Şimdi Ara

Hunted: The Demon's Forge PC Bölümü Ana Konusu - ÇIKTI!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
11.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o nasıl bir patlama efektidir öyle..

• suan indiriroyrum indiridkten sonra detayli yorum yaparim.
  • Büyük bir heyecanla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunker25

o nasıl bir patlama efektidir öyle..

İzlemeden önce olumlu anlamda kullandığını sandım bi an

oyun sanki diablo ile dark messiah karışımı gibi.
  • Co-op oynamak için windows live'a giriş mi gerekiyor? Biri yazabilir mi? Çekiyorum oyunu şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacıkafir

Co-op oynamak için windows live'a giriş mi gerekiyor? Biri yazabilir mi? Çekiyorum oyunu şuan.

Gamespy üyeliğinle giriliyor yalnız online kimse gözükmüyor neden acaba ?

Ha bu arada isteyenlerle coop atarız.

Single zevkli olmuyor.

Edit:

Harita bölümüne bakmışım ben coop adventure altında oradan oynanabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatbkath -- 1 Haziran 2011; 16:33:48 >
  • 9.5 GB. Şuan DVD 1 İniyor 6.61 Gb, DVD 2 2.73 GB Yarın Olmadı Cuma İner En Geç İzlenimleri Yazarım.
  • indirdim oynadım ve sildim. Maalesef 5 yıl öncesinin oyunu olmuş. Umutluydum aslında bu oyundan ama felaket grafikler ve felaket vuruş hissi bile oyunu oynamamak için yeterli. Uzak durun derim.
  • Yapma be üstad o kadar kötü mü?Bende çok ümitliydim neredeyse bütün videolarını izledim çatır çatır oynarız dedim ama foss diyosun yani tüh be bende başladım indirmeye deneyim bakıyım boşa gitmesin o kadar indirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mad ferret

indirdim oynadım ve sildim. Maalesef 5 yıl öncesinin oyunu olmuş. Umutluydum aslında bu oyundan ama felaket grafikler ve felaket vuruş hissi bile oyunu oynamamak için yeterli. Uzak durun derim.

bunu indirme islemim %94e gelincemi soyluyorsun
  • ? Nasıl yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

? Nasıl yani

diyorum daha once soleseydin iptal ederdim bitmis bile indirmesi vazgecemem deniycem artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: mad ferret

indirdim oynadım ve sildim. Maalesef 5 yıl öncesinin oyunu olmuş. Umutluydum aslında bu oyundan ama felaket grafikler ve felaket vuruş hissi bile oyunu oynamamak için yeterli. Uzak durun derim.

ama hak veriyorum indirmeyin arkadaslar cidden cok kotu ya oyun
    acidim sujan indirdigim 9 kusur gb bosa gitti
  • Eyvahlar olsun yaw tırt çıktı yani he :(

Ayrıca jeton düşmeyince anlayamadım kusura bakma Asosyal dost

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feckless -- 2 Haziran 2011; 12:01:22 >
  • Hiç beklenen gibi değil oyun.Çıtır çerezlik bitirilenecek bir oyun olmuş.
  • valla sormayın bende baya heyecanla bekliyordum uzun süredir takip ediyordum çıktığı an da indirdim fakat hakikaten 2011 yılında oynanacak bir oyun değil. Beğendiğiniz bir oyunu 10. kere oynayın daha çok zevk alacağınıza eminim.
  • Hayal kırıklığı,orjinal alan varsa nasıl içine oturmuştur o kadar para verip.
  • Beyler yorumlar ıcın sagolun. Daha yarıya gelmemıstı. Indırme ısını ıptal ettım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.