Şimdi Ara

HÜZÜNLÜ BİR VAC: BAN HİKAYESİ |

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıda Steam Profilini atacağım arkadaş yırtınıyodu bak diyodu itemim var
    3.200 saat CS:Go tecrübem var
    2.500 saat CS:Source tecrübem var sen kimsin bana hack diyosun diyodu :D :D ulan ne güldüm yine pas geçmedik yine şikayet ettiğimiz birisi banlandı
    Sakın ha sakın ! arkadaşlar bunlara bakıp report etmemezlik yapmayın, sizde onun kadar tecrübeye sahipsiniz emin olun.
    5 yıl tecrübe ve asimov ve hyper beast güle güle.

http://steamcommunity.com/id/ASAPPP/

• Oynadığın oyunda karşına gelip reportladığın birisi miydi?
  • Ne kadar üzüldüm :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yediği ban VAC değil yalnız. Overwatch yemiş. Sonra ne olur bilemeyiz.
  • Bu arada vac ban değil , ow ban . haksız yere ow ban yiyen birçok insanı gördükten sonra böyle durumlarda birşey demek doğru olmaz.

• Hile kadar iyi oynayan adamlar var. Belki çok iyidir ve overwatch yemiştir.
  • Haksız yere yemiştir. 3200 saattlik hesapta bu itemlerle hile açacağını düşünmem. Profesyonel değil bir şey değil.
  • Haksiz yere overwacth yemesi cok dusuk bir ihtimal hatta sanmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Haksız yere yemiştir. 3200 saattlik hesapta bu itemlerle hile açacağını düşünmem. Profesyonel değil bir şey değil.

20 euro karşılığında 3 ay oyun süresi boostlayan websiteleri var.

3x30 = 90

90*24= 2160 saat

Genelde private hack alacak adamlar, gidip 5-6 digit steam hesapları alıp bu firmalara veriyorlar 3-4 ay unutuyorlar hesabı sonra geriye böyle 2000-3000 saatle alıyorlar. Muhtemelen o 3 bin saate karşılık çok az win sayısı vardır.

Bir hilecide olan her özellik var hesapta, bedava oyunlar, 5 year token, yüksek oyun süresi, ucuz skinler (yani bıçak vs yok, aimware waveinde 10-20 bin dolarlık hesaplar patladı).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRHARMLESS -- 20 Temmuz 2015; 15:47:41 >
  • Hocam 20 euro değil 3$'a 1 ay 6$'a 3 ay boostluyorlar. Bunu yapan adamın hesabında 8400 saat oynama süresi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbrahim Kaypakkaya

Hocam 20 euro değil 3$'a 1 ay 6$'a 3 ay boostluyorlar. Bunu yapan adamın hesabında 8400 saat oynama süresi var

Fiyatı ortalama yazdım, 5 oyuna kadar 3 euro yazmış sınırsız hesap sınırsız oyun 20 euro.
  • Anladım benim dediğim adamda 3 oyun sınırı koymuştu.
  • hile açıp bu envanterle gezen var mı ya bence haksız overwatch yemiş.tıpkı glaxy gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bildircan

hile açıp bu envanterle gezen var mı ya bence haksız overwatch yemiş.tıpkı glaxy gibi

http://steamcommunity.com/id/enriQUE-/inventory/
  • Sure ve basarimlari hileli yollarla yapmis.99% hileci. Cs source 76 round oynamis. 2500 saat oynama suresi
    Kill to Death Ratio
    434.783

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackwar19 -- 21 Temmuz 2015; 13:00:23 >
  • 3200saat öyle bi hesap öylesine skinler hile riskini göze almak malliktir.

• quote:

hile açıp bu envanterle gezen var mı ya bence haksız overwatch yemiş.tıpkı glaxy gibi

Glaxy mi ban yemiş o.w ban?

• -Rusher- kullanıcısına yanıt
    3200 saat ama 20-30 wini anca vardır hocam para karşılığı saat boostlatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rusher-

quote:

Glaxy mi ban yemiş o.w ban?

evet arkadaşının hesabıyla yayında takılıyordu izleyicilerler maç yapıyordu

http://steamcommunity.com/profiles/76561198126845343/
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

Sure ve basarimlari hileli yollarla yapmis.99% hileci. Cs source 76 round oynamis. 2500 saat oynama suresi
    Kill to Death Ratio
    434.783

O hile değildir muhtemelen.Topluluk sunucularında achievement serverlar var.Orada rakiplerini hızlı hızlı öldürüp silah achievementlerini yapabiliyorsun.Veya stattrak kill farmlayabiliyorsun.Bunları yaptıkça da KDA oranı artıyor tabi.

Yani demek istediğim başarımlar,kda,stattraklar vs. yasal yollarla da yapılıyor topluluk sunucularında.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.