Şimdi Ara

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
0
Favori
55.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RapscallioN

@BBoYSySTR

Yani yaş kaç diyeceğim ama gülmekten öldümDemek tek elle yazdın

Tek elle yazma olayı espiriydi zaten. Yaşla nasıl bir alaka kurdun merak ediyorum. Çok mu genç gösteriyorum 18'im bu arada.

• IPAD!!!! Gerisi yalan..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Çok güzel bir cihaz işletim sistemi ve donanımı çok çok iyi fiyatı da 16 GB için 400 $, 32 GB için 475 $ olsa tam fiyat performans ürünü olur. Bunun için pantolona cep diktirirsin canın sıkıldığında bilgisayarın hep yanında olur. Flash 10.1 desteklemesi tam internet deneyimi yaşatır.

16 GB'lık modeli 400$ olursa elimden geleni yaparım yurtdışından birini bulup aldırmak için 400$ olacağını hiç sanmıyorum. En aşşağı 500$ olur bence
  • Yok artık Lebron James derler o dediğiniz fiyatlaraArkadaşlar Galaxy S telefon bile yurtdışında 450 euro civarında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

bu ipad çakması olan degil miydi.şarj aleti bile aynıydı galiba.sadece üstünde samsung yazıyodu.

birde önde 2-3 tane tuş

Çakma diye burdakiler dedi onu yoksa yukarda sıraladım birsürü farkı var iPad'dan. Dock konektörü çok benziyor ama.
  • 800euro ya satılacakmış
  • Alet çok güzel , burada yine bazı fanboylar ıpad taklidi filan demişler ama bu alet teknolojisiyle ve kullanışlılığıyla ıpade 10 basar

Tablet bilgisayar almak isteyen bu aleti gözden geçirsin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

800euro ya satılacakmış

800 mü? bu imkansız ipad ile aynı para olur 800€ rekabete aykırı hayatta o para yapmazlar

• ingiltere fiyatlarına aldanmayın burdan bile pahalı orası. ayrıca ilk fiyatlar da genelde yüksek olur. ipadden pahalı olacağını sanmıyorum. 1000 liradan fazla verilecek alet değil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flara

http://www.engadget.com/2010/09/02/samsung-galaxy-tab-reported-to-retail-at-699-and-799-in-europe/

Huzurlarınızda Samsung'un Android tableti: P1000 GALAXY Tab

Avrupada 700-800 Euro'ya satılacaksa zor alırız biz bunu.

£700 tabi! Peynir ekmek gibi satar eminim.

• quote:

O2 Germany's official Twitter account informs us that the Galaxy Tab will cost the Bundesrepublik roughly €759 (about $972) in all -- a €99 ($127) deposit to start off and then €27.50 ($35) a month likely over two years.

Almanya'da 760 Euro olacakmış. İlk fiyatlar biraz yüksekten uçacaktır. Sonradan esas yerine oturur diye tahmin ediyorum.
  • yanlız sağlam pahalıymış
  • Bu fiyatla piyasada fazla alıcı bulmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhellfirex

ekran olarak neden amoled kullanılmamıs acaba...3gs nin beyaz versiyonu gibi duruyor

Amoled kullanılmamasının nedeni yüksek maliyet ve aşırı Amoled talebi olması sanırım. Samsung gelen talebi karşılamak için yeni bir ekran fabrikası daha kuruyor. Ürünün gerçekten de Ipad'den çok farklı özellikleri mevcut, fanatik bir şekilde IPad daha iyi demek biraz ojtektiflikten uzak bir tutum oluyor. Şekil itibariyle IPad'e benziyor, buda doğldır IPad'in ekranının bir kısmını da Samsung üretiyor, bu sebeple benzer ürünler çıkarması maliyetlerini de aşağı çekecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barcelo -- 3 Eylül 2010; 15:26:07 >
  • Bence Ipad 'ın boyutu büyük, tablet düşünenlere güzel bi' alternatif olmuş
  • Bu cihazda güzel...ayfon nasıl cep telefonu piyasasında çığır açıp hep benzer özellikleri kopyalandı ise aynı olay ipad içinde geçerli, Samsung'un video incelemesini izledim az evvel stufftv'de bir çok özellik yine ipad'in açtığı yoldan gelmiş....ibooks'a benzer kitap okuma programları falan koymuşlar...

rekabet iyidir....ama ipad başkadır..
  • 760€ Euro mu?
    Samsung kendisini Apple ile karıştırdı galiba ki Apple bile daha ucuza satıyor.
    Samsung bu fiyat ile bol bol avucunu yalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Alet çok güzel , burada yine bazı fanboylar ıpad taklidi filan demişler ama bu alet teknolojisiyle ve kullanışlılığıyla ıpade 10 basar

Tablet bilgisayar almak isteyen bu aleti gözden geçirsin derim.

Olur görürsem söylerim.
  • o fiyata bakmayin. on siparis fiyatlari o.iphone 4 da onsiparislerde 800-900 pounddu ama simdi dustu 500 pounda.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.