Şimdi Ara

Hunted: The Demon's Forge PC Bölümü Ana Konusu - ÇIKTI!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
11.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Platforms: PC-PS3-XBOX360
    Yayımcı Firma: Bethesda Softworks
    Geliştirici Firma: inXile
    Resmi Sitesi:http://www.inxile-entertainment.com/projects/hunted-the-demons-forge.html
    Türü: Action, Role-Playing-Game

"Eski Fallout oyunlarının yapımcısı Brian Fargo ve Bethesda tarafından geliştirilen, fantezi aksiyon oyunu Hunter: The Demon's Forge duyuruldu."

Hunted: Demon's Forge

Brian Fargo, 1984'te Interplay'i kurdu; firma Fallout 1&2 ve Baldur's Gate oyunlarını geliştirerek pek çok oyuncunun gönlünde taht kurdu. Fargo, Interplay'den 2002 yılında ayrılarak inXile'ı kurdu (2 sene sonra Fallout'un isim hakları Bethesda'ya satıldı). Yakın zamanda ise Bethesda ve Fargo'nun inXile oyun stüdyosu yeni geliştirdikleri fantazi aksiyon oyununu duyurdu. Hunted: The Demon's Forge isimli oyun üçüncü kamera açısıyla oynanacak.

Caddoc ve E'lara

Karanlıklarda pek çok yaratık bizleri bekliyor.

Hunted: The Demon's Forge'da oyuncular Caddoc isimli bir kılıç ustasını ya da uzaktan atış yapabilen E'lara'yı kontrol edebilecek. İki karakter de büyü yapabilme özellliklerine sahip olacak. Oynanış ise korunarak saldırma ve bulmaca çözme üzerine yoğunlaşacak. Caddoc ve E'lara zindanlarda, yıkıntılarda ve kentsel yerleşkelerde beraber savaşacaklar.

Hunted: Demon's Forge, co-op için biçilmiş kaftan!

Oyunda grafik motoru olarak Unreal 3 kullanılacak. Karakterler birbirlerini iyileştirme, uzaktan ve yakından destekleme gibi yöntemleri kullanarak tamamlayacaklar. Co-op olarak oynanabilecek yapım PC, PS3 ve X360 için geliştiriliyor. Çıkış tarihi şimdilik 2011'in ilk çeyreği olarak belirtiliyor.

E'lara

Caddoc

NOT: Tanıtım kısmının büyük bir bölümü dergiweb.com sitesinden alınmıştır.

E3 2010: Official Co-Op Action Trailer

IGN Live E3 2010 Gameplay (Oynanış Videosu)

Gamespot E3 2010 Stage Demo - Hunted: The Demon's Forge

http://e3.gamespot.com/video/6266551/

Oyunu ilk olarak IGN E3 yayın akışında (son eklediğim video) görmüştüm ve çok beğenmiştim. Forumda hiç bahsedilmediği için ana başlık açmak istedim (belki de oyun beğenilmemiştir ve ondan konuşulmamıştır bilemiyorum ). Başlık veya oyun ilgi görür mü bilemem ama en azından bu türü sevenlerin haberdar olmasını istedim, özellikle arkadaşlarımızla COOP oynaması çok zevkli olacak diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arsenic -- 1 Haziran 2011; 0:43:13 >

• ilginç olacak.. ben de beklemedeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

ilginç olacak.. ben de beklemedeyim
    ben ne diyorum 2011 rpg yılı olacak listeye bi de bu eklendi
    bkz:Diablo 3
    Dungeon siege 3
    dragon age 2
    gothic 4
    trine 2(rpg pek ağır basmıyor ama olsun)
    unuttuklarımıda siz ekleyin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: -_GHoST-_-MaCHiNe_-

Dungeon siege 3
    dragon age 2
    gothic 4

Alıntıları Göster
    Gamespot E3 2010 Stage Demo ana mesaja eklenmiştir. Sanırım en uzun oynanış videosu bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arsenic

Gamespot E3 2010 Stage Demo ana mesaja eklenmiştir. Sanırım en uzun oynanış videosu bu.

Alıntıları Göster
    ohh be Rpg oyunu diye korktum ama diyilmis Dungeon Siege 3 tarzi buda kes bic usulü:D İgrenc Rpg oyunlarini sevmiyorum konusmaktan baska bsy yok ingilizce bilmeyen rpg oynuyamiyordu bu yüzden Action, Role-Playing-Game oyhunlari yapiyorlar Hack slash oyunlari da güzel ne olursa olsun Rpg oyunu olmasin

• quote:

Dungeon siege 3
    dragon age 2
    gothic 4

gothic 4 yüz karasi bir oyun igrenc bocek kesmekten baska bsy yok oyunda bug dolu optimizel sorunlar la dolu bir oyun amator kisiler oyun yaparsa boyle olur paso yama pathc cikariyorlar interneti olmayan bu oyunlari orjinal alan kisilere aciyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evrim87 -- 20 Ocak 2011; 13:45:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evrim87

quote:

Dungeon siege 3
    dragon age 2
    gothic 4

gothic 4 yüz karasi bir oyun igrenc bocek kesmekten baska bsy yok oyunda bug dolu optimizel sorunlar la dolu bir oyun amator kisiler oyun yaparsa boyle olur paso yama pathc cikariyorlar interneti olmayan bu oyunlari orjinal alan kisilere aciyorum

Alıntıları Göster
    Co-op özelliği güçlü olacak ama hikaye bakımından ne derece cazip olacak acaba. Sağlam bir hikaye üzerine oturtulmadıka rpg olarak başarısız olacaktır diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord_Revan

Co-op özelliği güçlü olacak ama hikaye bakımından ne derece cazip olacak acaba. Sağlam bir hikaye üzerine oturtulmadıka rpg olarak başarısız olacaktır diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    hayal görüyorsun evrim87

gothic4'e sadece 1 tane yama geldi.paso çıkan yamaları verde bizde indirelim.

gothic serisi bir efsanedir.oyun hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. oyunda 30 dan fazla yaratık çeşitliliği var.mükemmel bir silah çeşitliliği crafting özelliği, süper yay ve ok kullanma modu.birbirini tekrar etmeyen mekanlar.güzel bir yapay zeka.mağralarda dolaştığın zaman gördüğün böcekler sadece ambians için yapılmıştır.gece ve gündüz değişimi gün içinde vaktin ve gölgelerin ve ışıkların değişimi şimdiye kadar hiçbir RPG oyununda bu kadar başarılı olamadı.

hayal dünyasında yaşama.başkalarınıda yanlış yönlendirme.

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

hayal görüyorsun evrim87

gothic4'e sadece 1 tane yama geldi.paso çıkan yamaları verde bizde indirelim.

gothic serisi bir efsanedir.oyun hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma. oyunda 30 dan fazla yaratık çeşitliliği var.mükemmel bir silah çeşitliliği crafting özelliği, süper yay ve ok kullanma modu.birbirini tekrar etmeyen mekanlar.güzel bir yapay zeka.mağralarda dolaştığın zaman gördüğün böcekler sadece ambians için yapılmıştır.gece ve gündüz değişimi gün içinde vaktin ve gölgelerin ve ışıkların değişimi şimdiye kadar hiçbir RPG oyununda bu kadar başarılı olamadı.

hayal dünyasında yaşama.başkalarınıda yanlış yönlendirme.

Alıntıları Göster
    beğenilen bir oyun olucak gibi...

• quote:

ohh be Rpg oyunu diye korktum ama diyilmis Dungeon Siege 3 tarzi buda kes bic usulü:D İgrenc Rpg oyunlarini sevmiyorum konusmaktan baska bsy yok ingilizce bilmeyen rpg oynuyamiyordu bu yüzden Action, Role-Playing-Game oyhunlari yapiyorlar Hack slash oyunlari da güzel ne olursa olsun Rpg oyunu olmasin

Ne ayaksın sen?
    İngilizce bilmiyorsan bu senin cehaletin.Önüne geleni konuyu anlamadan biçsen ne olacak.
  • quote:

Yorumunuza katılmıyorum.Konuşma olan rpg oyunlarını ortalama ingilizcesi olanlar bile anlayarak oynayabiliyor.Örnek benim ingilizcem kendi geliştirdiğim kadar, kursa felan gitmişliğim yok ve bu söylediğin tür oyunları anlayarak oynayabiliyorum.Tabiki daha fazlasını da öğrenmek isterim ama sınavlar var.Bu bir emek işi inşallah sınavlardan sonra daha fazla geliştirmeyi düşünüyorum.Son olarak rpgyi geçtim adventure oyunları bile orta derece ingilizceyle zevk veriyor.Syberia,runaway,monkey ısland bunları kendim denemiştim ve çok zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STALKER-1903 -- 4 Mayıs 2011; 12:18:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: STALKER-1903

quote:

Yorumunuza katılmıyorum.Konuşma olan rpg oyunlarını ortalama ingilizcesi olanlar bile anlayarak oynayabiliyor.Örnek benim ingilizcem kendi geliştirdiğim kadar, kursa felan gitmişliğim yok ve bu söylediğin tür oyunları anlayarak oynayabiliyorum.Tabiki daha fazlasını da öğrenmek isterim ama sınavlar var.Bu bir emek işi inşallah sınavlardan sonra daha fazla geliştirmeyi düşünüyorum.Son olarak rpgyi geçtim adventure oyunları bile orta derece ingilizceyle zevk veriyor.Syberia,runaway,monkey ısland bunları kendim denemiştim ve çok zevkliydi.

Alıntıları Göster
    inXile Games'in geliştirdiği ve Bethesda'nın yayınlayacağı Hunted: The Demon’s Forge ise 1 Haziran'da Amerika'da 3 Haziran'da Avrupa'da piyasaya çıkacak.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Brink_ve_Hunted_The_Demons_Forge_Cikis_Tarihleri-12889.htm

• quote:

inXile Games'in geliştirdiği ve Bethesda'nın yayınlayacağı Hunted: The Demon’s Forge ise 1 Haziran'da Amerika'da 3 Haziran'da Avrupa'da piyasaya çıkacak.

Kaynak:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Brink_ve_Hunted_The_Demons_Forge_Cikis_Tarihleri-12889.htm

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar oyunu oynama imkanı bulanlar yorum yazsın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: PesMaster_27

Arkadaşlar oyunu oynama imkanı bulanlar yorum yazsın lütfen.

Alıntıları Göster
    Oyun erken mi çıktı? Çıktı mı yani? :S
  • quote:

Oyun erken mi çıktı? Çıktı mı yani? :S

Alıntıları Göster
    Oyun resmi olarak yarın yani 31 Mayıs'ta çıkıyor. Ancak oyuna her zamanki gibi çıkış tarihinden önce (2 gün önce ) ulaşma imkanı olan arkadaşlarımız olabilir, o yüzden oynayanlar düşüncelerini paylaşsın dedim. Zira yabancı forumlarda oyunu oynayanlar mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PesMaster_27 -- 30 Mayıs 2011; 9:14:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PesMaster_27

Oyun resmi olarak yarın yani 31 Mayıs'ta çıkıyor. Ancak oyuna her zamanki gibi çıkış tarihinden önce (2 gün önce ) ulaşma imkanı olan arkadaşlarımız olabilir, o yüzden oynayanlar düşüncelerini paylaşsın dedim. Zira yabancı forumlarda oyunu oynayanlar mevcut

Alıntıları Göster
    Çıkmış walla oynayan varsa bi zahmet yorumlasa,neredeyse tüm videolarını izledim acayip hoşuma gitti yaa....

• quote:

Orijinalden alıntı: feckless

Çıkmış walla oynayan varsa bi zahmet yorumlasa,neredeyse tüm videolarını izledim acayip hoşuma gitti yaa....

Alıntıları Göster
    PC olanı bulamadım xbox ve ps3 görünüyor.PC ye çıkmadı mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsong

PC olanı bulamadım xbox ve ps3 görünüyor.PC ye çıkmadı mı

Alıntıları Göster
    Çıktı !!!

Başlığa yazılsa iyi olur.

Ayrıca boyutu sağlam 9 gb civarı dijitalden edinenler geceden bıraksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Çıktı !!!

Eklendi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tatbkath

Çıktı !!!

Eklendi.

Alıntıları Göster
    hayırlısı cıktı=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 1 Haziran 2011; 2:44:37 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.