Şimdi Ara

hyundai elantra takla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yozgatta bir hyundai elantra takla atmış, iki ölü, iki yaralı var. Kafamı karıştıran aracın bu hale gelebilmesi. galiba hyundai'ye teneke diyenler haklı.
     hyundai elantra takla
     hyundai elantra takla

Kaynak:http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/yozgatta-otomobil-takla-atti-2-olu-3-yarali-1281593/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twistedlogic -- 19 Haziran 2016; 13:27:56 >

• Hocam kazayı görmeden net birşey söyleyemeyiz. Ama araç çok kötü olmuş orası ayrı. Hyundai çok geliştirdi kendisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gesi bağları -- 19 Haziran 2016; 13:30:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araçtakiler tanıdık Akdağmade'nin den yemeğe gidiyorlar SORGUn'a
    dönüş yolunda önlerine kamyon mu ne çıkmış birşey sıkıştırmış tamda bilmiyorlar sordukarım
    araç direğe çarpış aracın üstüne direk devrilmiş dediler.
  • Bildiğin konserve

• Orda en az 5-6 takla vardır yani büyük ihtimal yerinde hangi araç olsa bu hale gelirdi.

• Akdagmagdeni bizim köy

• Bu aracın bu hale geldiği kazada, hemen hemen tüm araçlar aynı sonu yaşar.

• bu kadarını da beklemezdim be konserve gibi açılmış
  • Kazayi görmeden hiçbir firmanın aracına böyle bir yorumda bulunmak imkansız. Bu fotoğraftan kazayi yorumlamaniz çok çok zor.

• En az 4-5 taklası var o aracın.C-D Sınıfı her araç benzer kazada benzer hale gelirdi.
  • Bu resimlerden ve bilgilerden aracın teneke olup olmadığına sadece bizim forum ahalisi karar verebilirdi ...Tam yerine açmışsınız konuyu .

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

araçtakiler tanıdık Akdağmade'nin den yemeğe gidiyorlar SORGUn'a

dönüş yolunda önlerine kamyon mu ne çıkmış birşey sıkıştırmış tamda bilmiyorlar sordukarım

araç direğe çarpış aracın üstüne direk devrilmiş dediler.

Hocam çok geçmiş olsun. Daha fazla ayrıntı öğrenirseniz buraya yazabilir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scutigeromorpha -- 19 Haziran 2016; 14:50:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu tür konular açıldıkça, açan kişinin amacı polemik de olsa şu kanı oturacak insanlarda!
    Yüksek hızda sizi koruyabilecek bir marka-model yada ekipman yok.
    Bmw aldım uçarım, volvo aldım kaçarım yok öyle dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 19 Haziran 2016; 15:12:59 >
  • bıkmadınız mı şu nasıl olduğuna dair en ufak fikriniz olmayan kaza fotoğraflarını paylaşıp, markalara laf atmaktan. her gün aynı geyik.
  • Forumun son donem modasi. Kaza haberi paylasip o marka modelin uzerini cizmek ...

• komşular
    araba hep gözümün önünde sokakta dururdu .

herkes bişi diyormuş açıkçası kesin bi bilgi diyemiyorlar sürücüde yoğun bakımda
    haber alırsam yazarım

tahmince beton direk devrilmiş üstüne
  • Das auto olsaydı araçtakiler kazadan sonra yola devam ederdi tabi.

• kazanın nasıl geliştiğini bilmeden yapılan yorumlar sağlıklı olmaz , yüksek hızlarda yapılan kazalarda marka pek farketmez
  • şu yorumu da gözler aradı;
    araç egea olsaydı 4 kişi de ölürdü.
    focus olsaydı kimsenin burnu bile kanamazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

komşular
    araba hep gözümün önünde sokakta dururdu .

herkes bişi diyormuş açıkçası kesin bi bilgi diyemiyorlar sürücüde yoğun bakımda
    haber alırsam yazarım

tahmince beton direk devrilmiş üstüne

O duyguyu iyi biliyorum hocam. Ben de yaşadım zira. Hatta o araçtan Volvo olduğu için ölü çıkmasına sevinen, "Oh be sonunda Volvo'dan da ölü çıktı" havasında insanlar vardı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.