu aracı satmıştım ama bana vergi dairesinden bir yazı geldi bununla alakalı olma şansı nedir.
    Not : Bu aralar herkese bu yazıdan gidiyormuş.

Noter satışı yapıldı'mı üstad...

Yaptım noter satışı da mevcut elimde
  • quote:

yalnız bu araç otomatik pahalı mı dersin sahibinden com da araştırdım makul geldi sence bu fiyata etmez mi birde yakıtları hakkında bir bilgin varmı

hocam eğer benzin parasını dert etmeyeceksen al derim ancak bildiğim kadarıyla dizeli biraz fazla yakıt tüketiyor yanlış bilgilendirmek istemem daha net bilgisi olan arkadaşlar daha yardımcı olacaktır

edit:yanlış yazmışız benzinli demek istemiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomenozgur -- 12 Mart 2012; 22:42:45 >
  • forumdaki alıntılarda çoğunluk benzili 1.3 gls otomatikler için hem çok yakar diyorlar hemde 3 silindir olduğu için arabayı zorlar diyorlar karar vermekte zorluk çekiyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinecem 1.4 dohc otomatik benziliye göre daha mı az yakar? kısacası aracı yeni trafiğe çıkacak birine tavsiye edermisiniz?
  • birde ocak 2005 çıkışlı ve de 25000 km de 18500 tl fiyat nasıl arkadaşlar?
  • quote:

birde ocak 2005 çıkışlı ve de 25000 km de 18500 tl fiyat nasıl arkadaşlar?

bence o fiyata yakın 2006 dizel bulursun.belki km'resi biraz daha fazla olur ama...seninde baktığın arabanın km'resi iyiymiş.25 binde 2005 model arabada zor bulunur.
  • dizel otoomatik bulurmuyum o fiyata zor gibi?
  • quote:

dizel otoomatik bulurmuyum o fiyata zor gibi?

28 Bin de versen Dizel - Otomatik bulamazsın...!!!

Çünkü Getz in Dizel-Otomatik versiyonu yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenozgur

quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

hocam teşekkür ederim ben bu aracı satmıştım ama bana vergi dairesinden bir yazı geldi bununla alakalı olma şansı nedir.
    Not : Bu aralar herkese bu yazıdan gidiyormuş.

Noter satışı yapıldı'mı üstad...

Yaptım noter satışı da mevcut elimde

O zaman sorun yok...
  • quote:

forumdaki alıntılarda çoğunluk benzili 1.3 gls otomatikler için hem çok yakar diyorlar hemde 3 silindir olduğu için arabayı zorlar diyorlar karar vermekte zorluk çekiyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinecem 1.4 dohc otomatik benziliye göre daha mı az yakar? kısacası aracı yeni trafiğe çıkacak birine tavsiye edermisiniz?

Bakın her zaman yazıyorum 1.3 aracı 1.3 gibi kullanırsan yakıt problemin olmaz ama zorlarsan 1.4 den fazla yakarsın...
  • quote:

forumdaki alıntılarda çoğunluk benzili 1.3 gls otomatikler için hem çok yakar diyorlar hemde 3 silindir olduğu için arabayı zorlar diyorlar karar vermekte zorluk çekiyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinecem 1.4 dohc otomatik benziliye göre daha mı az yakar? kısacası aracı yeni trafiğe çıkacak birine tavsiye edermisiniz?

1,3 benzinliler 3 silindir değil sanırım, 3 silindir olayı 2006 öncesi dizeller için geçerli.
    benzinli kullanmadım ancak 1,4 olanlar daha atak daha güçlü.
  • arkadaşlar 2005 1.3 gls otomatik benzinli 25000km temiz 18500tl ye tavsiye edermisiniz? yakıt+ fiyat nasıl aydınlatırsanız sevinirim?
  • 
Sayfa: önceki 11281129113011311132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.