Şimdi Ara

Hurdacı, Ankara Güven Oto tarafından KANDIRILDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
8.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ankara GÜVEN OTO isimli çıkma parça satan bir hurdacıdan GOLF 6 LED STOP TAKIMI sormuştum ellerinde olduğunu söylediler ORJİNAL dediler 800 tl istendi pazarlık ile 700 tlye anlaştık. Az önce kargoyu teslim aldım fakat parçalar tertemiz en ufak bir toz tanesi yok üzerlerinde. Sizce nasıl anlayabilirim orjinal olup olmadıklarını OEM parça numaraları felan yazması gerekir mi üzerlerinde ?

EDİT: Az önce telefonda görüştüm tekrar. Biz o parçaları satmıştık size de yan sanayi ürün gönderdik dedi adam resmen sizce ne yapmam gerek böyle bir durumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respect_89 -- 28 Haziran 2014; 20:02:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: respect_89

Arkadaşlar Ankara GÜVEN OTO isimli çıkma parça satan bir hurdacıdan GOLF 6 LED STOP TAKIMI sormuştum ellerinde olduğunu söylediler ORJİNAL dediler 800 tl istendi pazarlık ile 700 tlye anlaştık. Az önce kargoyu teslim aldım fakat parçalar tertemiz en ufak bir toz tanesi yok üzerlerinde. Sizce nasıl anlayabilirim orjinal olup olmadıklarını OEM parça numaraları felan yazması gerekir mi üzerlerinde ?

EDİT: Az önce telefonda görüştüm tekrar. Biz o parçaları satmıştık size de yan sanayi ürün gönderdik dedi adam resmen sizce ne yapmam gerek böyle bir durumda

Orijinal için anlasip yan sanayi gönderdiler ise geri iade edin. Muhtemelen aynı kalitede olduğunu söylerler.

Kargo ücretini de ödemeleri etik olandir.

Eğer ben bunu da kullanırım diyorsanız fiyat farkını iade etmeleri gerekir. ( fark varsa ) genelde böyle zamanlarda yan sanayi orijinal ile aynı fiyata gelir

• quote:

Arkadaşlar Ankara GÜVEN OTO isimli çıkma parça satan bir hurdacıdan GOLF 6 LED STOP TAKIMI sormuştum ellerinde olduğunu söylediler ORJİNAL dediler 800 tl istendi pazarlık ile 700 tlye anlaştık. Az önce kargoyu teslim aldım fakat parçalar tertemiz en ufak bir toz tanesi yok üzerlerinde. Sizce nasıl anlayabilirim orjinal olup olmadıklarını OEM parça numaraları felan yazması gerekir mi üzerlerinde ?

Yuzsuzluk stayla. Gecmis olsun. Geri gonderin almak zorundalar elinizde fis fatura varsa

• Cakalliga bak. Dogru duzgun bi esnaf yokmu artik arkadas yahu. Para icin guven kaybetmeye degermi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gitarist1186

quote:

Yuzsuzluk stayla. Gecmis olsun. Geri gonderin almak zorundalar elinizde fis fatura varsa
    Valla ben bunlara 5 kuruş vermem. Bu şekilde kullanayım desem gene problem galiba yan sanayi olanları güneş etsikise maruz kalınca solma sararma yapıyormuş. Sanalpazarda sahibindende yine 700 tl üzerinden satılan birçok takım var gider onlardan taksitle alırdım biz bilmiyor muyduk yan sanayisini almasını. Adamlar bir de 800 tl fiyat çekiyorlar sonra 700 tamam deyip indirim yapmış gibi davranıyorlar utanmadan pes !!

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Cakalliga bak. Dogru duzgun bi esnaf yokmu artik arkadas yahu. Para icin guven kaybetmeye degermi.
    http://www.otoguven.com.tr/

Burası mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Burası mı ?

Utanmadan "Önce Güven" yazmışlar birde..

• quote:

Burası mı ?

büyük ihtimal burasıdır iletişimde ankara ostim görünüyor. havaleyi de iş bankası ostim şubesine yapmıştık. ama sahibindendeki telefon numaraları farklı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-guven-volkswagen-den-hurda-belgeli-golf6-1%2C6-tdi-169363185/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-guven-volkswagen-den-hurda-belgeli-golf6-1%2C4-tsi-169506951/detay

EDİT: EVET BURASI ADRES BİLGİLERİ TAMAMEN AYNI. DİKKAT EDİN BEN ALDANDIM SİZ KANDIRILMAYIN BU SAHTEKARLARA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi respect_89 -- 28 Haziran 2014; 14:10:07 >

• quote:

quote:

Burası mı ?

büyük ihtimal burasıdır iletişimde ankara ostim görünüyor. havaleyi de iş bankası ostim şubesine yapmıştık. ama sahibindendeki telefon numaraları farklı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-guven-volkswagen-den-hurda-belgeli-golf6-1%2C6-tdi-169363185/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-guven-volkswagen-den-hurda-belgeli-golf6-1%2C4-tsi-169506951/detay

EDİT: EVET BURASI ADRES BİLGİLERİ TAMAMEN AYNI. DİKKAT EDİN BEN ALDANDIM SİZ KANDIRILMAYIN BU SAHTEKARLARA

Hocam dovunup yakinmayin, elinizde fis fatura varsa kargoyle aynen geri gonderin, tuketici hakki denen birsey var, almak zorundalar. Almazsaniz tuketici mahkemesine basvuracagim deyin, bakin nasil domaliyorlar onunuzde. Tecrubeyle sabittir.

• Onceden bi kac kere parca aldim ama gidip aldim kendi elimle sikinti yasamadim boyle yerlerden gidip gormeden elinle incelemeden parca alinmaz sonuc olarak hurdaci yani guven ne kadar olabilir
  • Önce bankanızı arayın kandırıldığınızı soyleyin paraya bloke vs konulabiliyorsa şansınızı deneyin. K kartı olsa harcama itirazı yapardınız ama havale eft nasıl olur bilmem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Önce bankanızı arayın kandırıldığınızı soyleyin paraya bloke vs konulabiliyorsa şansınızı deneyin. K kartı olsa harcama itirazı yapardınız ama havale eft nasıl olur bilmem...
    piyasada çakal dolu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

piyasada çakal dolu

Alıntıları Göster
    şikayetvar a yazın da sizden başka ağlarına takılan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: komagene

şikayetvar a yazın da sizden başka ağlarına takılan olmasın

Alıntıları Göster
    en pis yere çatmışsın zamanında bende bmw parçaları almıştım çok havalı adamlar
  • Ankara mı diye geldim üstüne de Güven Oto çıkınca kombo oldu. Saygısız herifler. Geçmiş olsun
  • değiştiriyim derken elindekinden olabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalı alli

en pis yere çatmışsın zamanında bende bmw parçaları almıştım çok havalı adamlar

Alıntıları Göster
    Geri iade alacaklarını söylediler fakat kargo masrafları bize kaçıyor tabi. Bir de üste çıkmaya çalışıyorlar sen bizden çıkma ürün istemedinki diyen mi dersin, senin stoplar çoktan başkasına satılmıştı diyemi dersin, senin çıkma olarak istediğin parçalar da zaten yan sanayi parçaydı diyen mi dersin hepsi de ayrı bir dünya ayrı bir kafa.

Şikayet Var'a da yazacağım ilk fırsatta.

• Para için şeref kaybetmeye değer mi diye de sormadan edemiyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kürŞad GökTürk

Para için şeref kaybetmeye değer mi diye de sormadan edemiyor insan.
    hurdacıya önce para yollamışsınız büyük cesaret doğrusu
  • quote:

Geri iade alacaklarını söylediler fakat kargo masrafları bize kaçıyor tabi. Bir de üste çıkmaya çalışıyorlar sen bizden çıkma ürün istemedinki diyen mi dersin, senin stoplar çoktan başkasına satılmıştı diyemi dersin, senin çıkma olarak istediğin parçalar da zaten yan sanayi parçaydı diyen mi dersin hepsi de ayrı bir dünya ayrı bir kafa.

Şikayet Var'a da yazacağım ilk fırsatta.

dostum kanun gereği satıcı ayıplı mal olsun olmasın 14 gün içerisinde iade edilen malın kargo ücretini karşılamak zorundadır. eskiden 7 gündü yakın zamanda 14 güne çıkarıldı. geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.