Şimdi Ara

HyperX Cloud II 7.1 DTS Surround Kırmızı Kablosuz Gaming Kulaklık /İTOPYA 2299 STAND HEDİYELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    HyperX Cloud II 7.1 DTS Headphone:X Surround Kirmizi Kablosuz Gaming Kulaklik | ITOPYA
    https://www.itopya.com/hyperx-cloud-ii-71-dts-headphonex-surround-kirmizi-kablosuz-gaming-kulaklik_u16648

Ürünü takip ediyorum güzel fiyat kendime aldım sizinlede paylaşmak istedim

bide rampage stand hediyeside var normalde 2.8k ile 3.5k arasıda değişiyor fiyatı

• 1 hafta önce teknosa önce 2100 sonra 1700e sattı

• b0Ni kullanıcısına yanıt

1700 e sattı ama alan çoğu kişiye stok yok, isterseniz muadili verelim diyerek geri aradılar. 1700'e 10 tane ürün koymuşlar, sonra herkes teknosada şu kadardı diyor.

• aldarisedr kullanıcısına yanıt

Anında bitmedi hatta fiyatı gördüm kapattım 30dk sonra döndüm alayım bari dedim aldım ve ürün aynı gün kargolandı 2 gün sonra da elime ulaştı.

• @RTX3080Ti herşeyi bilir o diyorsa doğrudur her ne olsa sıcak fırsatta herşeyi alıyor almadığı şey yok bilmediği birşeyde yok bir konu yokki onu almış olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResistibiLiTy -- 19 Aralık 2022; 22:8:39 >
  • Kullancaksıniz güzel fiyat alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cloud 3 çıksın artık ya olmaz mı

• Bunun kablolusu var, 2 sene civarı hiç kullanmadım çekmecede durdu. Durduğu yerde soyuldu her yeri döküldü. İğrenç bir durum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

uzun süredir takip ediyorum o zaman kaçırdım alamadım

bikerede 1299tl g535 satıldı oda sepete gidene kadar bitti

şuan için bu ideal kablosuz kaliteli kulaklıklar içinde

• Bu ürünü kullanan arkadaş var mı ? Nasıl memnun musunuz? Arctis 5 ten geçmeyi düşünüyorum?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.