Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
55.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • boyut olarak ipad ekran boyutu bana göre bir tablet için minimum alan.. cep telefonu kadar deseniz değil, tablet deseniz o da değil arada olan bişeyinde arasında bir ekran boyutu.. özellikler güzel ama ipad boyutunda bir model çıkarsa daha güzel olur
  • güzel, ama bu ürünlerin trde geleceği olduğuna inanmıyorum en azından 2015'e kadar
    ayrıca bu galaxy telefonda ve tablet'te koz olarak gps öne sürülüyor, telefonunu kullananların yorumları gps amaçlı alınmaması gerektiğini söylüyor
  • bi kere ipad kopyası ama telefon ile görüşme bence anlamsız olmş.

içinde herşey olsun kafasında yapılan ürünlerden bi cacık olmuo...
  • özellikler gerçekten çok iyi.
  • Suna anlam vermek de oldukca guc,koreli dostlarımız telefonla gorusmeyi dahi tablete dahil etmisler ancak gereksiz bulunabiliyor,ne zarari var,ne kadar guzel,en azından adı tablet olup da ustunde home tusundan baska hıcbır sey olmamasından cok daha iyidir.Bir diger konu da apple taklidi,yok apple cakması vs vs ,ne yapacak diger tablet ureticileri,tabletleri yuvarlak mi yapacaklar,altıgen mi olsun?Mutlaka ya kare olur ya dikdortgen,olculeri de elma ile birebir degil ya!Appledan daha once de tablet ureten firmalar vardi,bu durumda apple da onların cakması mı oluyor?Apple ın birkac urununu sevmeme ragmen sırf bu gozu kapalı bagımlılar yuzunden sempatim de giderek azalıyor.Rekabeti hazmetmeyi ogrenmelisiniz.
  • Bence gayet güzel olmuş.
    S.Amoled olsa birazda ekran boyu büyük olsa bence daha kullanışlı olurdu.
  • Tek yorumum şudur:Başka firmaları takit etmeye çalışan firmalar bir arpa boyu yol alamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Resmen ipad çakması.

Her tablete gözünüz kapalı iPad çaması diyorsunuz neresi iPad çakması?

- İşletim sistemi farklı
    - Ekran boyutu farklı
    - Home tuşu yerine 4 tane dokunmatik tuş var
    - Simkart girişi var
    - Hafıza kartı girişi var
    - Sadece 2 modeli var 16 GB ve 32 GB
    - Ekran oranı 4:3 değil inç başı daha fazla piksel var
    - Telefon görüşmesi yapılıyor
    - Bluetooth özelliği tam olarak kullanılabiliyor (hiçbir hack, kırma işlemi yapılmadan) üstelik 3.0
    - Belleği 512 MB
    - Üzerinde 2 kamera var
    - Görüntülü görüşme var
    - HD vidyo oynatabiliyor
    - Arkası bombeli değil
    - DivX vidyoları oynatabiliyor.

Bu kadar farklı özellik varken siz hala çakma iPad diyorsunuz. Apple tablet piyasasına girdikten sonra çıkartıldı ürün diye illa çakma mı olacak?

• Teknoloji ne hale geldi yaw, insan inanamıyor.
  • eğer fiyatı iPad den düşük olursa gerçekten güzel bi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglarnal

Tek yorumum şudur:Başka firmaları takit etmeye çalışan firmalar bir arpa boyu yol alamazlar

1 arpa boyu yol baya uzunmuş son zamanlarda bunu farkettim
  • İşlemci,grafik işlemci,ram miktarı ve OS, galaxy s ile aynıGalaxy s in full hd video oynatamamasının sebebi ekran çözünürlüğünün düşük olması mı o zaman???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Merak edenler için kullanım videoları;

Ohşş ellere bak. Ele odaklan, ele odaklan

Bu arada telefon özelliğinin olması iyi olmuş. Görüşme yapmak için bir telefon, internete girmek için kocaman bir Tablet taşıyacağıma, cebe sığabilecek boyutlarda all-in-one bir alet taşırım daha iyi. Neden boşuna yük yapayım. Yok ben sırt çantamla gezerim derseniz de laptop ya da notebook alırsınız daha performanslı olur.
    Oyun da oynayacağım diyorsanız, mobil oyunların grafikler pek kaliteli değil zaten, büyük bir ekran olunca kalitesizlik daha da belli oluyor.
    Büyük ekrnaların yalnızca filmlerde artısı var. Ama o da pil tüketimi arttığı için eksi bir taraf daha oluşturuyor.
    Bunları tek elle yazdım

• arkadaşlar bunu taşıman için çanta lazım ki bunu alacağına netbook alırsın daha iyi bence. bu bir cep telefonundan daha ötesi
  • Birçok kişinin aksine tasarımını çok beğendim.iPad çakması diyenler tasarımdan anlamıyorlar bence.Bir tablet daha farklı nasıl tasarlanabilir ki?Sanırım kare yuvarlak bir şeyler bekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.Beverly -- 2 Eylül 2010; 19:28:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.Beverly

Birçok kişinin aksine tasarımını çok beğendim.iPad çakması diyenler tasarımdan anlamıyorlar bence.Bir tablet daha farklı nasıl tasarlanabilir ki?Sanırım kare yuvarlak bir şeyler bekliyorlar.

Evet, cep aynası gibi yuvarlak bir tablet olsa hiç fena olmazdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetfahriguven

Resmen ipad çakması.

Kopyalar aslını yüceltirmiş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wafwaf -- 2 Eylül 2010; 19:51:41 >
  • @BBoYSySTR

Yani yaş kaç diyeceğim ama gülmekten öldümDemek tek elle yazdın
  • bence ipadden daha başarılı. keşke bir de makineden fotoğraf vs yüklemek için usb portu olsaymış.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.